NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Golf II,
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Kultowe auta. Są takie.

Uaz. Gaz 69.
Mitsubishi Pajero, Toyota Land Cruiser.
etc. ...

To są auta kultowe.

To są samochody, które mimo wieku coś sobą prezentują.
A niektóre, mogą nawet względnie cieszyć oko.

A Golf II ? Co on sobą prezentuje ? To jest przykład szmelcu.



CYTAT
Kolego mylisz pojęcia. Kultowy to jest jeep Willys, Wrangler, Patrol y60 i gaz. Reszta to po prostu auta użyteczne. W przeciwieństwie do ciebie często jeżdze w terenie i siedze w światku terenówek i mocno mylisz pojęcia



Jacku, czym śmigasz w błocie ? A tak wogóle to powinniśmy się znać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 07:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 09:11  
Cytuj
CYTAT


Jacku, czym śmigasz w błocie ? A tak wogóle to powinniśmy się znać umiech


Ja niczym bo mnie to nie kręci ale z racji zainteresowania najbliższych orientuje się mocno w świecie 4x4 i myśle że już wiem kim jestem.
Jeżeli dobrze strzelam to masz vitare?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 09:16  
Cytuj
Temat schodzi na off road umiech więc :


http://www.passi(...)_big.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 09:50  
Cytuj
Toś poszalał z postami, faktycznie off road, Ktosikuchytry

Poczciwa golfina odpucowana, zadbana...Może być kultowa.Jak najbardziej.
Wiejskiego tuningu,z lotami, trzy kolory lakieru na poszczególnych częściach karoserii, z umpa umpa, zimnym łokciem i świńskim blondynem za kółkiem.... chyba nikt nie bierze tego na poważniezaklopotany

Ps. Ktosiku..w jaki sposób chcesz zostać moim guru???
CYTAT
Były przewiercone jako nie zdatne do urzytku....


a juz prawie byłeś :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 10:23  
Cytuj
w pizduu załamała się Ktosika kariera, najzwyklejsze "rz" podłożyło mu nogę
i jak wysoko doszedł, z tak wysoka jebł na glebę umiech

bad luck :szok:

ale do tematu. miło jest zobaczyć zadbaną golfinę a tych z pewnościa jak na lekarstwo. Szkoda też że jak już się znajdzie ładny okaz to od razu: gleba, naciąg....
lepiej jednak zachować w oryginale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 15:53  
Cytuj
moze nawiąze do tego całego 'tygryska'-co TY koles piszesz-vw niezawodny pojazd do przemieszczania sie z punktu a do punktu b i co mi z twoich gps asr abs i innego gowna jesli stoisz w lesie w styczniowy wieczór i placzesz o litosc-gosciu mysl troche

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 15:56  
Cytuj
Trafiłeś Jacku smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 16:08  
Cytuj
moze nawiąze do tego całego \'tygryska\'-co TY koles piszesz-vw niezawodny pojazd do przemieszczania sie z punktu a do punktu b i co mi z twoich gps asr abs i innego gowna jesli stoisz w lesie w styczniowy wieczór i placzesz o litosc-gosciu mysl troche- to ja władam pojazdem a nie on mną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 16:12  
Cytuj
VW niezawodny potluczony chyba parę lat temu jeszcze te G2, Pastuchy B4...
Bardzo zadowoleni byli właściciele Pastuchów B6 2.0TDI, normalnie powiedz im, że to niezawodny wóz był smiech2smiech2smiech2

Po co asr, abs? A po to, żeby jeździć bezpieczniej bo ludzie za kierownicą nie myślą, więc lepiej niech chociaż auto za nich czasem pomyśli i wyrówna niedobór umijejętności umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 16:18  
Cytuj
ku.... rozmawiamy o vw 2 IRKUCK CZY JAK CI TAM WEZ nie wkurwiaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 16:28  
Cytuj
juz dwa razy brak abs uratowało mi garba -mam umiejetnosci ze radze sobie bez tego -jak juz wczesniej napisałem to ja zadze pojazdem a nie on mną-chyba ze nie potrafisz jezdzic to zdajesz sie na komputer ale to dobre dla cieniasów i innych pseudo mężczyzngood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 17:21  
Cytuj
jasny ch...j, w bmw jest head up ktory 12 lat temu byl tylko w mysliwcach, gdy cos sie dzieje, auto jest wstepnie diagnozowane przez powietrze, a salon dostaje info ze moze zjawic sie taki klient i puszczaja go bez kolejki, czy to znaczy ze auto juz jest kultowe, bo ma wszystkiego najebane?
CYTAT

a wogóle co to zanczy kultowe auto? od tego trzeba zacząć temat umiech

proponuje wrocic do tego, cechy charakterystyczne auta kultowego :]
wiek, wygląd, historia, liczba uzytkowników ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 17:37  
Cytuj
i chciałbym zaznaczyc ze nie jestem jakims kierowca rajdowym-ale mialem swoje "małpie lata"i wiem co to znaczy "czołówka" i jazda przy 130 na dachu gdzie przed chwila byłes panem sytuacji a teraz smród topiacego sie dachu od tarcia blachy o asfalt i dziecko niczym pluszak zawieszony na pasie,gdzie mozesz jedynie zgarbic sie i czekac na uderzenie-ale to tak na marginesie-i choc zalezli nam za skore to jednak bez sciemy niemcy w dziedzinie motoryzacji odwalili kawałek dobrej roboty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 19:30  
Cytuj
Mariusz to znamy się o ile kojarze byłeś w Nowej Dębie i gadaliśmy jak jechałem na prawym i znamy się mudmastera ale chyba domyślasz się kim jestes i zostaw to dla siebiechytry


Egon pomimo umiejętności uważam że abs ratuje wiele żyć i na deszczu nigdy nie zahamujesz tak dobrze bez niego jak z nim

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 19:47  
Cytuj
CYTAT

Ps. Ktosiku..w jaki sposób chcesz zostać moim guru???
CYTAT
Były przewiercone jako nie zdatne do urzytku....


a juz prawie byłeś :(


Na lekcjach j. polskiego oglądałem gołe baby, więc nie miej mi tego za złe. Jak chcesz być taka dokładna to policz ile mieszkańców ma mrówisko, tolerancja błędu 1 sztk. Wróć z wynikiem!

Irkuck jak nie myślisz za kierownicą to nawet abs Ci nie pomoże.

Irkuck golf 2 to samochód z lat 80 tych, więc jaki sens mają Twoje porównania ?

Ciekawe ile osób chciało by jeździć samochodem bez wspomagania, elektryki, poduszek i klimy, bez tzw. minimum jak to napisałeś. Np: Mustang shelby GT 350 czy plymouth Barracuda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:10  
Cytuj
CYTAT


Egon pomimo umiejętności uważam że abs ratuje wiele żyć i na deszczu nigdy nie zahamujesz tak dobrze bez niego jak z nim

no teraz to żeś pojechał po całości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:18  
Cytuj
Po pierwsze egos to nie życzę sobie używania przekleństw w dyskusji ze mną. To jest forum publiczne i przy normalnym moderatorze wisiałbyś już z "bananem" bo reprezentujesz chamstwo i prostactwo.

Co do umiejętności i niepotrzebnych systemów. Tak jasne, jeden samiec lepszy od drugiego, przed komputerem to na ręcznym parkują, a każdy zakręt idą bokiem... taaa... na Need For Speedzie.
Każdy kozak za kółkiem, tylko na drogach tego nie widać, jedna pipa z drugą pipą coraz to gorsze błędy popełnia, a turlanie się szrotami tłumaczą kultowością auta i tym, że oni lepszego nie chcą bo najlepsze jest gołe auto. Sprawa jest prosta jak się nie ma kasy to się będzie malucha chwalić i tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Każdy kozak za kółkiem, tylko na drogach tego nie widać, jedna pipa z drugą pipą coraz to gorsze błędy popełnia, a turlanie się szrotami tłumaczą kultowością auta i tym, że oni lepszego nie chcą bo najlepsze jest gołe auto. Sprawa jest prosta jak się nie ma kasy to się będzie malucha chwalić i tyle w temacie.


To co Ty uważasz za priorytety inni mogą mieć w d.... Nie pomyślałeś o tym ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:43  
Cytuj
CYTAT

Na lekcjach j. polskiego oglądałem gołe baby, więc nie miej mi tego za złe.


Dwa byki w jednym, krótkim zdaniu, niestety dyskwalifikują chytry
Nastepnym razem, jak będziesz miał ochotę się do mnie przyjebać, pomyśl dwa razy umiech
Dziekuję.
Ps. Riposta z entomologiem, niestety blada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:46  
Cytuj
CYTAT

Nastepnym razem, jak będziesz miał ochotę się do mnie przyjebać, pomyśl dwa razy umiech
Dziekuję.
Ps. Riposta z entomologiem, niestety blada...


Czekolada ciepły mocz podsumuje naszą znjaomość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 20:56  
Cytuj
No i Ktosik Twój post nie ma sensu. Stangi już w latach 70-tych miały klimę. Wiele amerykańskich aut już wcześniej, to samo się tyczy wspomagania czy automatów. Ograniczonym umysłom na wielowsi wydaje się, że jak G2 oferował 4 kółka i korbotronik to na całym świecie tak było. Niestety nie, Amerykanie wiedzieli co to jest wygoda i do aut montowali to co niektórym teraz wydaje się luksusem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
No i Ktosik Twój post nie ma sensu. Stangi już w latach 70-tych miały klimę. Wiele amerykańskich aut już wcześniej, to samo się tyczy wspomagania czy automatów. Ograniczonym umysłom na wielowsi wydaje się, że jak G2 oferował 4 kółka i korbotronik to na całym świecie tak było. Niestety nie, Amerykanie wiedzieli co to jest wygoda i do aut montowali to co niektórym teraz wydaje się luksusem.


Irkuck 2 lata byłem w usa, miałem przyjemność usiąść za kierownicą wymienionych modelów i nie zauważyłem klimy. Być może inne wersje ją miały nie wiem, te które widziałem nie posaidały jej. Nie wiem do kogo były te ograniczenia umysłowe ale nie nadganiaj wzrostu słowami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Czekolada ciepły mocz podsumuje naszą znjaomość.

Właśnie wróciłam z toalety..sprawa załatwiona..nie miej mi tego za złechytry

Btw. Jednego stać na Ferrari, drugiego na 126 P.
Jeden i drugi będzie twierdził, że jeździ kultowym autem.
Czy to z klimą, czy też bez, ważne, że nie trzeba czekać na pekaes.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Czekolada ciepły mocz podsumuje naszą znjaomość.

Właśnie wróciłam z toalety..sprawa załatwiona..nie miej mi tego za złechytry

cytat]

Jak byś w szkole taka mądra była to dziś, nie musiała byś się wysilać na forum...a tak musisz nadganiać.

Ps:Ja w toalecie nie byłem, więc weź jeszcze kąpiel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Ograniczonym umysłom na wielowsi wydaje się, że jak G2 oferował 4 kółka i korbotronik to na całym świecie tak było.


Panie "obyty". Znalazłem coś w historii golfa 2.

Wersja: Limited (lata produkcji: 1989). Wyjątkowa wersja Golfa wyprodukowana jedynie w 71 numerowanych egzemplarzach, tylko w 5-drzwiowej wersji nadwozia z silnikiem G60 16v o niebagatelnej mocy 210PSz elektronicznym wtryskiem paliwa digifant, do wyposażenia seryjnego tego auta należało praktycznie wszystko co Volkswagen oferował do golfa, od elektrycznie sterowanych szyb, poprzez skórzaną tapicerkę, alu felgi BBS RM 6.5×15″ (skręcane dwuczęściowe) z oponami 205/50/15, a na absie i klimatyzacji kończąc, auto zaskakuje osiągami do tej pory, około 7.3s do setki i ponad 235km/h prędkości maksymalnej musi robić wrażenie, większość tych aut jest w rękach kolekcjonerów, niektóre trafiają na aukcje internetowe w cenie często przekraczającej 10-15tyś euro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »