NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Namiary na tłumikarza w Rudniku,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 22:37  
Cytuj
Ma ktoś telefon lub www ( w co wątpie ) do tłumikarza w rudniku?
Mam do złożenia mocno nietypowy wydech ze spawaniem Tigiem sobie poradzę we własnym zakresie ale potrzebuje odpowiednio wygiętą rurę która nie występowała w tym rozmiarze do tego modelu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2012r. 22:37  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 00:30  
Cytuj
Jak wjeżdżasz do Rudnika i po lewej stronie masz stację paliw to on jest na przeciw po drugiej stronie drogi, jeszcze przed samym Rudnikiem. Trzeba wytężac wzrok bo się jego warsztat nie rzuca w oczy a jest zaraz przy komisie samochodowym.
Ja u niego robiłem wygar w kwietniu br i jestem zadowolony bo robi na przejściówki o większej średnicy obejmujące rury i ładnie to obspawane jest bez smarków do środka.
Jakąś giętarkę też ma.
Nr tel. niestety nie mam.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 08:54  
Cytuj
Nic namiary mam i jego moc przerobowa kończy się na 55milimetrach. Dla mnie to za mała średnica i niestety zostaje łańcut

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2012r. 09:03  
Cytuj
Czyżbyś szykował 2-2,5" wygar do Cliówki?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 07:26  
Cytuj
to mi pasuje do palio weekend umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 08:51  
Cytuj
kosmal wsio mam 60mm po zewnątrz od kolektora do tyłu, katalizator itp tylko rury szukam jednej, jak nie dorwe zostają kolanka i TIg

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Nic namiary mam i jego moc przerobowa kończy się na 55milimetrach. Dla mnie to za mała średnica i niestety zostaje łańcut


możesz podać nr telefonu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 20:18  
Cytuj
poszło pw

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 01:28  
Cytuj
CYTAT
Nic namiary mam i jego moc przerobowa kończy się na 55milimetrach. Dla mnie to za mała średnica i niestety zostaje łańcut


w łańcucie jest jakiś konkretny koleś? ja u siebie robiłem 2,5" z kwasu na dwóch tłumikach. wszystko od podstaw ale aż w łodzi. mam tam sprawdzonego kolesia co robił już kilka fur które wiem jak chodzą po zabiegu u niego. jak coś to mogę dać namiary. u mnie poszedł kolektor wydechowy i 2,5" wzrost ze 130hp na 152hp (hamowane przed i po).
Chciałbym przerobić jedną rzecz i do Łodzi się nie opłaca jechać ale do Łańcuta to już nie jest źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 07:40  
Cytuj
W łąńcucie kolega ma giętarke po prostu i powiedział ż jak kupie na alledrogo rure to wygnie. Niestety zostaje łódź tobie.
Takie zadupie u nas jest pod t1ym względem jest jeszcze fajna firma pod lublinem ale nie pamiętam namiarów

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »