NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
cstw kolejna sieć serwerów csa w stalowej?, typowy spam
Posty: 5
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 17:16  
Cytuj
Witam niedawno znalazłem nowa sieć serwerów cstw.xaa.pl. Czy jest to kontynuacja csstalowa wola i serwery będą wzorowane na starych? Jak na razie ruchu to oni nie mają, ale chętnie bym pograł z kolegami z stw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 17:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 17:52  
Cytuj
Csstalowa była fajna no ale wiadomo funduszy na utrzymanie zabrakło i upadła. Myślę że jak więcej osób będzie na cstw to się nawet rozwinie tylko oby szybko nie upadła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 13:44  
Cytuj
Na razie maja mało slotów, ale myślę że jak im przybędzie ludzi to z 24 będzie.

Widzę że mają małe problemy z serwerami, ale podobno na dniach maja zmienić na jakiś stabilny.

CYTAT
Od dnia wczorajszego borykamy się z problemem niedziałającego serwera. Sytuacja ta spowodowana jest awarią w firmie hostingującej. Ciężko jest nam określić, kiedy sytuacja ulegnie zmianie, osobiście mamy nadzieje, że stanie się to jak najszybciej, ale są to przyczyny od nas niezależne. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Administracja


Ciekawe ile ta awaria potrwa. Osobiście jeszcze nie grałem ani razu na ich serwerze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 17:09  
Cytuj
ziom i mikio masz ostrzeżenie za dublowanie postów i dublowanie konta. Ja widzę twoje IP. No chyba że rozdwojenie jaźni to zamiast serwera Cs polecam oddział w szpitalu.

ps. jak już prowadzisz dyskusje sam ze sobą to się porządnie wyloguj bo napisałeś 3 posty z tego samego konta, pomyliłeś konta.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2012r. 20:22  
Cytuj
Już im serwer działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »