NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Myjnie bezdotykowe w Stalowej,
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 18:57  
Cytuj
W której myjni bezdotykowej najlepiej umyć auto? Do tej pory myłem na Kropelce ale ostatnio tak zjechali ciśnieniem że szkoda tam jechać, a może tylko mi się tak wydaje??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 18:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 19:03  
Cytuj
Najlepsze cisnienie i środki ma to na tesco, ale 1 zł = 42 sekundy.
Dzisiaj myłem w kropelce i rzeczywiście coś nie tak z wodą słabo leciała dzisiaj.
Fajna jest też ta koło Fiata ale piana aktywna kiepsko usuwała brud - subiektywne odczucie. Tej koło mrówki nie używam bo co umyłem to piach leciał i zaś od nowa robota

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 19:24  
Cytuj
//moderowano
Napisz raz jeszcze - tym razem bez wulgaryzmów.
-SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 19:50  
Cytuj
Myjnia na sierpnia jest dobra oczywiscie bezdotykowa (odkurzacz free). Dlugi czas za złotówe i cisnienie jest na przeciwko Halmaru. Niestety brak szczotki do szorowanie pozostaje karszer.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 19:54  
Cytuj
Ja korzystam z dwóch - koło Mrówki i we Fiacie. Ta pierwsza ma wadę, że jest blisko piaszczystego terenu i łatwo po myciu pobrudzić auto, ta koło Fiata wydaje mi się w porządku. Dobra, czysta miejscówka, jest i szczota z gorącą pianą. No i najważniejsze, żeby myć tam gdzie jest woda demineralizowana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 20:28  
Cytuj
Na stacji w Nisku (dawna Maante) obok zakładów mięsnych, 1zł = 1m 20s. Oczywiście jechać z STW się nie kalkuluje, ale można przy okazji zaglądnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 21:46  
Cytuj
Też jestem za parkingiem Tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Ja korzystam z dwóch - koło Mrówki i we Fiacie. Ta pierwsza ma wadę, że jest blisko piaszczystego terenu i łatwo po myciu pobrudzić auto,


Ta pierwsza ma jeszcze ciągle zapchany odkurzacz !!! Może właściciel rozwiąże skutecznie ten problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2012r. 22:34  
Cytuj
Największe ciśnienie jest na myjni koło mrówki, ciężko utrzymać lance. Jednak myjnia jest zaniedbana brudna, cieknące węże. Ale lubię tam jeździć.
Często pojawiam się na fiacie. Czysto, ładnie, wydaje mi się dobre środki, jednak ciśnienie mniejsze.

a Kropelka to porażka, ledwo cieknie z tego węża. Ciężko zmyć nawet świeże muchy z moto, omęczyłem się ostatnio.

Zauważyliście że w Stalowej nie ma pożądnej myjni ręcznej?
Guła młody zamknął, a stary skasował mnie za mycie z suszeniem 35zł!!! zaklopotany patrzy czym przyjechałeś, masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
//moderowano
Napisz raz jeszcze - tym razem bez wulgaryzmów.
-SM




Ja to prosze Pana, myję a w zasadzie to opłukuję swój pojazd na bezdotyku zlokalizowanym naprzeciwko marketu budowlanego Mrówka.
Z takiej samej "myjni" ale zlokalizowanej naprzeciwko Halmaru korzystać nie zamierzam, gdyż jestem wysoce niezadowolony z relacji ceny do czasu jaki mi przysługuje na mycie.
Wysoko oceniam też "myjnię" przy salonie Fiat. Ale częstotliwość bywania tam jest dużo mniejsza jak w tej wspomnianej na samym początku.

Dziękuję za możliwość podzielenia się swoją opinią z innymi uczestnikami dyskusji.
Pozdrawiam.
Inny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 11:10  
Cytuj
A mojego rupiecia myje niezwykle miły pan - dotykowo. Na ul. I-go Sierpnia, rzecz jasna umiech
Lubię patrzeć jak pucuje, bo mnie się nie chce zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 11:29  
Cytuj
No cóż, ja mogę tylko dodać, że myję zawsze na szczotach Lotosa lub Statoiluumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
A mojego rupiecia myje niezwykle miły pan - dotykowo. Na ul. I-go Sierpnia, rzecz jasna umiech
Lubię patrzeć jak pucuje, bo mnie się nie chce zarumieniony


toż tam sami gwałciciele mycia aut!
Szanowna Pani ma świadomość że ten pan myje tą samą gąbką lub szczotką jeszcze pozostałe auta ? smiech2 nie czuje Pani dyskomfortu? robiła Pani kiedykolwiek inspekcję lakieru np. pod słońce?

jeśli to karawan pogrzebowy to pal licho, umarlakowi wszystko jedno czym jedzie do piekła umiech co innego jeśli fajna bryczka
ale ja nie wiem, nie znam , nie widziałem


szrokiej drogi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 11:46  
Cytuj
Dziekuję. Właśnie mnie Odmieńcu uświadomiłeś,że szczotka, którą operuje ten Pan, nie jest cnotliwa. On ślizga się swoim sprzętem po innych, kilka razy dziennie, bez zachowania minimum zasad higieny...chytry
Zmieniam myjnię zatem na bezdotyk, obojętnie jaki. Może być nawet "Kropelka" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
\ Może być nawet \"Kropelka\" umiech


Kropelka to kupa, na początku było OK a teraz staszna kicha... Moj karcher z Biedronki za 100 zł daje lepsze cisneinie niż na Kropelce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 18:21  
Cytuj
Myjnia Kropelka to myjnia dla inteligentnych. Na I programie tj. turbo oprysk jest słabe ciśnienie ponieważ służy on do zmiekczenia brudu i jest to program, który zastępuje szczotke. Dopiero II program ma odpwiednie ciśnienie i służy do mycia. Ile będziesz prał II tym będziesz miał lepszy efekt a najazniejsze na każdej myjni bezdotykowej to skuteczne wypłukanie chemii zazwyczaj ostatnim programem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 18:46  
Cytuj
Ola toś błysnęła.
1ką spłukuje tylko robactwo i używam zawsze 2ki.
Może doprecyzujmy ciśnienie programu numer 2 znacznie spadło ,dlatego jeżdze pod fiata i jestem zadowolony. Obserwacje że coś słabo program numer 2 leci miałem już wcześniej, co ciekawe program 3 spłukiwanie nagle mocno idzie więc ewidentnie osczedność...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 19:23  
Cytuj
Byłem dzisiaj na myjni koło mrówki.. niezły badziew z tej myjni!!
wrzuciłem 7zł i myślałem że elegancko styknie mi na wszystkie programy ale jak zobaczyłem po 1 programie że zostało mi 4 minuty postanowiłem się uwijać z tym.. okropnie szybko te minuty lecą okropnie!!!! byłem tam pierwszy raz i więcej nie pojadę!
Na kropelce jak wrzuciłem 5zł to kuuurde wymyłem auto wszystkimi programami i potem już nie miałem co zrobić z tymi minutami to nadkola myłem z błota i opony..
Nie polecam tej koło mrówki.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 22:00  
Cytuj
tylko w dawnym fiacie nowy sprzęt super długa szczota nie trza sie z schylać podest na busy i super odkurzacz tylko trza szybko sie nim obsługiwać:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 22:45  
Cytuj
ja jeżdżę na sierpnia i jestem zadowolony , relatywnie czysto, ciśnienie jest dla mnie ok , odkurzacz robi faktycznie swoje.

Pozdrawiam

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
ja jeżdżę na sierpnia i jestem zadowolony , relatywnie czysto, ciśnienie jest dla mnie ok , odkurzacz robi faktycznie swoje.

Pozdrawiam


Gdzie to dokładnie jest?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 23:59  
Cytuj
no na tym samym placu co automatyczna co juz stoi pare lat

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 06:51  
Cytuj
Wg. mnie na Fiacie jest najlepiej, wygodna szczotka jak pisał poprzednik - duży plus. Mogło by trochę dłużej być ale w sumie nie ma co narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 17:36  
Cytuj
A tak podbije na kropelce znowu dobrze woda leci i dobrze myje się auto

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 22:35  
Cytuj
Byłem dziś na Kropelce - normalnie szok jak te minuty zapindalają wrzuciłem jak zawsze 6 zł i ledwo zdążyłem opłukać samochód i już po moich 6 zł, nie tak jak kiedyć że "przeleciałem" wszyskie programy jeszcze na felgi zostawało.Radzę omijać Kropelkę z daleka aż właścicele odzyskają poczucie czasu a 1 zł to będzie ok 1 minuta a nie ok 40 sek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »