NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Galeria PRIMA, wynajem lokalu
Posty: 6
Dołączył: 6 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 12:12  
Cytuj
Witam, chce otworzyc salon fryzjerski w galeri Prima i mam pytanie jaka jest cena wynajmu lokalu (małego)zapytanie?air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 12:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 12:20  
Cytuj
Zadzwoń bo mocno zchodzą z cen w związku niebywałą popularnością tej galerii

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 12:40  
Cytuj
a tam jakaś knajpa się otworzyła na samej górze ?

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 13:17  
Cytuj
Tak, jest spora knajpa z żarciem (ceny takie sobie, ale nie jest najgorzej) i mała cukiernia na parę stolików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 14:16  
Cytuj
a wiesz może kto jest właścicielem?

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 14:39  
Cytuj
Niestety nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2012r. 19:22  
Cytuj
Popytaj się w salonie Toyoty, a najszybciej namiary dostaniesz od jakiegoś najemcy.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2012r. 03:49  
Cytuj
no z tego co wiem to wlascicielka jest corka pana koczwary. i bardzo mnie ciekawi jaka jest cena za lokal. az musze zadzwonic sobie i popytac ;d a jak mi sie spodoba to zarezerwuje sobie lokal ;d;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2012r. 12:44  
Cytuj
Wydaję mi się, że otwiera się tam już salon fryzjerski z kosmetyczką itp...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2012r. 09:55  
Cytuj
zawsze mozna zrobic konkurencje ;d prawo rynku całus:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 17:20  
Cytuj
Z tego co się orientuję te boksy do wynajęcia mają kosmiczne ceny , z torbami pójdziecie jak wynajmiecie tam lokal. Byłam tam ostatnio , strasznie gorąco chyba oszczedzają na klimatyzacji kosztem klientów. Ale polityka. Na stalowowolskie realia za drogo tam jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 09:31  
Cytuj
obiło mi się o uszy jak otwierali galerię, że parter 140,00 netto za metr kw. a piętro 100,00zł

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 13:48  
Cytuj
Witajcie
Slszeliscie co sie dzieje w galeri?
Wlasciciel chyba na glowe upadl.... Nie dosc ze ceny ktore chce za wynajem siegaja kosmosu to jeszcze podstawia lewe farktury do zaplaty !! Powoli wykancza wszystkich co tam sie otworzyli. Jak myslicie czy tak szybko chce sie nachapac czy jest taki za przeproszeniem glupi??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 13:52  
Cytuj
z tego co widać w galerii jest jeszcze trochę wolnych lokali do wynajęcia. Nie zastanawia was dlaczego nowo-wybudowany budynek w centrum miasta świeci pustkami? Bo tak jak piszą moi przedmówcy czynsze są kosmiczne i wygląda na to że nie stanieją mimo braku chętnych do wynajmu.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:01  
Cytuj
podobno ceny gościowi podsunęli jacyś "fachowcy doradcy" - tak im wyszło z badań :p tylko pewnie te badania wykonali na rynku warszawskim jezyk
przez taką strategię ci co już otwarli mają mniejszy ruch niż by mogli mieć, gdyby galeria była pełna to ludzie by mieli co tam odwiedzać - a tak, rychły koniec dla tego widzę niestety - ludzie - przez to cierpią te sklepy co już tam się otwarły, ludzie nie mają po co tam w ogóle sie pojawiać.
Jeszcze jak zacznie się coś dziać z tym PKS'em i tam powstanie new galeria, to właściciel będzie mógł zapomnieć o zyskakach, bo nawet ci co tam są, przejdą do nowej galerii (jeśli będzie tania) - bo miejsce będzie jeszcze lepsze niż Primy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:05  
Cytuj
tez mysle ze wzial ceny od doradcow bo jaki normalny czlowiek znajacy realia stalowej i okolic chce taki wysoki czynsz?
wkrotce podejrzewam ze wszyscy z tamtad pojda bo nie beda wyrabiac na sam czynsz a co dopiero na oplaty. Albo zostanie Rossmann i Apteka jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:08  
Cytuj
Mnie zastanawia tylko fakt po co nam w mieście tyle galerii handlowych? Chcemy prześcignąć jakieś wielkie miasto? Fakt jeśli powstaje galeria powstają nowe miejsca pracy ale skoro galerie plajtują lub za jakiś czas będą pozamykane, bo ludzie nie mają pieniędzy na drogie rzeczy lub czynsz za wynajmowany lokal to po co nam te galerie? Nie lepiej zastanowić się poważnie i wybudować jakiś jeden konkretny zakład pracy, który zapełni niszowe usługi i będzie potrafił utrzymać się na rynku pracy. A nie ciągle pchać się w to czego jest już pod dostatkiem.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:18  
Cytuj
tylko ze w Polsce jest taki problem ze nikomu nic sie nie oplaca. Kasy coraz mniej ale galeri sklepow itd wiecej. Wszystko byle kupowac. Jedno pytanie sie nasuwa za co? Ludzie na szczycie doprowadzili do tego ze nie oplaca sie otwierac czegokolwiek bo zje cie zus i reszta oplat . To tylko Polska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:21  
Cytuj
Frito_Ft właśnie może człowiek by coś próbował sam otworzyć innego ale niestety nasze państwo nie jest przyjazne do pomocy, jeszcze tylko patrzy jak zabrać ludziom.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:24  
Cytuj
Dokladnie
sama sie zastanawialam czy nie zainwestowac w cos ale gdy chwile pomyslalam i sie zorientowalam z oplatami odrazu mi przeszla ochota... NIestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:27  
Cytuj
Frito_Ft skąd ja to znam. Co drugi Polak myśli o założeniu czegoś swojego tylko że "z próżnego to i Salomon nie naleje". A jak już uda się coś założyć to trzeba kombinować żeby wyjść na zero a jeszcze bardziej nagłowić się żeby mieć zysk. I gdzie w tym wszystkim logika smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:28  
Cytuj
Popatrz na Rzeszów (wiem że takie se porównanie) - tam budują na potęgę i to ogromne galerie - taka jest moda. Fakt jednak taki, że w starych już się pustawo zaczyna robić, ale i tak powstają nowe i większe...U nas podobnie, tylko na mniejszą skalę oczywiście.
Kwestia jest inna - by ci co budowali myśleli logicznie - rynek jest przepełniony, więc trzeba schodzić z cen, a nie widnować na maxa.
Wkrótce otwarcie tej nowej galeri wtor-stalu (czy jak to tam), Centrum Stalowa Wola ma otwierać górę (złożyli papiery) - więc będzie aż za dużo tych miejsc - tylko kto tam będzie urzędował jak będą walić takie ceny za wynajem, chcą się naciułać od razu na maxa ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:30  
Cytuj
zgadzam sie
wszyscy patrza byle jak najszybciej zarobic a nie na to ze ludzi nie stac bo zwyczajnie nie maja z czego placic tyle. Coraz wiecej jest osob ktore chodza po galeriach w chwili czasu ale nic nie kupuja nawet jak sie im podoba. Smutne ale prawdziwe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:31  
Cytuj
vielitz co poradzisz taka polityka "nachapać się" od razu i sporo nie patrząc na ludzi.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:38  
Cytuj
No szkoda też tego co zainwestował w taki biznes (mimo że głupi, albo słucha głupich) - bo taki biznes skazany jest na klapę.
Mimo, że ludzie wiele nie kupują, to jednak kupują umiech więc jakieś szanse na zarobek są dla takiej galerii - fakt jest jednak taki,że obniżając ceny za wynajem, ściągnąć można więcej sklepów/firm - więc jest większy asortyment, więcej ludzi przyjdzie więc nawet popatrzeć i jak to np. w hipermarketach - kupi coś niechcący bo ładne albo się "przyda".
No ale niestety, właściciel ma inny pomysł - a szkoda, bo fajna galeria w takim miejscu nie była głupim pomysłem, tylko trzeba nią z głową zarządzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »