NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Perfumy,
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 16:09  
Cytuj
Witam. Znacie może kogoś, lub sami sprzedajecie perfumy znanych marek po tanszych cenach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 16:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 16:37  
Cytuj
Lecę do stanów w poniedziałek to ci mogę kupić na bezcłowym ale przywiozę dopiero w sierpniu jak coś

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 16:41  
Cytuj
Możesz też czekać na PW od jakiegoś konsultanta FMumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 18:39  
Cytuj
No jednak nie interesują mnie perfumy typu Fm albo Avon tylko Calvin Klein czy Christian Dior lub inne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 1 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 18:45  
Cytuj
Poszukaj sobie na gumtree.pl jest tego bardzo duzo i naprawde bardzo tanio. Musisz po prostu porownac oferty roznych osob z gumtree.

ZefiiR
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 18:50  
Cytuj
No jasne na gumtree czy w tego typu miejscach to na pewno orygilały. Szukaj jak najtansze to bedziesz miec prawie perfume z podobna etykietka jak oryginal umiech Bo najlepiej kupic takie same tylko ze taniej, problem w tym ze sie nie da. A na bezclowkach ceny i tak sa wysokie i wcale nie ma szału z cenami.... Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
No jednak nie interesują mnie perfumy typu Fm albo Avon tylko Calvin Klein czy Christian Dior lub inne.


Sorryumiech
Opacznie Cię zrozumiałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2012r. 23:20  
Cytuj
Stefan... bezclowki sa drogie, jesli bedziesz w stanach taniej kupisz w sklepach (oczywiscie znane marki..Bloomi, Macy's, Lord & Taylor). Jedyne co dobrze kupisz w bezclowej to faje i alkohol.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 03:19  
Cytuj
Aha no to się rozglądnę jak to wszystko stoi cenowo jak tylko dolecę prześpię się i pójdę na sklepy

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 12:58  
Cytuj
na allegro profil franklin_nj
dziewczyna ze stalowej ma rózne kosmetyki i perfumy z usa .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Witam. Znacie może kogoś, lub sami sprzedajecie perfumy znanych marek po tanszych cenach?


Mam do sprzedania

http://alleg(...)204.html

W cenie 30zl za 5ml

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 16:59  
Cytuj
Moja siostra dostaje raz na miesiąc paczkę ze stanów z oryginalnymi kosmetykami (chanel, gucci, dior, ck, victoria's secret itd)

jak chcesz kontakt, pisz na pw, podam nr telefonu.

najwiecej jest perfum, ale jest tez sporo pudrów, balsamów itd.

myślę że na zamówienie też dało by radę coś zamówić, z tym że trzeba będzie poczekać aż przyleci paczuszka.

jak ktos jest chetny prosze pisac na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Cze 2012r. 21:59  
Cytuj
Ze stalowej jest tez vera-shop
http://alleg(...)10254029
Troche jest zapachow, wiekszosc jednak dobre kosmetyki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 11:00  
Cytuj
Podbijam temat. Ma ktoś może perfumy znanych marek? Chodzi mi dokładnie o Christian Dior Jadore

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 11:20  
Cytuj
Vera Shop może i ma podane, że jest ze Stalowej, ale paczki przychodzą z innego miasta, jak pamiętam, dość odległego od Stalówki.

A jeżeli chcesz kupić coś oryginalnego faktycznie taniej, to polecam zapisać się np. do Sephory, dostaniesz kartę stałego klienta i zniżki - często przychodzą 20%, więc policz sobie, jak przykładowo za Diora płacisz 329zł to ze zniżką wyjdzie Ci 263zł z groszami umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 20:13  
Cytuj
Nr gg : 39179743 , odezwij się tutaj.
Polecam , oryginalne zapachy, taniooo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Vera Shop może i ma podane, że jest ze Stalowej, ale paczki przychodzą z innego miasta, jak pamiętam, dość odległego od Stalówki.


Ja ostatnio odbierałam od nich kosmetyki w Stalowej na Dmowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 21:12  
Cytuj
Nie kupujcie z nieznanych źródeł (podróbki), ani w Sephorze (drogo!). Jest masa sprawdzonych perfumerii internetowych, w których mozecie kupic oryginalne perfumy w przyzwoitej cenie.
W tych kupuję najcześciej - sa sprawdzone i sprzedają w 100% oryginalny towar, przesyłka 1-2 dni od wpłaty na konto:

www.dolce.pl
www.kokai.pl
www.e-glamour.pl
www.tagomago.pl
www.perfumeria.pl
www.perfumesco.pl

J'adore Dior są w Polsce bardzo drogie - w sklepie internetowym mozna je kupić za ok. 350 zł za 100 ml i ok. 220 zł za 50 ml. Jesli masz znajomych w USA, to tam jest taniej, ok. $90 za 100 ml. W e-glamour.pl masz tester 100 ml za 318 zł + przesyłka, jesli nie zależy Ci na pudełeczku:
http://www.e-gla(...)ter.html
99% tego co znajdziesz poniżej 300 zł/100 ml, to niestety podróbki.

Warto kupowac testery - od "normalnych" perfum różnia sie jedynie brakiem ładnego, firmowego pudełeczka. Sklepy dostają je gratis do zamówień, wiec są z reguły tańsze - w przypadku Diora, Chanel czasem rożnica wynosi 30-40 zł, więc sie opłaca. Różnica w zapachu/ wygladzie butelki żadna, a zaoszczędzone pieniążki można wydac na kolejne perfumy jezyk

Czasem można upolować w super cenie coś na Allegro, ale trzeba miec 100% pewności co do sprzedawcy. Szkoda wydać 100-300 zł na podróbkę, skoro w tej cenie można mieć pieknie pachnący oryginał.

Jesli macie jakieś pytania, szukacie oryginalnych perfum, piszcie PW. Perfumiarstwo to moje hobby, mam spora kolekcję i chętnie pomogę w poszukiwaniu najtańszej opcji zakupu - lubie, kiedy ludzie ładnie pachną jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 09:32  
Cytuj
Ostatnio kupiłam 100 ml Jadore na ebay.com od sprzedawcy z USA. Razem z kosztami wysyłki zapłaciłam 210 zł. Następnym razem na pewno będę kupować perfumy przez ten serwis. Wychodzi znacznie taniej.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 09:50  
Cytuj
A ja tam lubie kupowac w sephorze mozna trafić na fajne promocje no i ten klimat odrazu wpadam w szał zakupowy umiecha zakupy przez internet nie daja żadnej przyjemnosci a zakupy to przeciez czysta przyjemnosc dla kobiety umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 10:49  
Cytuj
Sephora ? Daj spokoj. Mozna kupic to samo oszczedzajac 70% w wiekszosci innych sklepow. W sephorze wlasnie za "nastroj" przeplaca sie nawet kilkukrotnie za dany towar. Lepiej dac juz zarobic polskiej firmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio kupiłam 100 ml Jadore na ebay.com od sprzedawcy z USA. Razem z kosztami wysyłki zapłaciłam 210 zł. Następnym razem na pewno będę kupować perfumy przez ten serwis. Wychodzi znacznie taniej.


Skąd jesteś pewna, że masz oryginalną? umiech Sprzedawcy z USA są mistrzami w opychaniu podróbek perfum, czy chociażby kosmetyków takich jak Benefit czy Bobbi Brown

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 11:04  
Cytuj
feldt może i przeplacam ale jak juz pisalam lubie tam robic zakupy mam tam wszyzstko co potrzebuje perfumy, kremy, kosmetyki umiech korzystam czasami dolce.pl owszem kosmetyki oryginalne , ale to nie to samo co wybrac sie na zakupy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ostatnio kupiłam 100 ml Jadore na ebay.com od sprzedawcy z USA. Razem z kosztami wysyłki zapłaciłam 210 zł. Następnym razem na pewno będę kupować perfumy przez ten serwis. Wychodzi znacznie taniej.


CYTAT
Skąd jesteś pewna, że masz oryginalną? umiech Sprzedawcy z USA są mistrzami w opychaniu podróbek perfum, czy chociażby kosmetyków takich jak Benefit czy Bobbi Brown


Zapach taki, jak trzeba jest? Jest. Długa trwałość jest? Jest. Więc mnie nic więcej nie potrzeba. umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]Ostatnio kupiłam 100 ml Jadore na ebay.com od sprzedawcy z USA. Razem z kosztami wysyłki zapłaciłam 210 zł. Następnym razem na pewno będę kupować perfumy przez ten serwis. Wychodzi znacznie taniej.


CYTAT
Skąd jesteś pewna, że masz oryginalną? umiech Sprzedawcy z USA są mistrzami w opychaniu podróbek perfum, czy chociażby kosmetyków takich jak Benefit czy Bobbi Brown


CYTAT
Zapach taki, jak trzeba jest? Jest. Długa trwałość jest? Jest. Więc mnie nic więcej nie potrzeba. umiech


Jak ktoś ma taki podejście, to ok. Twoja kasa, Twoja sprawa :cwaniak:

Ja się zgadzam z Nessie - w USA można kupić "perfekcyjne" podróbki, ale jednak podróbki. Sama na Canal street widziałąm zestawy 50 ml + balsam(!) np. Flowerbomb za ok. $30, które oryginałami nijak być nie mogły. Były nawet podróbki bardzo tanich zapachów, które w Polsce kosztują paredziesiąt złotych. W USA kupuję perfumy na beautyencounter.com, fragrancenet.com albo Amazon. Stacjonarnie w Sephorze (jest duuuuuzo taniej niż w PL) albo Macy's + okazjonalnie w TJ Maxx i Marshalls. Ebay to zbyt duże ryzyko - to już łatwiej mi ocenić czy ktoś sprzedaje oryginał czy nie na Allegro.

Co do zakupów w Sephorze, to w Polsce z racji wysokich cen to miejsce kojarzy sie z luksusem, więc wierzę, że niektórym ludziom ta "luksusowa" otoczka i kosmetyki zapakowane w firmowa torebeczkę sa w stanie poprawić samopoczucie. Na mnie magia Sephory już nie działa, więc nie widze sensu przepłacania. Tym bardziej, że czasem kupuję kilka perfum miesięcznie, więc w takim miejscu już dawno poszłabym z torbami smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »