NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
naprawa tv LCD- gdzie ?,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:29  
Cytuj
namam tv lcd firmy Bush. tv ma usterke taka iz podczas ogladania gasnie. wyglada to jakby sie wylaczyl brak obrazu i glosu ale zeby go uruchomic musze pilotem musze wcisnac dwa razy "power" czyli tak jakby najpierw go wylaczyc pilotem i potem wlaczyc. czesem nic mu nie jest przez tydzien a czasem ma tak ze wylacza sie po sekundzie co chwile. nie wiem od czego to jest zalezne. tv jest calkiem fajny jak juz dziala to obraz naprawde niczego sobie ale to wylaczanie mnie denerwuje. chcialam zapytac czy znacie kogos kto dobrze naprawia tv w stw. lub moze ktos ma lub mial podobny problem. i jaki bylby koszt takiej naprawy?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:29  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 16:30  
Cytuj
Za centrum4 jest naprawa tv spytaj, Jak nie to koło ballady jak jedziesz od strony hotelu po prawej stronie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 17:26  
Cytuj
dzieki, a moze jakis nr tel chcialabym najpierw opisac im problem i dowiedziec sie czy jest sens naprawiac.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »