NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Golf II,
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:54  
Cytuj
No jasne, że były takie rodzynki tylko pokaż mi ile ich po naszych ulicach jeździ w Stalowej. potluczony
U nas w PL znakomita więszkość to typowe golasy, czyli takie jak większość co wyszła z fabryki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
No jasne, że były takie rodzynki tylko pokaż mi ile ich po naszych ulicach jeździ w Stalowej. potluczony
U nas w PL znakomita więszkość to typowe golasy, czyli takie jak większość co wyszła z fabryki.


Czyli już nie 4 kółka i korbotronik ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 22:06  
Cytuj
CYTAT ("kosmal3006")
Mogę się mylić ale Kolasa miał chyba MZkę umiech


Nie mylisz się,miał MZ'tę...:cwaniak:
Miło,że to zauważyłeś...good

CYTAT ("ifeelgood")
proponuje wrocic do tego,cechy charakterystyczne auta kultowego :]
wiek,wygląd,historia,liczba uzytkowników ?


Forum dyskusyjne => tematyczne polecam,bo i tak dyskusja zupełnie zejdzie na inny temat...:cwaniak:

CYTAT ("irkuck")
Amerykanie wiedzieli co to jest wygoda i do aut montowali to co niektórym teraz wydaje się luksusem.


Myślę,że masz rację - są wygodni - posadź yankesa za kierownicą swojego bolida,z manualną skrzynią biegów - poznasz efekt wygody...:cwaniak:
To wygoda czy fanaberia wg ciebie...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 22:13  
Cytuj
CYTAT

Myślę,że masz rację - są wygodni - posadź yankesa za kierownicą swojego bolida,z manualną skrzynią biegów - poznasz efekt wygody...:cwaniak:
To wygoda czy fanaberia wg ciebie...:cwaniak:


Po co mu tak źle życzysz. Kiedyś posadziłem jankeske i próbowałem uczyć zmieniać biegi i potem skrzynia była do wymiany bo o ile sama zmiana biegów była ok o tyle sprzęgło już nie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Na lekcjach j. polskiego oglądałem gołe baby, więc nie miej mi tego za złe.


Dwa byki w jednym, krótkim zdaniu, niestety dyskwalifikują chytry


Tak jak wspominałem zamiast skupiać się na tym co mówi pani z j. polskiego, skupiałem się na innych paniach wiec skoro wytykasz to uświadom mnie gdzie te byki aby na przyszłość ich nie popełniał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 22:56  
Cytuj
Niedowartościowany? Czujesz niedosyt? Czegoś Ci brak?
Bądź konsekwentny umiech
Tak, dwa pieprzone byki, Lukrecjo chytry W jednym pieprzonym zdaniu, raz po raz.
A teraz ładnie słownik, google, może dziecko, które jeszcze nie śpi umiech
Ja z Panem skończyłam. Mocz cieplutki jak orzeźwienie, oddany umiech
Dobranoc prawie Guru umiech

umiech Jednak Golfina II poczciwy, najlepszy nagi, jak Pan Bóg stworzył.... bez zbędnych zdobień umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:00  
Cytuj
[cytat]Niedowartościowany? Czujesz niedosyt? Czegoś Ci brak?
Bądź konsekwentny umiech
Tak, dwa pieprzone byki, Lukrecjo chytry W jednym pieprzonym zdaniu, raz po raz.
A teraz ładnie słownik, google, może dziecko, które jeszcze nie śpi umiech
Ja z Panem skończyłam. Mocz cieplutki jak orzeźwienie, oddany umiech
Dobranoc prawie Guru umiech
cytat]

Nie czaruj tylko dawaj je, pokaż paluchem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Ps. Ktosiku..w jaki sposób chcesz zostać moim guru???
[cytat] Były przewiercone jako nie zdatne do urzytku....



Pokazane, kilka postów temu, coś jeszcze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ps. Ktosiku..w jaki sposób chcesz zostać moim guru???
[cytat] Były przewiercone jako nie zdatne do urzytku....



Pokazane, kilka postów temu, coś jeszcze?



...a ja szukałem przy babach umiech Czy coś jeszcze ? możesz po browar skoczyć, w końcu masz powód aby świetować umiech Zastanawiam się czy Profesor Jan Miodek doprowadził by Cię do orgazmu poprzez swoje wypowiedzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:14  
Cytuj
tera kota ogonem będzie odwracał zoofil je...y
błyszczał, brylował na forumie
miał szansę...
ale się zesrał i obsrańcem został umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:16  
Cytuj
Jurek Bralczyk mnie podnieca, w przeciwieństwie do Ciebie.
Jeśli już szczytowałeś posprzątaj, jeśli nadal nie-pisz dalej.
Good Night umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
tera kota ogonem będzie odwracał zoofil je...y
błyszczał, brylował na forumie
miał szansę...
ale się zesrał i obsrańcem został umiech


Masz szanse podetrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
tera kota ogonem będzie odwracał zoofil je...y
błyszczał, brylował na forumie
miał szansę...
ale się zesrał i obsrańcem został umiech


CYTAT
Masz szanse podetrzeć.


po co?
do twarzy ci
i tak jesteś skończony uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:30  
Cytuj
CYTAT

po co?
do twarzy ci
i tak jesteś skończony uśmiech


Więc teraz Twoje 5 min. nie popełnij błędu, wypastuj czoło abyś bardziej błyszczał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
Więc teraz Twoje 5 min. nie popełnij błędu, wypastuj czoło abyś bardziej błyszczał.


idziesz na śmietnik kolego
i nikt twojego miejsca nie zajmie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:41  
Cytuj
Ktosik, to jest raczej żałosne, nie uważasz?
Off topujesz bez potrzeby, byle nadrobić...
Daj już sobie sianka, nie męczysz się czasem? Piękna noc.Radosny dzień jutro.Tyle dobra na świecie.I te oldskulowe auta umiech
Uśmiechnij się, jesteś w "mamy Cię".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2012r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Więc teraz Twoje 5 min. nie popełnij błędu, wypastuj czoło abyś bardziej błyszczał.


idziesz na śmietnik kolego
i nikt twojego miejsca nie zajmie umiech


Słuchaj ja nie mam kolegów z dziewiczymi wąsikami, więc nie szarżuj ze słownictwem umiech Przemykałeś po tym forum jak zwykła popierdułka i niech tak zostanie, nie proś czekolady o korepetycje bo daleko nie zajedziesz. Kończe pogaduszki bo staram sie dbac o zdrowie psychiczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 07:51  
Cytuj
Dyskusja na temat golfiny jest z deka bezprzedmiotowa.
Rozwodzicie sie nad DOSŁOWNIE autem dla ludu jakby to była jakaś ikona a to był i jest zwykły przyzwoitej jakości dupowóz jak wiele innych podobnej klasy aut.
Samochód ocierający się prawie o kategorię prostego sprzętu AGD produkowanego przez x lat w ilości kilku mln. szt. ma ogromne trudności i brak wielu przesłanek aby zostać wozem kultowym. Trwałość auta nie ma tu takiego znaczenia bo to dalej jest nudne toczydło w porównaniu np. z Renault 5 Turbo.

Pojęcie kultowości jest poniekąd pojęciem względnym ale osobiście nie moge do tej kategorii wrzucać Golfa II i stawiać go w jednym szeregu z Lancią Deltą HF Integrale, Lancią Stratos, Audi Quattro, Volvo P1800 (Święty) lub Astonem Martinem DB5 z Seanem Connerym za kierownicą czy szeregu modeli z grupy muscle carów jak Ford Mustang, Dodge Challlenger, Plymouth Barracuda lub Chevrolet Camaro.

Proszę, zweryfikujcie co niektórzy pojęcie kultowości.
Już bardziej kultowy jest w Polsce chyba PF 125p czy Borewicz w igielnym stanie bo te auta zmotoryzowały ten kraj a Golf II co zmotoryzował w kilkudziesięciu % udziału w sprzedaży? - w którymś tam już życiu z kolei to chyba co najwyżej polską wieś (bez obrazy) parę lat do tyłu i nie mam tu na myśli wsi jako jednostki podziału administracyjnegoumiech
Wyraziłewm tylko swoją opinię w toczącym się sporze.

W sumie zadbany egzemplaż prezentuje się nienajgorzejumiech i wiochy nie robi w porównaniu do...za przeproszeniem...Calibry po agrotuninguumiechumiechumiech

Wolę już Golfa II niż III, ten to dopiero kloc bez grama polotu.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Dyskusja na temat golfiny jest z deka bezprzedmiotowa.
Rozwodzicie sie nad DOSŁOWNIE autem dla ludu jakby to była jakaś ikona a to był i jest zwykły przyzwoitej jakości dupowóz jak wiele innych podobnej klasy aut.
Samochód ocierający się prawie o kategorię prostego sprzętu AGD produkowanego przez x lat w ilości kilku mln. szt. ma ogromne trudności i brak wielu przesłanek aby zostać wozem kultowym. Trwałość auta nie ma tu takiego znaczenia bo to dalej jest nudne toczydło w porównaniu np. z Renault 5 Turbo.

Pojęcie kultowości jest poniekąd pojęciem względnym


Ktoś miał potrzebe założyć ten temat i się jakoś toczy.

Osobiście nie zastanawiam się czy golf 2 zasługuje sobie na miano auta kultowego. Zwróciłem uwage, że był to dobry samchód spełniający oczekiwania rynkowe. Dla mnie zaletą tego samochodu była jego prostota, mała awaryjność itd. Własnie ta trwałość jest plusem na korzyść golfa, w porównaniu go do renault 5 turbo umiech

Każdy ma swoje upodobania i zapewne żaden samochód nie zachwycił każdego kierowcy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 10:21  
Cytuj
CYTAT

CYTAT (\"irkuck\")
Amerykanie wiedzieli co to jest wygoda i do aut montowali to co niektórym teraz wydaje się luksusem.


Myślę,że masz rację - są wygodni - posadź yankesa za kierownicą swojego bolida,z manualną skrzynią biegów - poznasz efekt wygody...:cwaniak:
To wygoda czy fanaberia wg ciebie...:cwaniak:


I tu się zaczyna problem umiech Od dwóch lat mam automat i za żadne skarby bym nie wrócił do mieszania patykiem. Zaraz się odezwą głosy, że to już nie ta przyjemność itp. Tak piszą zwykle Ci co automatem w życiu nie jeździli. Teraz nawet Porsche, Ferrari czy Lambo wrzucają automaty więc coś w tym jest umiech No ale to temat na inną rozmowę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
I tu się zaczyna problem umiech Od dwóch lat mam automat i za żadne skarby bym nie wrócił do mieszania patykiem. Zaraz się odezwą głosy, że to już nie ta przyjemność itp. Tak piszą zwykle Ci co automatem w życiu nie jeździli. Teraz nawet Porsche, Ferrari czy Lambo wrzucają automaty więc coś w tym jest umiech No ale to temat na inną rozmowę umiech


Popieram, osobiście nie posiadam, nad czym boleję ale niejednokrotnie miałem przyjemność jeździć automatem i uważam to za czystą przyjemność, szczególnie w połączeniu z rzędową 6kąumiech

Wierzę, że w końcu zostanę w posiadaniu AT.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 10:37  
Cytuj
Nom, oczywiście warto dodać, że stary automat sprzed 20 lat, a obecna technologia to zupełnie inny świat umiech Teraz automaty (np. DSG, Tiptronic itp) są na tyle dobre, że ani przyspieszenia nie są gorsze (w autach sportowych anwet lepsze na autom), a zużycie paliwa jest praktycznie na zbliżonym poziomie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 15:55  
Cytuj
miałem golfa II (1.8 bez gazu) i mam mieszane uczucia niby solidna niemiecka konstrukcja a mój model ciągle się psuł ogólnie oceniam to auto jako dobre

(*_*)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 19:10  
Cytuj
szanowny panie IRKUCK-bardzo ubolewam nad swoim słownictwem,spowodowane to było nadmierną konsumpcją alkoholi-bardzo przepraszam WASZĄ DOSTOJNOSC-ale wez sie chłopie zastanów co ty piszesz-stawiasz automat ponad manual-człowieku dwa razy głową w mur i woda na otrzezwienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 22:10  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=Gpe09GQTOzE

No właśnie i ta Twoja wypowiedx :cwaniak: kończy definitywnie moją polemikę z Tobą. Po takiej wypowiedzi nt skrzyni biegów mogę stwierdzić bez dalszej dyskusji, że jesteś zielony w temacie motoryzacji i chyba faktycznie taki golf 2 to był szczyt technologiczny z jakim miałeś styczność.
Bez odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »