NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile kosztuje druga wizyta u dermatologa?, wizyta u dermatologa
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 15:16  
Cytuj
Witam,ostatnio byłam u dermatologa,Jerzego Maciąga.Zapłaciłam jako za pierwszą wizytę 70zł.Ile mogę się spodziewac przy następnej wizycie?Cytuje lekarza" aaa,pierwsza wizyta to 70 zł" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 15:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 15:26  
Cytuj
jaja jakieś.....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 16:21  
Cytuj
Hmmm to zależy co lekarz miał na myśli... Moja przyjaciółka miała podobną sytuację tylko że u ginekologa. Pierwsze wizyty były trochę tańsze około 80 zł, aż stawka doszła do 150 + leki. Kiedy koleżanka przekonała się do gina zaufała mu to ten ciągnął coraz więcej kasy. Niestety zależało jej na wyleczeniu i nie za bardzo miała wyjście z tej sytuacji... Zrezygnować albo się w końcu wyleczyć. Na szczeście wizyty u niego pomogły, ale nie były tanie.

Ja chodzę do dermatologa "na białych domach"... Kowski na NFZ. Zazwyczaj rejestruję się dzień wcześniej. Nie muszę czekać miesiącami w kolejce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 16 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 08:10  
Cytuj
Dermatolog, alergolog itd...

Na to się leczy całe życie.

Spytaj o kartę stałego klienta.

A poza tym - nie polecam tego pana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 08:42  
Cytuj
Nie wiem ile kosztuje wizyta tzw. następna u wymienionego przez Ciebie lekarza, ale ja za każdym razem bulę setkę na wizycie u lek. Kałdan. Czy to była 1, czy 10 wizyta...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 11:23  
Cytuj
a ja Ci polecam panią Pieprzny. Uważam, że to najlepszy dermatolog a u wielu już byłam umiech Jest to usługa na NFZ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 18:34  
Cytuj
Żeby nie płacić więcej za pierwszą wizytę, wchodząc do lekarza mów zawsze: "Panie doktorze, to znowu ja". umiech
Ale uważaj, bo możesz się przejechać jak Ci odpowie: "sytuacja bez zmian, proszę brać dalej to samo..." umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 10:30  
Cytuj
kapade. Mozesz mi napisać, na moją skrzynkę, o jakiego ginekologa chodzi, jeśli znasz jego nazwisko ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 14:03  
Cytuj
Niestety nie znam jego nazwiska, ale nie jest on ze Stalowej Woli. Przyjmuje w Lublinie. I koleżanka chodzi do niego dalej, musi przyjmować hormony, więc pójście po recepty jest niezbędne. Ostatnio zapłaciła za wizytę z podstawowymi badaniami, które wykonywał też wcześniej 350 zł(szok)!!! Do tego doszły leki. I za wszystko wyszło 500 zł. Ale jak chce się być zdrowym i chce się mieć w przyszłości dzieci to robi sie wszystko i wydaje największe pieniądze. Lekarz niestety to wykorzystuje, ale jest przynajmniej dobry w swoim fachu. "Doprowadził ją do takiego stanu", że teraz nie powinna już mieć problemów z zajściem w ciążę. Przynajmniej on tak twierdzi, ale i ona lepiej się czuje i "wyregulowała" swoje kobiece sprawy. Mogę zapytać jak się nazywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 17:32  
Cytuj
Masz wiadomość ode mnie w swojej skrzynce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »