NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Niepełnosprawni - Nasze miejsce na forum!, Miejsce spotkań dla osób niepełnosprawnych
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:27  
Cytuj
Jesteś osobą niepełnosprawną, chciałbyś porozmawiać o swoich problemach, poznać innych z podobnymi dysfunkcjami - zapraszam do współtworzenia tematu! Razem możemy więcej!

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:27  
Cytuj

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:34  
Cytuj
babciajagoda dobry pomysł a jeszcze lepszy by był jeśli znalazłoby się jakieś miejsce np zakładka na stalowym mieście dla osób niepełnosprawnych ale to już zależy od inwencji twórczej i dobrych chęci właścicieli portalu. Niech się rozwija forum i stalowe miasto umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:41  
Cytuj
Poznajmy się!
Mam na imię Jagoda. Choruję na cukrzycę od 12 lat. Na co dzień pracuję, a w wolnych chwilach administruję na portalu dla osób niepełnosprawnych. Jestem osobą pogodną, lubię rozmawiać z ludźmi. Moje motto - Pomagam - bo chcę!

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
babciajagoda dobry pomysł a jeszcze lepszy by był jeśli znalazłoby się jakieś miejsce np zakładka na stalowym mieście dla osób niepełnosprawnych ale to już zależy od inwencji twórczej i dobrych chęci właścicieli portalu. Niech się rozwija forum i stalowe miasto umiech



Dzięki za miłe słowa. Dopiero się tu rozglądam, może coś w tym kierunku uda się zdziałaćgood

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:43  
Cytuj
Super pomysł! Popieram! Podłączam się!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
Super pomysł! Popieram! Podłączam się!

Witam w naszym miejscu spotkań good

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 13:56  
Cytuj
babciajagoda ja nie jestem osobą niepełnosprawną i jestem zdrowa ale podoba mi się Twój pomysł - niepełnosprawni są takimi samymi osobami jak każdy z nas, mają uczucia, emocje itd. Nie należy ich izolować od reszty społeczeństwa i się ich wstydzić.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
babciajagoda ja nie jestem osobą niepełnosprawną i jestem zdrowa ale podoba mi się Twój pomysł - niepełnosprawni są takimi samymi osobami jak każdy z nas, mają uczucia, emocje itd. Nie należy ich izolować od reszty społeczeństwa i się ich wstydzić.



Właśnie to zaobserwowałam na naszym portalu /naszym - czyli tym, którym administruję/. Ludzie wstydzą się swojej niepełnosprawności, izolują się, zamiast otwarcie o tym porozmawiać. Przecież nikt nie jest winien, że urodził z chorobą lub zachorował. To może zdarzyć się każdemu?!

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
babciajagoda dobry pomysł a jeszcze lepszy by był jeśli znalazłoby się jakieś miejsce np zakładka na stalowym mieście dla osób niepełnosprawnych ale to już zależy od inwencji twórczej i dobrych chęci właścicieli portalu. Niech się rozwija forum i stalowe miasto umiech



Twój pomysł przekazałam właścicielom portalu, zobaczymy czy da się w tym kierunku coś zrobić - dzięki za sugestię smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:25  
Cytuj
babciajagoda o wow będziemy sławne smiech2smiech2 może napiszą o nas w zakładce kto był inicjatorem powstania kategorii zakładki dla niepełnosprawnych good no to do boju ludzie !!!

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
babciajagoda o wow będziemy sławne smiech2smiech2 może napiszą o nas w zakładce kto był inicjatorem powstania kategorii zakładki dla niepełnosprawnych good no to do boju ludzie !!!



jezykgood Zobaczymy czy wyjdziemy z tarczą czy na tarczy smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:36  
Cytuj
hm... może nie będziemy miały "pięty Achillesa" i się uda cool girl

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
hm... może nie będziemy miały \"pięty Achillesa\" i się uda cool girl


Musi się udać uśmiech w końcu kobiety mają tzw. moc przekonywania good

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:44  
Cytuj
Fajnie by było gdyby powstała taka zakładka, wówczas każdy kto chciałby porozmawiać na jakiś temat, mógłby taki stworzyć - wtedy jest przejrzyściej i łatwiej - to tak na wypadek, gdyby nasze posty czytali właściciele - dobra wazelina podstawą sukcesu cool girl

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:45  
Cytuj
wybaczcie nie chce swoich madrosci ani filozofii wykladac ;]
ale pytanie mam ;] nie sadzicie ze proszac o taki dzial w jakiejkolwiek formie sami sie izolujecie?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
wybaczcie nie chce swoich madrosci ani filozofii wykladac ;]
ale pytanie mam ;] nie sadzicie ze proszac o taki dzial w jakiejkolwiek formie sami sie izolujecie?

Tu masz rację, ale.... na forum trzeba zakładać nowe tematy i giną wśród innych. W takiej zakładce wiadomo, że dotyczą spraw, które są związane z niepełnosprawnością. Mamy nadzieję, że dołączycie do dyskusji neutralny Być może nie mam racji, zawsze warto porozmawiać na ten temat

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:55  
Cytuj
ifeelgood mi chodzi tylko o łatwiejszy dostęp i szybszy. Jeśli jest widoczna zakładka wtedy wiemy, gdzie możemy porozmawiać. Nie tylko osby niepełnosprawne ale także i zdrowe mogą brać udział w takiej (zakładce) w rozmowie. Prawda jest taka, że post na forum gdzieś zniknie za jakiś czas a zakładka zostanie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood mi chodzi tylko o łatwiejszy dostęp i szybszy. Jeśli jest widoczna zakładka wtedy wiemy, gdzie możemy porozmawiać. Nie tylko osby niepełnosprawne ale także i zdrowe mogą brać udział w takiej (zakładce) w rozmowie. Prawda jest taka, że post na forum gdzieś zniknie za jakiś czas a zakładka zostanie.



Poza tym, w zakładce można tworzyć tematy. Chciałabym, żeby każdy w niej znalazł coś dla siebie np. muzyka, hobby, jakieś gry i zabawy, luźne rozmowy na różne tematy itp. To umożliwia nam zakładka umiech

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:05  
Cytuj
to chyba sie nie rozumiemy ;] przeciez jest taka mozliwosc http://stalo(...)orum.php odnajdujesz temat i podbijasz, nie ma potrzeby tworzenia niczego nowego ;] nie o to chodzi?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
to chyba sie nie rozumiemy ;] przeciez jest taka mozliwosc http://stalo(...)orum.php odnajdujesz temat i podbijasz, nie ma potrzeby tworzenia niczego nowego ;] nie o to chodzi?


:szok: A możesz jaśniej, wiesz masz z babami do czynienia good

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Poza tym, w zakładce można tworzyć tematy. Chciałabym, żeby każdy w niej znalazł coś dla siebie np. muzyka, hobby, jakieś gry i zabawy, luźne rozmowy na różne tematy itp. To umożliwia nam zakładka umiech


Ja trochę nie rozumiem. Chcesz mieć na stronie głównej zakładkę, po wejściu w którą będzie muzyka dla niepełnosprawnych, hobby niepełnosprawnych, gry i zabawy dla niepełnosprawnych? Przecież tak jak napisał Feel, sami zaczynacie się izolować. Równie dobrze można stworzyć zakładkę Ateiści, Bruneci czy Leniwi. Skoro najważniejszym dla Was jest akceptacja przez otoczenie to po kiego Wam osobne bagienko. Lubimy Was, szanujemy, chcemy rozmawiać z wami - zatem nie spieprzajcie od nas na bok.

Czekaj, jeszcze nic nie jest przesądzone. Nie orientuję się jeszcze dokładnie w temacie, chciałabym, żeby ktoś pomógł mi to ogarnąć. Skoro jest inna możliwość, to należy z niej korzystać.

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:15  
Cytuj
przecie klikasz w ikonke forum na gorze czerwona albo kliknij w ten link -> http://stalo(...)orum.php i masz dostep do wszystkich tematow ktore byly pozakladane, masz dzialy i wsio co pytalas

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:18  
Cytuj
@ Lucky_Luk.

Chyba już wiem na czym ten pic polega. Ten temat jest w /nie wiem jak to dokładnie nazwać - Nasze miasto????/ Chodzi Ci o to, żeby tu było to nasze miejsce spotkań i każdy kto dołączy w tym właśnie miejscu tworzył tematu, które go interesują? Nie zamieszczał w innych działach na forum, wtedy szybciej można dotrzeć do tematu, który Cię interesuje?

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
przecie klikasz w ikonke forum na gorze czerwona albo kliknij w ten link -> http://stalo(...)orum.php i masz dostep do wszystkich tematow ktore byly pozakladane, masz dzialy i wsio co pytalas


Ok, teraz kumamjezyk kum, kum smiech2
Czyli jak ludzie będą rozmawiać na jakiś temat to temat jest na pierwszym miejscu?

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Ok, teraz kumam kum, kum
Czyli jak ludzie będą rozmawiać na jakiś temat to temat jest na pierwszym miejscu?

tak :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »