NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Sieć Heyah - problemy,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 17:26  
Cytuj
Czy macie dziś od 15 problemy z siecią Heyah?
Nie można nigdzie zadzwonić ani dodzwonić się do numeru tej sieci.
Ciekaw jestem, czy dotknęło to tylko niektórych numerów czy wszystkich w tej sieci?

W Tarnobrzegu to samo:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=329&w=90391343&v=2&s=0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 17:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~aska
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj
Era cos majstruje przy nadajnikach widzialam ich rano w windzie w mostostalu i cos rozmawiali ze jeszcze na Hutnicza i na elektrowni ustawic muszanie wiem

 
 
 
 
~~Policmeister
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj
Era padła. Właściwie dobrze. Przynajmniej maniacy GSM odpoczną i przestaną wytwarzać elektrosmog w atmosferze. good

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 18:05  
Cytuj
tez mialem problem z era i heyah, dostep do sieci zabroniony

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 18:37  
Cytuj
i macie swoje kapitalizmy! Za dawnych czasow, telefony to dzialaly non-stop, teraz Tusk, kapitalizm i dzika prywatyzacja powoduja zaniki pradu, sieci komorkowych i przyrostu naturalnego!@

 
 
 
 
~~Policmeister
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 19:21  
Cytuj
Jasne, szczególnie podczas stanu wojennego. mlotek

Kilka godzin oddechu przyda się maniakom.

 
 
 
 
~~douk
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 19:23  
Cytuj
Caly nasz region padl na kilka godzin. Byla jakas awaria.

 
 
 
 
~~Policmeister
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 19:27  
Cytuj
Albo modernizacja. cool Nikt nie będzie pracował przy włączonych BTS-ach - to łamanie praw człowieka.

 
 
 
 
~~Simplusowiec
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 20:43  
Cytuj
nie od dziś wiadomo że Era to jeden wielki syf. PLAY rządzi good

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
nie od dziś wiadomo że Era to jeden wielki syf. PLAY rządzi good


Tylko znajdź mi sieć, w której rozmowy po całej UE, niezależnie czy komórka czy stacjonarny, kosztują 0,44 zł brutto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lkjlkj
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:04  
Cytuj
W dojczland nie maja? To moze na wschod trzeba jechac?

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
W dojczland nie maja? To moze na wschod trzeba jechac?


Jestem tutaj i tu mi potrzebny telefon, jak jestem tam, to mam numer niemiecki. Roaming jest nadal drogi. A dla twojej złośliwości i zarazem głupoty dodam, że Era jest jak najbardziej niemiecka, na bazie T-Mobile.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Simplusowiec
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nie od dziś wiadomo że Era to jeden wielki syf. PLAY rządzi good


Tylko znajdź mi sieć, w której rozmowy po całej UE, niezależnie czy komórka czy stacjonarny, kosztują 0,44 zł brutto.


i tak dzwonisz po całej UE?
ja dzwonię po kraju i mam 5 gr/min a jak chcę żeby zadzwonił do mnie ktoś z UE to mu puszczam biedaka bo z komórki w UE połączenie do komórki w Polsce kosztuje parę-paręnaście centów (zależnie od kraju) więc nawet na nasze pieniądze taniej niż te 44 gr Heyahowe good

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
i tak dzwonisz po całej UE?
ja dzwonię po kraju i mam 5 gr/min a jak chcę żeby zadzwonił do mnie ktoś z UE to mu puszczam biedaka bo z komórki w UE połączenie do komórki w Polsce kosztuje parę-paręnaście centów (zależnie od kraju) więc nawet na nasze pieniądze taniej niż te 44 gr Heyahowe


Dzieciaki mogą sobie sygnały puszczać. Jeśli ja dzwonię w sprawach poważnych to nie mogę sobie sygnałków puszczać, tylko muszę sam dzwonić. Telefon służy nie tylko do pogaduszek towarzyskich.
A sieć play, czyli P4, wcale nie ma takiej różowej oferty. Dodam tutaj, że połączenia wykonywane do tej sieci są o wiele droższe, niż gdzie indziej. Sieć nie ma własnej infrastruktury GSM i musi korzystać z roamingu wewnętrznego w Polkomtelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prepaid
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nie od dziś wiadomo że Era to jeden wielki syf. PLAY rządzi good


Tylko znajdź mi sieć, w której rozmowy po całej UE, niezależnie czy komórka czy stacjonarny, kosztują 0,44 zł brutto.


44 gr/min to znacznie przepłacasz kolego, nawet tuBiedronka ma 33 gr/min smiech2

 
 
 
 
~~Plus dlabiznesu
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Dzieciaki mogą sobie sygnały puszczać. Jeśli ja dzwonię w sprawach poważnych to nie mogę sobie sygnałków puszczać, tylko muszę sam dzwonić. Telefon służy nie tylko do pogaduszek towarzyskich.
A sieć play, czyli P4, wcale nie ma takiej różowej oferty. Dodam tutaj, że połączenia wykonywane do tej sieci są o wiele droższe, niż gdzie indziej. Sieć nie ma własnej infrastruktury GSM i musi korzystać z roamingu wewnętrznego w Polkomtelu.


a ja jestem prawdziwym byznesmenem i korzystam w swoim telefonie z VoIP-a i płacę za minutę do UE parę groszy. a po Polsce dzwonię w ramach abonamentu tak samo po parę groszy /minutę ale już normalnie via GSM. umiech

 
 
 
 
~~Play Online
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
A sieć play, czyli P4, wcale nie ma takiej różowej oferty. Dodam tutaj, że połączenia wykonywane do tej sieci są o wiele droższe, niż gdzie indziej. Sieć nie ma własnej infrastruktury GSM i musi korzystać z roamingu wewnętrznego w Polkomtelu.


owszem, sieć P4 dopiero rozwija swoją sieć GSM, ale nadajników klasy nodeB (czyli UMTS - dla niewtajemniczonych) - którą też rozwija w szybkim tempie, ma więcej niż Plus, Era czy Orange :szok:
gwoli wyjaśnienia zaczęli je stawiać dopiero dwa lata temu, podczas gdy pozostała trójca walczy z tym tematem już od lat :szok:

 
 
 
 
~~WszechPolak
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Jestem tutaj i tu mi potrzebny telefon, jak jestem tam, to mam numer niemiecki. Roaming jest nadal drogi. A dla twojej złośliwości i zarazem głupoty dodam, że Era jest jak najbardziej niemiecka, na bazie T-Mobile.


nie wstyd ci korzystać z niemieckiej sieci komórkowej? zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
nie wstyd ci korzystać z niemieckiej sieci komórkowej?


W biznesie nie ma sentymentów kolego. Jeśli coś jest dobre a zarazem tańsze to może być i ruskie, żydowskie czy brazylijskie. Do tej pory miałem Plusa, ze względu na dobry zasięg, ale w obecnej sytuacji nie chcę wiązać się nową umową, gdyż w tym roku opuszczam kraj na stałe, więc wybrałem najtańszą ofertę pre paid.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 11 Sty 2009r.
Skąd: Trewir
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:32  
Cytuj
Osz ty kapitalisto jeden! Nie dosyc, ze zdradzasz ojczyzne, to jeszcze oszukujesz korzystajac z naszych przywilejow uciekajac pieniedzmi do Niemiec!

К сожалению для российских, но я использую Google переводчик.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~FRANKI
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Tylko znajdź mi sieć, w której rozmowy po całej UE, niezależnie czy komórka czy stacjonarny, kosztują 0,44 zł brutto.



ale na komorki chyba inna cena sprawdzales?dzwoniles do kogos na
kom za granice i placiles 44grosze?ja myslalem ze tylko stacjonarne po 44gr za granice?!nie wiem

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
ale na komorki chyba inna cena sprawdzales?dzwoniles do kogos na
kom za granice i placiles 44grosze?ja myslalem ze tylko stacjonarne po 44gr za granice?!nie wiem



Na komórki też. Sprawdzone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »