NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole prywatne w ogródku jordanowskim,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 21:42  
Cytuj
Czy coś wiecie od kiedy rusza, jaka odpłatność, czy dużo chętnych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 21:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 06:54  
Cytuj
Załóż jeszcze 5 takich samych tematów. Może ktoś zwróci uwagę i odpowie. Jeden czy dwa to za mało. Ginie w tłumie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 08:10  
Cytuj
Założyłam drugi taki sam temat przez pomyłkę, a potem nie bardzo wiedziałam co zrobić aby jeden usunąć.
Ale ty Andrzejek czy coś wiesz, czy nie wiesz, to musisz zabrać głos. I zawsze jest to jakaś dokuczliwość. Dziś chyba się nie wyspałeś bo już zacząłeś o siódmej godzinie rano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Czy coś wiecie od kiedy rusza, jaka odpłatność, czy dużo chętnych?


jeśli dobrze pamiętam kiedyś ktoś pisał, że chyba od maja do sierpnia będzie promocja i będzie tańsze przedszkole, ale z tego co mi wiadomo jeszcze nie ruszyło umiech może na stronie coś napiszą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Założyłam drugi taki sam temat przez pomyłkę, a potem nie bardzo wiedziałam co zrobić aby jeden usunąć.
Ale ty Andrzejek czy coś wiesz, czy nie wiesz, to musisz zabrać głos. I zawsze jest to jakaś dokuczliwość. Dziś chyba się nie wyspałeś bo już zacząłeś o siódmej godzinie rano.


A wyobraź sobie że coś wiemumiech

http://www.facebook.com/profile.php?id=1080926942
Ta Pani jest chyba szefową tego przedszkola. Napisz a na pewno uzyskasz informacje.

Chociaż nadal uważam, że pisanie na forum jest zwyczajnie głupie. Nie lepiej przejść się do tego przedszkola i dowiedzieć się na miejscu?

Wiem, znów byłem złośliwy. To silniejsze ode mnieumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »