NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
mechanik samochodowy - praca - opinie,
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 11:02  
Cytuj
szczęść boże,

Poczebuję opinii dotyczącej warsztatów mechaniki samochodowej.
Z racji że noszę się z zamiarem kupna upragnionego matiza albo tico (musze dokonać pomiarów długości, żeby wszedł do garażu)
ale nie o tym miało być...

Chciałbym poznać Wasze opinie, gdzie uderzyć z cefałkami jako kandydat. Który właściciel nie oszukuje (zapewniam uczciwość ze swojej strony) i nie traktuje pracowników jak zbieraczy bawełny w południowej karolinie lat 60-tych XIX wieku.

Niewiele umiem ale zapewniam szybką naukę fachu (kurs szybkiego czytania i pisania mam za sobą). Znam internet jak własna kieszeń, pracy fizycznej się nie boję (byle by była lekka). Lubię pracować w zespole a szczególnie sam. Posiadam łatwość nawiazywania nowych znajomości po % więc niepijący pracodawcy odpadają, gdyż nie znajdziemy ze sobą wspólnego języka.
Czy będzie ze mnie fachura mechanior??

oszczędźcie sobie głupich wpisów, to sprawa istotnia z punktu widzenia mojej egzystencji.

Dziękuję
bóg zapłać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 11:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 11:14  
Cytuj
Ze względu na swą pobożność, jesteś idealnym kandydatem do tego zakładu:
http://stalo(...)id=26383

Tylko nie gwałć, bo domniemam,że jeśli chcesz być mechanikiem, to potrafisz nieźle molestowaćchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 11:31  
Cytuj
dziękuję, ja się w gestapowca bawić nie zamierzam, żeby ludzi w ogień pchać - skąd wiedzieć mam czy on nie piekielny?

ja potrzebuję pracować, zarabiać na życie a nie budzić historyczne wspomnienia

ktoś jeszcze? zachęcam innych do dyskusji bo Sz.P. Gorzka z zaw. kakao 99% - napisała nieme.. neme...nieryczni... bez znajomości tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 11:58  
Cytuj
CYTAT ("different")
oszczędźcie sobie głupich wpisów,to sprawa istotnia z punktu widzenia mojej egzystencji.

zachęcam innych do dyskusji bo Sz.P. Gorzka z zaw. kakao 99% - napisała nieme.. neme...nieryczni... bez znajomości tematu


Co do jednego masz rację,głupich wpisów [nie zabraknie],nie zachęcaj więc...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 12:04  
Cytuj
Pragnąc pomóc w zakupie auta życia, przeszperałam dla Ciebie Odmieńcu nieco internet i natrafiłam na taką oto robótkę for You umiech

http://www.karie(...)/689297/

Nie trzeba mieć doświadczenia, praca w grupie, lekka fizyczna, nie trzeba za wiele myśleć, i ma dodatkowy atut - przegryzka do % gwarantowana...

Nie dziękuj, odrobisz w polu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2012r. 12:16  
Cytuj
ooo i to się nazywa pomocna dłoń - stokrotne dzięki Mleczna
ja z dziada pradziada grzybiarz, żaden grzyb nie jest mi obcy, gdyż każdy zagościł w moim żołądku.

aplikuję!
może na lanosa dadzą zarobić jak się przyłożę do zbieractwa!

oczywiście, nie zamykam sobie drogi na karierę w mechanice bo spałnianie marzeń to cel życiowy do którego dążyć trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »