NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Niepełnosprawni - Nasze miejsce na forum!, Miejsce spotkań dla osób niepełnosprawnych
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
tak :]

mlotek Trzeba było babie od razu tak tłumaczyć uśmiech

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:34  
Cytuj

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
Nie ma potrzeby tworzyć odrębnego działu dla niepełnosprawnych. Chciałoby się powiedzieć, że to forum samo w sobie dość często jest wykorzystywane przez ludzi z różnymi dysfunkcjami umysłowymi. Poczytaj trochę, zobaczysz o co ludzie tu pytają i wtedy stwierdzisz, że Twoja cukrzyca to wręcz okaz zdrowia przy ich zaburzeniach w logicznym myśleniu i zaradności życiowej.


smiech2
Teraz muszę to chyba odkręcić, piszę do admina, może nie pomyśli, że ja też w ten sposób jestem upośledzona smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:40  
Cytuj
Odszczekałam, mam nadzieję że jakoś dam radę tu poszaleć good

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:46  
Cytuj
Moderowano bez związku z tematem/moderator

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:48  
Cytuj
Ale po co kalecy mają mieć jakąś specjalną zakładkę?, nie czaje, może zróbmy zakładki dla homoseksualistów, matek karmiących piersią, miłośników miłości oralnej itd. Co za absurd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Z takim tempem nabijania postów, Mirek777 za tydzień będzie przy Tobie ino ministrantem.

Już tak mam good i tego się leczyć nie da smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
Ale po co kalecy mają mieć jakąś specjalną zakładkę?, nie czaje, może zróbmy zakładki dla homoseksualistów, matek karmiących piersią, miłośników miłości oralnej itd. Co za absurd


Pięknie określiłeś - kalecy?!
Właśnie dlatego niepełnosprawni nie mają odwagi wchodzić w dyskusje!

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 18:34  
Cytuj
słowo kaleka ma 3 sylaby, niepełnosprawny 5 - więc nie ma sensu mówić niepełnosprawny, bo to słowo zbyt długie, a język ma być prosty, zatem nie będzie mnie Pani uczyć jak się mówi po Polsku. Poza tym słowo kaleka jest w słowniku od setek lat i nikogo w żaden sposób nie obraża ani nie deprymuje, niepełnosprawny do nowe debilne słowo, więc nie wiem w czym problem i dlaczego z powodu tego słowa kalecy nie chcą wchodzić w dyskusję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
słowo kaleka ma 3 sylaby, niepełnosprawny 5 - więc nie ma sensu mówić niepełnosprawny, bo to słowo zbyt długie, a język ma być prosty, zatem nie będzie mnie Pani uczyć jak się mówi po Polsku. Poza tym słowo kaleka jest w słowniku od setek lat i nikogo w żaden sposób nie obraża ani nie deprymuje, niepełnosprawny do nowe debilne słowo, więc nie wiem w czym problem i dlaczego z powodu tego słowa kalecy nie chcą wchodzić w dyskusję.


Nie zamierzam nikogo uczyć, bo nie jestem nauczycielem. Nie zamierzam również dyskutować w tak prymitywny sposób. Nie chcę również nikogo obrażać, dlatego wstrzymam się od dalszej wypowiedzi.
ps. sugestia - ON ma jedną sylabę, jest znacznie krótszym wyrazem i nikomu nie ubliża!

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 18:53  
Cytuj
"To" też jest krótsze, ma jedną sylabę i też nikomu nie ubliża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 19:02  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=EB9ykad5yUc
Spokojnie Jagoda, lekarz ci się zabronił denerwowaćwykrzyknik

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
słowo kaleka ma 3 sylaby, niepełnosprawny 5 - więc nie ma sensu mówić niepełnosprawny, bo to słowo zbyt długie, a język ma być prosty, zatem nie będzie mnie Pani uczyć jak się mówi po Polsku. Poza tym słowo kaleka jest w słowniku od setek lat i nikogo w żaden sposób nie obraża ani nie deprymuje, niepełnosprawny do nowe debilne słowo, więc nie wiem w czym problem i dlaczego z powodu tego słowa kalecy nie chcą wchodzić w dyskusję.


sprawdz etymologie, kaleka ma wydzwiek zdecydowanie pejoratywny, pewnie dlatego odchodzi sie od tego. z takich samych powodow uzywa sie korpulentny zamiast opas czy uposledzenie umyslowe zamiast debilizm/imbecylizm
btw na taka postawe jaka zaprezentowales tj konfrontacyjna :] tez bylo fajne okreslenie, setki lat, krotkie, pewnie sie spodoba, mianowicie "chuj" to od kolca - bez obrazy ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
słowo kaleka ma 3 sylaby, niepełnosprawny 5 - więc nie ma sensu mówić niepełnosprawny, bo to słowo zbyt długie, a język ma być prosty, zatem nie będzie mnie Pani uczyć jak się mówi po Polsku. Poza tym słowo kaleka jest w słowniku od setek lat i nikogo w żaden sposób nie obraża ani nie deprymuje, niepełnosprawny do nowe debilne słowo, więc nie wiem w czym problem i dlaczego z powodu tego słowa kalecy nie chcą wchodzić w dyskusję.


sprawdz etymologie, kaleka ma wydzwiek zdecydowanie pejoratywny, pewnie dlatego odchodzi sie od tego. z takich samych powodow uzywa sie korpulentny zamiast opas czy uposledzenie umyslowe zamiast debilizm/imbecylizm
btw na taka postawe jaka zaprezentowales tj konfrontacyjna :] tez bylo fajne okreslenie, setki lat, krotkie, pewnie sie spodoba, mianowicie \"chuj\" to od kolca - bez obrazy ;]


good dzięki

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 23:52  
Cytuj
Janku, napisałeś:
"słowo kaleka ma 3 sylaby, niepełnosprawny 5 - więc nie ma sensu mówić niepełnosprawny, bo to słowo zbyt długie, a język ma być prosty"

Po pierwsze - jednak jestem za stworzeniem na forum działu dla kalekich, musisz w końcu gdzieś egzystować, twój debilizm sięga zenitu i myślę, że takie przypadki jak Ty należy izolować.

Po drugie - okazałeś się impertynentem, ale z racji tego, że to słowo zawiera zbyt dużo sylab - nazwę Cię kutasem. Krócej, prawda? Twoja wypowiedź w stosunku do koleżanki była ubliżająca, ale skracając ponownie specjalnie dla Ciebie - była chujowa.

Po trzecie - dlaczego Twój login to dwusylabowy "Janek", podczas gdy do określenia Ciebie wystarczy prostszy, jednosylabowy "Zjeb" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 01:08  
Cytuj
witam
zgłaszm się do Państwa z gorącą prośbą.
dnia 8 Cze 2010r. z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy przy. ul. Różanej 9 z Oddziału Psychiatrycznego nr 2 zbiegł nasz pacjent.
Niebezpieczny osobnik, ukrywający się pod pseudonimem janek23.
Proszę zachować szczególną ostrożność, nie zbliżać się do niego, nie prowokować, nie próbować prowadzic dyskusji.

Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu jego miejsca pobytu.
Dr.GreenThumb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 11:34  
Cytuj
Zaraz,zaraz. To, że dla was słowo "kaleka" ma zły wydźwięk, to nie znaczy, że dla wszystkich tak jest i, że musicie mnie od razu obrażać (przecież mamy wolność myśli, słowa itd), a jest dokładnie odwrotnie. Dla mnie słowo nie-peł-no-spra-wny, to słowo określające osobę która chce wyłudzić od państwa różnego rodzaju zasiłki, dotacje, miejsca parkingowe (podczas gdy ma problem z małym palcem u ręki). To osoba która dostaje w urzędzie pracę, tylko dlatego, żeby PR był dobry lub taki jest wymóg ustawowy ( 2% nie-peł-no-spraw-ni w urzędzch państwowych!! sic). Natomiast słowo kaleka, to dla mnie osoba, której wszystkie opisane powyżej "rzeczy" się po prostu, jak najbardziej należą i są jej niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Znam wiele kalekich osób, sam z powodzeniem, mógłbym załatwić sobie rentę, kartę parkingową itd, ale nie chcę, bo to nie moralne. Między innymi dlatego uważam, że słowo kaleka jest bardziej odpowiednie niż nie-peł-no-praw-ny i zobaczycie, że za kilka lat osoba nie-peł-no-pran-na większości będzie się kojarzyć tak jak mnie. I możecie sobie mnie nazywać chujem, kutasem, imbecylem jak tak chcecie, mam to w dupie, co myślicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 20:14  
Cytuj
No to zaje...fajnie się z niektórymi pogadało, zaczynamy od początku smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 07:43  
Cytuj
Ludzie to egoiści.chytry
Myślą tylko o sobie.placze
Dobrze, że jest ktoś taki jak ja,który myśli tylko o mnie.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 08:30  
Cytuj
Janek23. Czy Twoje zboczenie myślowe względem os. niepełnosprawnych wynika z tego, że zasiadasz w komisji przyznającej stopnie czy rentę? Przykre w odbiorze jest to co piszesz. Mało w Tobie empatii, człowieku.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
Janek23. Czy Twoje zboczenie myślowe względem os. niepełnosprawnych wynika z tego, że zasiadasz w komisji przyznającej stopnie czy rentę? Przykre w odbiorze jest to co piszesz. Mało w Tobie empatii, człowieku.

Do tego jeszcze ma bardzo niską samoocenę.
Niedowartościowany i pełen kompleksów?co
Ta sugestia na koniec ,co mamy o nim mysleć, chyba wszystko wyjaśnia.mlotek
Akurat takie określenia nie przyszły mi do głowy,ale przecież on sam siebie zna najlepiej.zaklopotany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 08:57  
Cytuj
to nie kwestia empatii :] janek jest najzwyklejszym ignorantem i hipokryta, az szkoda odpisywac :]
po ch..j pisac o parytetach na listach wyborczych gdzie ten prog wynosi 35%? sic ;] po ch..j pisac o zdrowych ludziach bioracych zasilki i przepijajacych wszystko - bo pija z niedoli? po ch..j pisac o ludzich ktorzy zarciem z pomocy UE karmia zwierzeta, a biora bo moga? i o tysiacu innych przypadkow, bo jak wiadomo ze sa ludzie zjebani i nie zjebani, a naduzycia beda wszedzie. Najlepiej sie przyjebac do niepelnosprawnych ktorym przywileje naleza sie jak psu buda na zime, nie z zadnej empatii ale dlatego, ze nie zatrzymalismy sie w rozwoju kilkaset lat temu.
Tamtego chuja to uzylem bo byl "stary" ale teraz napisze bez etymologii, trzeba byc jebnietym zeby wypisywac takie rzeczy, wez janek zamien sie z babciajagoda, daj jej kawelek zdrowia, a ona odda ci cukrzyce, miejsce dla niepelnosprawnych i zasilek...

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 09:25  
Cytuj
Ludzie, jak można z wami dyskutować, jak wy nawet nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Przecież cała dyskusja toczy się o to: Czy słowo kaleka jest bardziej odpowiednie od nie-peł-no-sprawny, a nie o jakieś piep...ne zasiłki, jedzenie z MOPSu itd. Albo nie doczytaliście tego, co napisałem, albo nie zrozumieliście, więc nie wiem czy jest sens wchodzić z wami w dyskusję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 09:30  
Cytuj
czlowieku jestes powazny?
pisales ze nie bedziesz uzywal niepelnosprawny bo ma 5 sylab, pozniej dlatego ze niepelnosprawni to naciagacze, maja zasilki, miejsca parkingowe i 2% w urzedach, na chuj to wyciagasz jezeli chcesz dyskutowac o tym ktore slowo jest bardziej odpowiednie?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 09:34  
Cytuj
hahahahaha ale się uśmiałem teraz, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, to co napisałem, albo poproś mamę, żeby ci przetłumaczyła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
hahahahaha ale się uśmiałem teraz, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, to co napisałem, albo poproś mamę, żeby ci przetłumaczyła.

napisz mi prosze czego nie rozumiesz to rozbije ci na czesci pierwsze :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »