NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Galeria PRIMA, wynajem lokalu
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2012r. 21:40  
Cytuj
Fajne miejsce ale nic nowego się tam nie otwiera. Nic nie rusza do przodu. Przydał by się jakiś firmowy fajny sklep z odzieżą biżuterią bielizną może w najbliższym czasie coś otworzą. A parking płatny jest 15 min darmowe a potem chyba 1 zl potem 3 zl potem 6 zl potem 12 co godzinę . Cennik wisi w środku . A i muzyka by się tam przydała , za cicho jest . Poczekamy zobaczymy co się dalej będzie działo. Cos tam chłopaczki wykańczają w lokalach więc możliwe , że coś się będzie otwierać. A na tej Handlowej ktoś wie jakie będą sklepiki ??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2012r. 21:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 11:21  
Cytuj
Z ciuchami coś firmowego by się rzeczywiście przydało. Natomiast jubilerów aż nadto naokoło. Sklep z bielizną też chyba nie za bardzo. Zresztą niedaleko otworzył się sklep z profesjonalnym doborem biustonoszy w domu rzemieślnika. Zona kupiła tam biustonosz i normalnie wniebowzięta, a i sam powiem że też zauważyłem różnicę hehe :szok:. Tanio może nie jest ale co tam obie stony korzystają smiech2

Na świecie nie ma dużej liczby idiotów, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że na bank na jakiegoś trafisz.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 12:02  
Cytuj
Przydałby się porządny fryzjer, ale nie typu "Kasia, Ela, Ola, Ewunia" [zbieżność nazw przypadkowa] tylko coś pokroju Jean Louis David, gdzie są profesjonalni fryzjerzy, którzy cały czas się szkolą i mają umiejętności oraz pasję. Bo w dzisiejszych czasach fryzjereczki (nie wszystkie oczywiście) to w większości nieuki, które po gimnazjum nie miały innego wyboru (między fryzjerem a cukiernikiem). Kiedyś kiedyś po szkole trzeba było mieć fach w ręku, żeby nie przymierać z głodu. W dzisiejszych czasach jest 180 stopni inaczej. Wiem, że jest już Gabriel pod "patronatem" L'Oreala, ale raz byłam i NIGDY WIĘCEJ!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Przydałby się porządny fryzjer, ale nie typu \"Kasia, Ela, Ola, Ewunia\" [zbieżność nazw przypadkowa] tylko coś pokroju Jean Louis David, gdzie są profesjonalni fryzjerzy, którzy cały czas się szkolą i mają umiejętności oraz pasję. Bo w dzisiejszych czasach fryzjereczki (nie wszystkie oczywiście) to w większości nieuki, które po gimnazjum nie miały innego wyboru (między fryzjerem a cukiernikiem). Kiedyś kiedyś po szkole trzeba było mieć fach w ręku, żeby nie przymierać z głodu. W dzisiejszych czasach jest 180 stopni inaczej. Wiem, że jest już Gabriel pod \"patronatem\" L\'Oreala, ale raz byłam i NIGDY WIĘCEJ!


Niestety Jean Louis David też nie zachwyca. Chodziłem tam kilka razy na studiach w Rzeszowie. Co do profesjonalności to tyle, że można sobie było wybrać panią do strzyżenia. Sama widzisz, że nawet Gabriel pod patronatem jest słaby. Chodzi o to, że pracodawca zmienia często pracownice, które już trochę pracują i chciałyby podwyżkę. Najlepiej szukać fryzjerów, gdzie strzyżą właściciele i nie zatrudniają dodatkowych osób, wtedy jest pewność, że ta osoba zna się od lat na robocie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 12:28  
Cytuj
Bajabongo, a kiedy to było? Bo ja do którego JLD nie pójdę to jestem b. zadowolona

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Bajabongo, a kiedy to było? Bo ja do którego JLD nie pójdę to jestem b. zadowolona


No w sumie już kawałek temu, jakieś 6-7 lat, to było w galerii Agora albo tej obok, niedaleko rynku. Pomijam fakt, że byli dość drodzy (wtedy ponad 20zł za strzyżenie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 13:00  
Cytuj
To od tego czasu wiele się zmieniło umiech Polska jest zacofana, szczególnie podkarpacie, ale teraz to już nie to samo umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:10  
Cytuj
Pan Bębenek jest profesjonalistą , najlepszy fryzjer w Stalówce, wiadomo, że trzeba zapłacić ale efekty są ;) Wiadomo, że nie wszystkich stać na takie przyjemności , a szczególnie w Stalówce . Zobaczymy co w Primie będą wyczyniać w Studio Urody bo gdzieś niedługo chyba będą otwierać . Exclusive tam będzie , zobaczymy jakie ceny to najważniejsze. Szkoda , że siłowni tam nie będzie bo przydała by się taka z prawdziwego zdarzenia ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:17  
Cytuj
o tak, siłownia/fitness club z prawdzwego zdarzenia to fajny pomysł. coś jak Pure np.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:26  
Cytuj
Nom Mike8 z ust mi to wyjąłeś . Coś nowego robiącego wrażenie by się przydało co przyciągnęło by ludzi tam do Galerii. Sama bym skorzystała smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 12:36  
Cytuj
Dobry fryzjer czy siłownia nie potrzebują atrakcyjnej lokalizacji i to za grube pieniądze i właściciele takich doskonale o tym wiedzą. Szczerze mówiąc zakładanie siłowni/fitness club w galerii to było by novum w Stalowej Woli.Przy takim typie interesu raczej poszukałbym dużego lokalu nawet na obrzeżach miasta z dużym parkingiem i kasę za pierwszy czynsz w Primie wpakowałbym w reklamę. Zdecydowanie lepiej by wyszło. Nawet dzieląc przez połowę stawki czynszu o jakich się słyszy to przy lokalu przynajmniej 200m2(no co najmniej taki trzeba na fitness club) byłoby jakieś 10000 na reklamę. To już pokaźna kwota. Przy takiej sumce na reklamę i wielkości stalówki to obawialibyśmy się że nam ten fitness club za chwilę z lodówki wyskoczy uśmiech

Na świecie nie ma dużej liczby idiotów, ale są tak sprytnie rozmieszczeni, że na bank na jakiegoś trafisz.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 14:56  
Cytuj
na 200m2 to można zrobić sobie pseudosiłownię jakich w stw nie brakuje, a nie fitnessclub z prawdziwego zdarzenia. żeby to miało ręce i nogi potrzebne jest min. 1000m2.
w innych miastach takie fitnesscluby w galeriach handlowych bardzo dobrze się sprawdzają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 15:01  
Cytuj
A co sądzicie o MC donalds? poszedłby w galerii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 15:03  
Cytuj
Na pewno nie w Stalowej - gimbusów mało, studentów jeszcze mniej.
Tylko przy trasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 15:28  
Cytuj
małe szanse.
kiedyś rozmawiałam z kimś z KFC i odp była taka, że jeśli już to Nisko, przy trasie Lublin - Rzeszów. w Stw nie ma szans. podejrzewam, że podobnie jest z Mc Donaldem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 19:50  
Cytuj
Ja bym była za SPHINX Restauracją , może otworzą w nowej galerii na Handlowej ;) Macdonalds albo KFS to tylko Rzeszów tu u Nas w Stalówce to raczej nie przeszło by ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 23:44  
Cytuj
KFS to akurat w stalowej mamy ;p
nawet ostatnio byłam w tym przybytku
jakby w KFC z taką werwą robili buły z kurczakiem to na pewno nie można by było zaliczyć tego do fast foodu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Ja bym była za SPHINX Restauracją , może otworzą w nowej galerii na Handlowej ;) Macdonalds albo KFS to tylko Rzeszów tu u Nas w Stalówce to raczej nie przeszło by ;/


Wg mnie na SPHINXA nie ma szans w Stalowej. Ceny u nich są bardzo wysokie. Jedzenie jest wyśmienite ale za najdrobniejszy obiad + napój trzeba dać 20zł. Normalny obiad + piwo to okolice 30zł.

Jednak w Stalowej brak jest lepszych restauracji więc byłoby miło jakby SPHINX powstał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Jednak w Stalowej brak jest lepszych restauracji więc byłoby miło jakby SPHINX powstał.


Jest przecież restauracja Cleopatra, bardzo podobna (klon) spinxa. Moim zdaniem jakością potraw nie odstaje od oryginału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »