NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Diana cyfrowa - o co tu chodzi?,
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 18:51  
Cytuj
Piszę maile do Diany w sprawie cyfrowej tv, dzwonię, proszę - nic. Żadnej odpowiedzi.
Od jakiegoś czasu na tvp historia jest tylko fonia. Na tvp sport ostatnio ktoś łaskawie przywrócił obraz bo też nie było.

Czy ktoś nad tym panuje?? Czekałem cierpliwie na odpowiedź, a nawet nie na odpowiedź a na reakcje - nie doczekałem się.

Druga sprawa że program znika z wizji - nie jest zastępowany. Pojawił się tylko komunikat że CSBtv i Polsat Futbol znikają z anteny - co w zamian? nie wiadomo. Movies 24 też przestało nadawać w styczniu i nic w zamian.

Trzecia sprawa - po co podawane są adresy mail na stronie skoro nic przez nie nie można uzyskać..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 18:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 21:12  
Cytuj
Dzwonisz i 0 odpowiedzi ? Moze poczekaj az odbiorą telefon umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 21:26  
Cytuj
Diana nie odbiera telefonów!!
Diana oddzwania po nagraniu na sekretarke która zwykle jest pełna ehh

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 05:40  
Cytuj
Jeżeli mogę coś poradzić, to proponuję reklamację drogą papierową. Wysłać poleconym albo osobiście złożyć w sekretariacie z potwierdzeniem na kopii. Wszystkie inne drogi komunikacji (zwłaszcza telefon) nie przynoszą skutku. Zainteresuj się jakąś cyfrą n-ką czy polsatem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 10:25  
Cytuj
prawdopodobnie masz podstawowy dekoder , a on niestety nie odbiera sygnału w MPEG4 a tak teraz jest nadawana TVP HISTORIA . Pozostaje zmiana na ten ,, nowszy '' ale ten podstawowy który zamiennie Diana proponuje to straszny badziew , nie ma nawet wyświetlacza i jest naprawdę brzydki...placze

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli mogę coś poradzić, to proponuję reklamację drogą papierową. Wysłać poleconym albo osobiście złożyć w sekretariacie z potwierdzeniem na kopii. Wszystkie inne drogi komunikacji (zwłaszcza telefon) nie przynoszą skutku. Zainteresuj się jakąś cyfrą n-ką czy polsatem.

Bo cyfra n-ka czy polsat są święcizapytanie Tam nikt nigdy błędu nie popełni?
Miałem kilka awarii z tvk-dianą i zawsze do mnie oddzwonili a usterkę usunęli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 15:23  
Cytuj
Dzięki Bobi i Hanko - szkoda tylko że nikt nie raczy napisać informacji na stronie że dany program nadaje w innym systemie, w ogóle jakiejkolwiej informacji.
Co do innych platform, zgadzam się - żadna nie jest bez skazy, w Dianie gdy zgłaszałem awarię - też była szybka reakcja, nie mogę nic złego powiedzieć ale gdy chodzi o kwestie programów, ich braku, złego odbioru czy oferty programowej - zawsze głucha cisza....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 17:16  
Cytuj
pojawił się obraz tvp historia :-)

więc jednak można było...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 19:09  
Cytuj
CYTAT

Bo cyfra n-ka czy polsat są święcizapytanie Tam nikt nigdy błędu nie popełni?
Miałem kilka awarii z tvk-dianą i zawsze do mnie oddzwonili a usterkę usunęli.

Oczywiście, że nie są święci ale przynajmniej odpowiadają na e-maile i mają sprawnie działającą centralę telefoniczną. Czego niestety o tvk diana powiedzieć nie można.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Piszę maile do Diany w sprawie cyfrowej tv, dzwonię, proszę - nic. Żadnej odpowiedzi.


Możesz sobie pisać ile chcesz. Diana nie tylko na pytania mailowe dotyczące oferty czy propozycji programowych nie odpowiada, oni nawet Ci nie odpiszą jak napiszesz że jesteś zainteresowany np. włączeniem telefonu czy tv cyfrowej. Już kiedyś pisaliśmy o tym na forum. Dziwi mnie tylko, po co w takim razie podają namiary mailowe na swojej stronie?
Szkoda, bo ogólnie na Dianę nie narzekam, zarówno jak chodzi o jakość tv czy internetu, ale to całkowite olewanie maili to jest całkowite dno. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »