NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
exotic green,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 18:46  
Cytuj
Czy ktoś z Was słyszał o tej firmie?? Jakieś opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 18:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 18:56  
Cytuj
Biuro pośrednictwa pracy?Czytałam o nich, ale nic miłego. Do jakiej pracy mają ofertę? Też szukam czegoś w Nl,każdą agencję sprawdzam szukając opinii, jeszcze nie znalazłam żadnej gdzue by same pozytywy były.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:04  
Cytuj
Tak dokładnie. dostałam od nich propozycję pracy. Ale komentarzami sie przeraziłam. ;((((

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:16  
Cytuj
Nie ma firmy gdzie opinie są same pozytywne, jeszcze takiej nie znalazłam, a szukam już kawał czasu. Z doświadczenia wiem że najważniejsze by byli wypłacalni, nie było kar za zerwanie umowy jak i o różne duperele oraz gwarantowane godziny pracy. Jak wiadomo, człowiek jedzie tam do pracy nie na wczasy. Luksusów nie ma co oczekiwać ale też nie wolno pozwolić na spartańskie warunki.
Możesz napisać co Ci zaproponowali?

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 22:26  
Cytuj
Siostra męża jest już ponad dwa lata w Holandii,wyjechała za pośrednictwem tej firmy właśnie. Teraz pojechała do niej też siostra. Ta druga przez pierwsze dwa tyg mało pracowała,ale potem się rozkręciło.I są zadowolone,z tym że jest duużo godzin nie dosypiają,ale za to kasa też jest,więc wydaje mi się że warto się pomęczyć,ale dobrze zarobić. Jedna pracuje przy cebuli, a druga rzucają raz na owoce raz na coś innego,ale teraz jakiś czas już pracuje przy rybach. Przelewy raz w tygodniu. Mieszkania też są w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 23:19  
Cytuj
warunków a bradzo się nie boję wszystko da się posprzątać. najgorzej boję się ludzi, chamstwa pijaństwa.

Niby proponowali zbiór ogórków. Pracy się nie boję. Chce zarobić, piszą, że firma wypłacalna, ale najgorzej to z ludźmi..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 00:02  
Cytuj
Jeśli chodzi o ludzi,to gdzie byś nie pojechała-nigdy nie wiesz na kogo trafisz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 12:39  
Cytuj
Ludzie wszędzie są różni. Chodzi stereotyp że w NL Polak to od razu pijak i ćpun. Niedawno wróciłam właśnie z wiatrakowego kraju,gdzie poznałam naprawdę cudownych ludzi. Do tej pory mam z nimi kontakt, rozmawiamy i umawiamy się na jakieś spotkanie. Oczywiście zdarzali się też jacyś oberwańcy ale byli nieszkodliwi. Jeśli jesteś osobą kontaktową, nie boisz się podejść do obcej osoby to dasz sobie radę.
Heh i szczerze mówiąc wcale nie wszystko da się posprzątać. Mam znajomi którzy mieszkają w okolicach świniarni. Kobieto,byłam u nich przez chwilę i myślałam że zwymiotuję. Śmierdzi, robaki wielkości małego auta. Nie wytrzymałabym tam ani dnia jednego. A oni? Śmieją się że są dużymi chłopcami i nie takie rzeczy już widzieli.
Jeśli jesteś pewna że dasz sobie radę w tej pracy-jedź. Zdobędziesz kolejne doświadczenie, zobaczysz inny kraj, inne życie. Zawsze jak będzie bardzo źle możesz wrócić. Upewnij się tylko czy nie ma żadnej kary za zerwanie umowy!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »