NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Niepełnosprawni - Nasze miejsce na forum!, Miejsce spotkań dla osób niepełnosprawnych
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 10:36  
Cytuj
//moderowano
Nie zaniżaj poziomu !

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 10:36  
Cytuj

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
to nie kwestia empatii :] janek jest najzwyklejszym ignorantem i hipokryta, az szkoda odpisywac :]
po ch..j pisac o parytetach na listach wyborczych gdzie ten prog wynosi 35%? sic ;] po ch..j pisac o zdrowych ludziach bioracych zasilki i przepijajacych wszystko - bo pija z niedoli? po ch..j pisac o ludzich ktorzy zarciem z pomocy UE karmia zwierzeta, a biora bo moga? i o tysiacu innych przypadkow, bo jak wiadomo ze sa ludzie zjebani i nie zjebani, a naduzycia beda wszedzie. Najlepiej sie przyjebac do niepelnosprawnych ktorym przywileje naleza sie jak psu buda na zime, nie z zadnej empatii ale dlatego, ze nie zatrzymalismy sie w rozwoju kilkaset lat temu.
Tamtego chuja to uzylem bo byl \"stary\" ale teraz napisze bez etymologii, trzeba byc jebnietym zeby wypisywac takie rzeczy, wez janek zamien sie z babciajagoda, daj jej kawelek zdrowia, a ona odda ci cukrzyce, miejsce dla niepelnosprawnych i zasilek...


Oddam moją cukrzycę w dobre ręce, może janek23 weźmie? good
Tak dla wyjaśnienia, nie pobieram żadnych świadczeń od państwa! Pracuję, dorabiam na ile mi pozwala zdrowie. Nigdy nie myślałam o wyciąganiu ręki do państwa po pieniądze. Mam też chorego na cukrzycę syna i męża po operacji kręgosłupa, ale i oni nie liczą na państwowe!!!

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 22:57  
Cytuj
o natko !ale sie porobilo!ludzie nie dajcie sie proeokowac .janek 23 niech sobie gada na zdrowie ignorujmy jego chore ziejace nienawiscia wypowiedzi to sie odczepi i pojdzie gdzie indziej zygac jadem .Babciujagodo masz fajny pomysl chetnie sie przylacze .Jak to mowia starzy madrzy ludzie najedzony nigdy nie zrozumie glodnego tak samo zdrowy chorego napewno bedziemy mieli duzo do pogadania i nie chodzi tu o zadna izolacje tylko racej wymiane inf.porad,itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
o natko !ale sie porobilo!ludzie nie dajcie sie proeokowac .janek 23 niech sobie gada na zdrowie ignorujmy jego chore ziejace nienawiscia wypowiedzi to sie odczepi i pojdzie gdzie indziej zygac jadem .Babciujagodo masz fajny pomysl chetnie sie przylacze .Jak to mowia starzy madrzy ludzie najedzony nigdy nie zrozumie glodnego tak samo zdrowy chorego napewno bedziemy mieli duzo do pogadania i nie chodzi tu o zadna izolacje tylko racej wymiane inf.porad,itp


Cieszę się, że dołączyłaś do dyskusji w temacie, witam nusia19572 umiech

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 01:11  
Cytuj
//moderowano
- bez przesady ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 02:47  
Cytuj
//moderowano
- bez przesady ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 02:55  
Cytuj
I w ten oto sposób wypowiedzią scelerisqueok temat niepełnosprawni-chorzy powinien być zamknięty.

Ludzie cieszcie się z życia , szanujcie, kochajcie innychair kiss
życie jest takie krótkie.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
I w ten oto sposób wypowiedzią scelerisqueok temat niepełnosprawni-chorzy powinien być zamknięty.

Ludzie cieszcie się z życia , szanujcie, kochajcie innychair kiss
życie jest takie krótkie.


Nie wiem co było napisane w usuniętych postach i nie chcę wiedzieć. Pewnie nie były błyskotliwe skoro zostały usunięte. To nieważne! Założyłam ten temat w celu integracji ludzi zdrowych i chorych. Mimo wszystko, nie zamierzam usuwać tematu. W końcu jesteśmy ludźmi więc powinniśmy się porozumieć! Najprościej usunąć temat, dalej ukrywać się po kątach i udawać, że wszystko w porządku - nie, nie jest w porządku! Każdy z nas, zdrowy czy chory ma prawo do rozmowy z drugim człowiekiem. Jeśli ktoś ma w tej kwestii inne zdanie, po prostu nie musi tu zaglądać, jest wiele innych tematów, w których ma pole do popisu.

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 21:41  
Cytuj
Mój post nie zawierał nic zdrożnego, nic co mogłoby urazić, czy to zdrową, czy to obłożnie chorą osobę.Śmiem twierdzić,iż zawierał bardzo błyskotliwe treści.Całą prawdę i tylko prawdę, która najwidoczniej zażenowała zainteresowanego moderatora niewiedzieć czemu. Możliwe,że ma zły dzień lub bolała Go akurat głowa (śledztwa nie wszczynam)
Powtarzać się nie będę, a Tobie życzę więcej pewności siebie,nie zamykania się w kącie, pokochania choroby, z którą da sie żyć i normalnie funkcjonować. Pragnę podkreślić, że życie jest piękne, należy się cieszyć z tego co Bóg dał i modlić się o to, by tego co dobre nie zabierał.
Modlitwa, wiara, radość, otwarcie się na otoczenie, lanie wosku oraz kilkadziesiat postów dziennie na forum, czynią cuda.
Wszystkim niepełnosprawnym, sprawnym inaczej oraz sprawnym lecz chorym, życzę pełnosprawności intelektualnej.
Moderatorom i Jankowi również. Bóg z Wami wszystkimi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Mój post nie zawierał nic zdrożnego, nic co mogłoby urazić, czy to zdrową, czy to obłożnie chorą osobę.Śmiem twierdzić,iż zawierał bardzo błyskotliwe treści.Całą prawdę i tylko prawdę, która najwidoczniej zażenowała zainteresowanego moderatora niewiedzieć czemu. Możliwe,że ma zły dzień lub bolała Go akurat głowa (śledztwa nie wszczynam)
Powtarzać się nie będę, a Tobie życzę więcej pewności siebie,nie zamykania się w kącie, pokochania choroby, z którą da sie żyć i normalnie funkcjonować. Pragnę podkreślić, że życie jest piękne, należy się cieszyć z tego co Bóg dał i modlić się o to, by tego co dobre nie zabierał.
Modlitwa, wiara, radość, otwarcie się na otoczenie, lanie wosku oraz kilkadziesiat postów dziennie na forum, czynią cuda.
Wszystkim niepełnosprawnym, sprawnym inaczej oraz sprawnym lecz chorym, życzę pełnosprawności intelektualnej.
Moderatorom i Jankowi również. Bóg z Wami wszystkimi.


scelerisque
Właśnie po to założyłam ten temat. Chciałam, żebyśmy się poznali. Nie jestem osobą, która siedzi w kącie i płacze. Cukrzyca to nie wyrok śmierci, żyję z nią już tyle lat, uczę się jej z dnia na dzień i traktuję ją jak siostrę umiech Z moją siostrą da się żyć. Tu nie chodzi o mnie tylko ogół. Administruję na portalu dla ON i wiem o czym mówię, ludzie są tak niepewni siebie i zalęknieni, że boją się wychylić, żeby nie oberwać. Gdyby wszyscy mieli taki charakterek jak ja, życie byłoby piękne smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
//moderowano
Nie zaniżaj poziomu !

Kim jesteś,o Wielki Moderatorze.co
Podpisz się ,bo taki poziom krytyki też nie jest z górnej półki.neutralny
Chociaż...dno to też poziom.
Tyle razy prosiłem o odrobinę cywilnej odwagi...zdegustowany
Dzienkuje.potluczony

PS.Krytyka musi byc obiektywnagood.
Dlaczego zostawiasz posty gdzie roi się od chu... kur...które występują nawet kilka razy w zdaniu.zarumieniony
Gdyby to było używane jako partykuła wzmacniająca,zrozumiałbym.
Niestety nie są to nawet znaki interpunkcyjne...zaklopotany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 23:00  
Cytuj
PS.Krytyka musi byc obiektywnagood.
Dlaczego zostawiasz posty gdzie roi się od chu... kur...które występują nawet kilka razy w zdaniu.zarumieniony
Gdyby to było używane jako partykuła wzmacniająca,zrozumiałbym.
Niestety nie są to nawet znaki interpunkcyjne...zaklopotany[/cytat]

Sorki, ale tu się muszę zgodzić, w niektórych postach jest tego jak mrówkówwykrzyknik

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 15:05  
Cytuj
CYTAT

Sorki, ale tu się muszę zgodzić, w niektórych postach jest tego jak mrówkówwykrzyknik

Ja też się zgadzam, niektórzy są strasznymi prymitywami i bez inwektyw sobie nie radzą.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 16:27  
Cytuj
Na startowej pojawił się nowy artykuł, informujący o zbiórce na protezę nogi dla młodej dziewczyny. Może ktoś ma jakiś pomysł na zabranie pewnej kwoty pieniędzy? Ktoś w komentarzu zasugerował zbiórkę nakrętek, co o tym myślicie? Z doświadczenia wiem, że licząc na państwo dziewczyna w życiu nie doczeka się na niąneutralny

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 21:56  
Cytuj
Bez związku z tematem /moderator sm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 22:40  
Cytuj
Alter się nawraca, Babcia Jagodzia wulgaryzmami oburzona,bo inaczej nie wypada, a ja zamieszczę uzasadnienie dla wulgaryzmów, które czasem mogą nimi nie być Alleluja

babciajagoda nie taka babcia - na razie tylko mama uśmiech, wie co to kawał, wie gdzie można użyć przekleństwa /zresztą sama nie jest świętawykrzyknik/, ale nie pojmuje dlaczego rzuca się ch....ami i innymi, gdy nie ma do tego powodu? KOMENTUJ NIE OBRAŻAJok

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 21:28  
Cytuj
Zaczynamy od nowauśmiech Nie wiem dlaczego, ale nie mogłam zalogować się na moim koncie. Założyłam nowe - babciajagoda to ja teraz taJagoda. Sorki ok

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 22:28  
Cytuj
Ni chcę tworzyć następnego tematu dlatego trzymam się swojego. Czy ktoś zna kogoś, kto zbiera plastikowe nakrętki? Mam już trochę i chętnie oddam na jakiś cel

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 22:38  
Cytuj
zbieraj do wrzesnia. We wrześniu do dowolnej szkoły. My dajemy dla żony chrześnicy, bo oni potem dostają pochwałę za dużą ilość w szkole.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
zbieraj do wrzesnia. We wrześniu do dowolnej szkoły. My dajemy dla żony chrześnicy, bo oni potem dostają pochwałę za dużą ilość w szkole.


Ok, zbieram dalej, bo teraz najlepszy okres na nakrętki. Jak coś to zawsze dorzucę komuś jezyk

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 15:59  
Cytuj
To się porobiło?! Niedawno czytałam artykuł o tym, że Stalowa Wola jest miastem osób niepełnosprawnych. Czyżby wszyscy niepełnosprawni cudownie ozdrowieli??? umiech)

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »