NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stop przymusowym szczepieniom,
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:01  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:01  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:14  
Cytuj
Wiktor - temat idzie w wątku o partiii zdrajców.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
Wiktor - temat idzie w wątku o partiii zdrajców.


W tym przypadku wszyscy okazali się zdrajcami.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 20:07  
Cytuj
CYTAT

jasne, to że jesteś mentalnie zacofany to widać, ale czemu inni mają się cofac społecznie o 100 lat???
Dzięki szczepieniom zlikwidowaliśmy jako cywilizacja ospę czarną i ocaliliśmy wiele milionów dzieci przed kalectwem i śmiercią (błonnica, krztusiec, tężec a teraz nawet rak szyjki macicy)
Więc z łaski swojej, ty się nie szczep, ale daj innym szanse żyć.
I nie chrzań o autyźmie, to są znikome przpadki w skali milionów szczepień...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 20:19  
Cytuj
No ja też prosze o zachowanie spokoju (na ile to możliwe) ale w internecie jest cała masa wpisów prosto z filmów podburzających opinię publiczną, a piszą to ci którzy nie przeczytali ani jednej strony z tej ustawy, a powtarzają tylko kopiowane po wszystkich forach bzdury. A opowiadają, że nas wymordują, pozabiają nam dzieci, że na siłe cały kraj, że w ogóle szkoda słów....

Dziś przeczytałem ustawę tę i poprzednią, nie ma wielu różnic, wystarczy zrozumieć co jest napisane, ale trzeba poświęcić czas na czytanie 45 i w starej wersji 48 stron.

Stara ustawa: PLIK: PDF

Nowy projekt ustawy: PLIK: PDF

POSIEDZENIE SENTAU dziś było o godz. 12.00, sala 182

1.Rozpatrzenie ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416).

Przeczytałem również druk przekazany marszałkowi senatu: PLIK PDF


Nie mam nadal informacji czy to przeszło czy nie.

CYTAT
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

Przecież właśnie szczepionki - a szczególnie te, które wejdą do obiegu – nie mają wieloletnich badań na odpowiedniej grupie populacji, nie ma danych o ich szkodliwości bądź pozytywnym oddziaływaniu, wobec czego stanowią eksperyment medyczny.


Nikt nie może i nikt nie będzie.

Mając zresztą w pamięci zamieszanie w kraju i na świecie w trakcie pandemii świńskiej grypy, powyższa nowelizacja wzbudza pewne zaniepokojenie. Miejmy jednak na uwadze fakt, że co innego jest wprowadzić ustawę na papierze, a co innego wprowadzić ją w życie w Polsce. Nikt całego kraju nie zaprowadzi, nie chcesz się szczepić to nie i nikogo to nie będzie obchodziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 21:01  
Cytuj
Ech... kolejny raz ktoś sieje panikę. W większości bzdury są w tym apelu. Wystarczy sięgnąć do źródeł. Poniżej są zarzuty wymienione w tym apelu z moim komentarzem.

CYTAT

1. Zmiana definicji choroby zakaźnej, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwość ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co z tym się wiąże nałożenia przymusu szczepień na wszystkich obywateli (art.2 ust 2).


Tak, definicja zmienia się.

Jest:
CYTAT

choroby zakaźne – choroby, które zostały wywołane przez biologiczne czynniki chorobotwórcze, które ze względu na charakter i sposób szerzenia się stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego;


Ma być:
CYTAT

choroba zakaźna – choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy;


W kontekście niedawnej "pandemii" niefortunne, ale IMHO nie groźne. To co opisywano jako "pandemia" i tak było podciągnięte pod definicję która dzisiaj obowiązuje. I to bez problemu, bo przecież jacyś ludzie zostali zarażeni i jacyś nawet zginęli.

CYTAT

2. Określenie obowiązku szczepień ochronnych w art.5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnym (art.5 ust.1)


Tutaj bzdura. Obecne przepisy nie ograniczają się do dzieci. Nawet przy obecnej formie ustawy obowiązkowe szczepienia mogą dotyczyć również dorosłych. Tu się nic nie zmienia, zmienia się zakres ale IMHO na plus bo jest bardziej szczegółowo.

Jest:
CYTAT

Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na
zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również
postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do
tych badań;
2) poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym w ramach Naro-
dowego Programu Szczepień Ochronnych;
3) poddawania się leczeniu, hospitalizacji, izolacji, kwarantannie lub nadzoro-
wi epidemiologicznemu;
4) stosowania się do nakazów i zakazów organów administracji publicznej słu-
żących zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych;
5) poddawania się zabiegom sanitarnym;
6) zaniechania wykonywania prac, przy wykonywaniu których istnieje możli-
wość przeniesienia zakażenia lub choroby zakaźnej na inne osoby – jeżeli są
osobami zakażonymi, chorymi na chorobę zakaźną lub nosicielami;
7) udzielania informacji oraz niezbędnych danych podmiotom sprawującym
nadzór epidemiologiczny.


Ma być:
CYTAT

1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowią-
zane na zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się:
a) zabiegom sanitarnym,
b) szczepieniom ochronnym,
c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków,
d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postę-
powaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału
do tych badań,
e) nadzorowi epidemiologicznemu,
f) kwarantannie,
g) leczeniu,
h) hospitalizacji,
i) izolacji;
2) zaniechania wykonywania prac, przy wykonywaniu których istnieje
możliwość przeniesienia zakażenia lub choroby zakaźnej na inne
osoby – jeżeli są osobami zakażonymi, chorymi na chorobę zakaźną
lub nosicielami;
2
3) stosowania się do nakazów i zakazów organów Państwowej Inspek-
cji Sanitarnej służących zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i
chorób zakaźnych;
4) udzielania danych i informacji:
a) organom Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Wojskowej Inspekcji
Sanitarnej, Państwowej Inspekcji Sanitarnej Ministerstwa Spraw
Wewnętrznych, Inspekcji Weterynaryjnej, Wojskowej Inspekcji
Weterynaryjnej, Inspekcji Ochrony Środowiska, jednostkom,
o których mowa w art. 30 ust. 1, oraz ośrodkom referencyjnym
i instytutom badawczym – niezbędnych do prowadzenia nadzoru
epidemiologicznego nad zakażeniami i chorobami zakaźnymi
i zapobiegania oraz zwalczania zakażeń i chorób zakaźnych,
b) właściwym państwowym inspektorom sanitarnym – niezbęd-
nych do prowadzenia nadzoru epidemiologicznego nad niepożą-
danymi odczynami poszczepiennymi,
c) organom Państwowej Inspekcji Sanitarnej – niezbędnych do
sprawowania nadzoru nad realizacją obowiązków, o których
mowa w pkt 1–3.


Ktoś widzi tutaj jakieś zagrożenia? Jakie konkretnie?

CYTAT

3. Rezygnacja z refundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9)


Tutaj prawda, ale przepraszam co ma być refundowane? Kartka papieru? Czy 2 minuty na wklepanie danych do systemu? - patrz niżej.

CYTAT

4. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony gdyż GIS przewiduje rozpatrzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie są w projekcie ustawy w żaden sposób określone (art.29a)


Uwaga, autor tutaj się oburza na informatyzację!!! Został stworzony system o nazwie sentinel, który służy do nadzorowania grypy, a teraz ma służyć rółnież do rejestracji odczynów poszczepiennych! Pewnie autor tego apelu chce byśmy nadal żyli jak za króla ćwieczka. Samo powstanie systemu nic nie zmienia w dostępie do informacji publicznej (oddzielna ustawa).

CYTAT

5. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2)


Tutaj też nie rozumiem oburzenia?! Chodzi o sytuację gdy ktoś chce uciec z kwarantanny lub nie chce poddać się obowiązkowemu szczepieniu:

Jest:
CYTAT

O zastosowaniu bądź zaprzestaniu stosowania środka przymusu bezpośredniego
decyduje lekarz lub felczer udzielający pomocy osobie, o której mowa w ust. 1.
Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje
się w dokumentacji medycznej.


Ma być:
CYTAT

O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer,
którzy określają rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz
osobiście nadzorują jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medycz-
ne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnoto-
wuje się w dokumentacji medycznej.


Jak dla mnie nie jest to różnica uzasadniająca jakiekolwiek zaniepokojenie, a tą panikę w szczególności. Jak zwykle ktoś coś wypocił a stado baranów podchwyciło nie sięgając do źródeł.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 22:18  
Cytuj
Dlatego jak już napisałem nie dajmy się zwariować, spokojnie sobie przeczytać samemu, dałem linki już kilka razy do wszystkich potrzebnych dokumentów. Jak są wątpliwości to się nie działa, a jacyś wariaci w sieci wypisują takie rzeczy że nawet nie wypada tego powtarzać i przede wszystkim nie warto.

Sprytnie zresztą słowo "obowiązek" ktoś zastąpił na "przymus" a to się kojarzy bardzo źle każdemu i "efekt domino" gotowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 12:20  
Cytuj
DEPOPULACJA IGŁAMI



Oto porażający list, jaki otrzymałem na skrzynkę mejlową, z prośbą o rozpowszechnianie. ORWELL w najczystszej postaci z hitlerowskim segmentem farmaceutycznym w tle.

A jeszcze niedawno ostrzegał przed takim rozwiązaniem... niemiecki lekarz dr Rath na konferencji w Berlinie, apelując do swoich rodaków, że za chwilę neofaszyści-farmakolodzy rozpętają trzecią wojnę światową.


http://mikro(...)a-iglami

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 14:04  
Cytuj
To ta inna dziwna część internetu, rozpowszechniająca brednie, proponuję podejść do tego z przymróżeniem oka, bo jak ja to mówię zadać się z wariatami to jest dopiero prawdziwy koszmar.

W projekcie ustawy nigdzie nie znalazłem stwierdzenia (które na siłę chcą nam wmówić te dziwne portale) typu "kto nie podda się szczepieniu będzie traktowany jak kryminalista i wydrzemy go z domu siłą i na siłę zaszczepimy"

To wszystko przeinaczanie i nadinterpretacja, a komu zależy na wprowadzaniu w błąd opinii publicznej to już nie moja sprawa.

Także spokojnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 14:18  
Cytuj
To jest ta sama panika i ten sam projekt o którym pisałem powyżej. Ech... ciemnogród i stado baranów powielających tą samą plotkę bez sięgania do źródeł.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 09:21  
Cytuj
Przymusowe szczepienia, nano chipy, Sanepid jak ABW - by żyło się lepiej



http://collector.nowyekran.pl/post/68225,przymusowe-szczepienia-nano-chipy-sanepid-jak-abw-by-zylo-sie-lepiej

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Przymusowe szczepienia, nano chipy, Sanepid jak ABW - by żyło się lepiej


Wiktor jesteś baranem czy tylko udajesz?

Ustawa nic nie zmienia w obowiązku szczepień, a już na pewno nic nie pisze o czipach.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 10:07  
Cytuj
Przeżyłem już ...siąt lat i nigdy ,nikt mnie nie zmusił do szczepienia się. Nawet jako dziecko dawałem silny opór, co skutkowało rezygnacją pigularzy(lata40-50)
Dziś jeśli zechcą zniewolić mnie siłą , bo taki jest zapis w ustawie , pierwszym krokiem jaki zrobie to zaopatrzę się w "kbks" i cały magazynek wygarnę do siły roboczej próbującej wsadzić mi igłę...zrobię to bez oporów

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 11:03  
Cytuj
Dobra, przeżyłeś "...siąt" (czyli masz 50, 60, 70, 80 lub 90). Zakładająć pierwszą z wersji, to gdy usuwano ospę prawdziwą z kalendarza szczepień musiałeś mieć minimum 18 lat. Miałeś minimum rok gdy PRL walzył z epidemią ospy prawdziwej we wroclawiu. Mało jest prawdopodobne to, że nigdy nie zosałeś zaszczepiony przynajmniej przeciwko tej chorobie.

Teraz spójż na swoje ramie nieco powyżej miejsca w którym kończy się rękawek T-Shirta (nie wiem czy prawe czy lewe). Sprawdź, jest spora szansa, że masz tam bliznę po szczepieniu przeciwko gróźlicy.

Jestem ciekaw czy w wieku niemowlęcym gdzie zaczynano szczepienia nawet za czasów PRL też dawałeś silny opór sprawiający że "pigularze" cię nie szczepili.

Kolejny raz i do znudzenia: W ustawie nic się nie zmienia pod tym względem. Nie wiem jak za czasów PRL, ale obowiązek szczepień występuje w obecnej ustawie z 2008 roku, która zastąpiła ustawę z 2001 roku (Dz.U. 2001 nr 126 poz. 1384), która zastąpiła ustawę z 1963 roku (Dz.U. 1963 nr 50 poz. 279 (dalej już mi się nie chciało klikać). I wszystkie, nawet ta ustawa z 1963 roku przewidywała obowiązek poddawania się szczepieniom, obwiązek hospitalizacji izolacji i obowiązek leczenia. Więc jeszcze raz powtarzam:

NIC SIĘ NIE ZMIENIA

Osoby które pocztą internetowo-pantoflową przekazują sobie takie "alerty" bez sięgania do źródeł to

STADO BARANÓW

(przepraszam, nie potrafię napisać delikatniej)

PS: Jesteś przykładem mocnego w sieci krzykacza (pewnie cichego w życiu prawdziwnym). Na KBKS też trzeba mieć pozwolenie, a w pierdlu zaszczepią i tak.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 12:00  
Cytuj
powiadasz , że nic sie nie zmienia(pewnie jesteś przedstawicielem pazernych-ale nic to).
Na innej witrynie www jest napisane , że:

Zmiany wprowadza opracowywana Ustawa o inspekcji sanitarnej. Innowacje polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków, zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

Czyzby nie było to ubezwłasnowolnienie. Na to sie nigdy nie zgodzę , bez względu na okoliczności.
Tak , mam "zdrapkę" na przedramieniu i doskonale pamietam dlaczego ją mam - podobała mi się u innych , więc sobie również zafundowałem.

Dr Ron Rosedale powiedział:
"Medycyna to nie nauka , to biznes"
Dr Kwaśniewski:
"Obecnie medycyna nie zna faktycznej przyczyny prawie żadnej choroby"
...więc , jak mozna leczyć...

Zaufałem LEKARZOWI MEDYCYNY JANOWI KWAśNIEWSKIEMU i mam w d...e szczepionki inne swinstwa , którymi zechcą mnie raczyć pazerni.

To ON ma rację!!!!

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
powiadasz , że nic sie nie zmienia(pewnie jesteś przedstawicielem pazernych-ale nic to).


Uważam się za przedstawiciela docierających do źródeł i sprawdzających. Jeżeli pazerność, to tylko na wiedzę. Przydała by się i w Twoim przypadku.

CYTAT

Na innej witrynie www jest napisane , że:

Zmiany wprowadza opracowywana Ustawa o inspekcji sanitarnej. Innowacje polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków, zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.


Nie na jednej witrynie WWW. Okazuje się, że tekst jest rozpowszechniany metodą kopiuj/wklej (głównie na forach) jednak nie da się określić kto go napisał. Przynajmniej ja nie mogłem dotrzeć do źródła. Tekst ten jest w sprzeczności z tym co jest faktycznie zapisane w obecnej ustawie i tym co się w niej ma zmieni. (patrz moja analiza w poprzednich postach). Na dowód jak wielu baranów to przekleja tu masz wynik szukajki:

http://www.googl(...)&bih=662

CYTAT

Czyzby nie było to ubezwłasnowolnienie. Na to sie nigdy nie zgodzę , bez względu na okoliczności.
Tak , mam \"zdrapkę\" na przedramieniu i doskonale pamietam dlaczego ją mam - podobała mi się u innych , więc sobie również zafundowałem.


Taaa, abstrahując od bzdur które rozpowszechniasz, to takim samym ubezwłasnowolnieniem jest obowiązek szkolny, podatki, obowiązek jeżdżenia będąc zapiętym pasami, poruszania się prawą stroną drogi, a kodeks pracy ma tyle ubezwłasnowalniających zapisów, że głowa mała. (o koreksie karnym już nie wspomnę)


CYTAT

Dr Ron Rosedale powiedział:
"Medycyna to nie nauka , to biznes"


Sprawdziłem tego Pana. Wziął on sobie tę maksymę do serca. W USA otwiera ośrodki, gdzie leczy "z 'tak zwanych' nieuleczalnych chorób" (cytat z jego strony). Ten Pan jest po prostu bardzo młodym (sądząc po zdjęciach) biznesmenem. Ponad to ten Pan nie ma również tytułu doktora (w rozumieniu stopnia naukowego). Na swojej stronie podpisuje się jako "M.D.". Co ma oznaczać medical doctor, czyli odpowiednik naszego "lek. med.". Niestety nie znalazłem nigdzie strony szkoły, którą ten Pan skończył ("Northwestern University School of Medicine"). Jednocześnie wiem, że część pseudo-uczelni specjalizujących się w "medycynie alternatywnej" daje "medical degree", co też skraca się do "M.D.". Wystarczająco dużo by zapaliło się czerwone światełko.

CYTAT

Dr Kwaśniewski:
\"Obecnie medycyna nie zna faktycznej przyczyny prawie żadnej choroby\"
...więc , jak mozna leczyć...


Tutaj sytuacja podobna w zakresie Dr. Ten Pan prawdopodobnie również nie ma tytułu doktora. Nigdzie nie znalazłem informacji na temat pracy doktorskiej i sądząc po niektórych forach nie tylko ja jej nie znalazłem bo poszukiwaczy było więcej. Przypuszczam, ze ten Pan "dr" używa w znaczeniu potocznym. Gdyby był nauczycielem w liceum, to pewnie by sobie napisał "prof.". Więc ten Pan jest tylko "lek. med.". Jak w każdym środowisku znajdzie się czarna owca która idzie pod prąd zdrowemu rozsądkowi i latom badań prowadzonych przez ludzi z tytułami naukowymi. Ten Pan równie dobrze mógłby przyjmować w Płcimiu Dolnym. Leczenie jednego z celebrytów nie robi z Tego Pana autorytetu, a jedynie sugeruje dobre talenty marketingowe.

CYTAT

Zaufałem LEKARZOWI MEDYCYNY JANOWI KWAśNIEWSKIEMU i mam w d...e szczepionki inne swinstwa , którymi zechcą mnie raczyć pazerni.

To ON ma rację!!!!


Nie ufaj nikomu. Słuchaj, czytaj, sprawdzaj i sam wyrabiaj sobie zdanie. Jesteś prawdopodobnie relatywnie świeżym użytkownikiem internetu. Więc wyjaśnię ci jedną rzecz. Każdy może napisać bzdurę, która potem jest przez baranów powielana często bez wskazania autora. Autorem tego lamentu o szczepieniach może być Pani Zosia z warzywniaka ponieważ nie trzyma się on kupy. Alert jest w sprzeczności z tym co jest w obecnie obowiązującej ustawie i w projekcie jej zmian.

PROJEKT: http://www.senat(...)/141.pdf

Ustawę obecną ustawę możesz znaleźć tak:

http://www.googl(...)&bih=615

Jeżeli chcesz dalej dyskutować i nie wychodzić na ignoranta to proszę wskaż dokładnie co się zmieniło, w którym miejscu ustawy i jaki w Twojej ocenie ma to wpływ.

AKTUALIZACJA:
Chyba udało mi się trafić na źródło tego cytatu zawierającego same bzdury. Najstarsze jego wystąpienie jakie udało mi się znaleźć pochodzi z 26 czerwca 2012 z godziny 13:18 (ostatnia aktualizacja 13:20) na forum http://www.biosl(...)012.1520 i napisało to niejaka "Zuzia__". Forum to zatytułowane jest "niemedyczne forum zdrowia". Forum to kolejny przejaw "medycyny alternatywnej" nie mającej nic wspólnego z obecnym stanem wiedzy naukowej. Na stronie czytamy między innymi:

CYTAT

Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Objawy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy je chorobami, lecz w rzeczywistości leczą one choroby. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują.

Wiedza ta, skrzętnie skrywana przed społeczeństwem przeszło dwa tysiące lat, pozwala uzyskać oczekiwane efekty zdrowotne nie w wyniku działań medycznych, lecz wskutek wypierania z organizmu chorób dzięki działaniom prozdrowotnym, takim jak: Mikstura oczyszczająca, Zasady zdrowego odżywiania, Koktajl błonnikowy, a w uzasadnionych przypadkach także Dieta prozdrowotna.


Zwłaszcza ta mikstura oczyszczająca jest ciekawa:
CYTAT

Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem, bowiem sama żadnych chorób nie leczy, natomiast po pierwsze zapobiega im, a po drugie – stwarza systemowi odpornościowemu warunki, by już istniejące choroby mógł usunąć samodzielnie. Jak to jest możliwe? Otóż, jak wiadomo, przyczyną wszystkich chorób są toksyny, przede wszystkim te wnikające do organizmu z przewodu pokarmowego przez nieszczelności jelit - nadżerki czyli niewidoczne gołym okiem, widoczne tylko pod mikroskopem w badaniu histopatologicznym mikrourazy nabłonka jelitowego. I to jest główne zadanie Mikstury oczyszczającej – systematyczne likwidowanie nadżerek.



Skład mikstury: olej, aloes (lub "wyciąg z pestek grejpfruta), sok z cytryny.

Podsumowując: Alert ma tyle wspólnego z prawdą, co to forum ze zdrowym rozsądkiem.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 12:16  
Cytuj
"Maniac" Kogo obchodzą tytuły naukowe, które wcale mądrości nie dodają, liczy się efekt pracy jaka została zrobiona dla dobra ludzi, a Kwaśniewski ma racje, sprawdziłem to na własnej skórze :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 12:19  
Cytuj
Możesz opisać dokładniej to sprawdzenie na własnej skórze?

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 14:46  
Cytuj
Podobnie oprotestowano w Sejmie nowelizację ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W piśmie Obywatelskim skierowanym do Sejmu Obywatel powołuje się na wypowiedź ks. dr. hab. Piotra Kieniewicza MIC z Katedry Teologii Życia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, który "... również krytykuje przymusowe szczepienia i danie sanepidowi prawa do ich egzekwowania bez wyroku sądu czy nakazu prokuratorskiego.

Ks. Kieniewicz w artykule opublikowanym w ND napisał: – "To skandal, bo te przepisy ograniczają prawa konstytucyjne obywateli. Ustawa odbiera podmiotowość obywatelom. Przecież w szpitalu musimy wyrazić zgodę na każdy zabieg medyczny i pacjent ma prawo takiej zgody nie wyrazić. Jeśli chory nie zgodzi się na zastosowanie procedury ratującej życie, to lekarz nie może tego zrobić – tłumaczy ks. Kieniewicz. Tymczasem ustawy o epidemiach i inspekcji sanitarnej odbierają nam prawo do takiej odmowy. – Jest to więc zapis w swej istocie totalitarny, jako że odbiera obywatelom-pacjentom ich fundamentalne prawo do wyrażenia zgody lub odmowy poddania się leczeniu. Rodzice pozbawieni zostają zaś niezbywalnego prawa do objęcia odpowiedzialnością swoich dzieci – podkreśla ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.”

http://www.naszd(...)sem.html

Protestujący O. zwraca uwagę podobnie jak ks. Piotr Kieniewicz, iż ustawa odbiera podmiotowość obywatelom.A jeśli tak,to taka "ustawa „z definicji” jest nieważna, bo człowiek – osoba jest na mocy swej godności osobowej podmiotem prawa, a nie jego przedmiotem, bo po prostu nie jest rzeczą." - Trudno nie zgodzić się z tą konkluzją. Ale czy w Sejmie liczą się ze zdaniem Obywatela? Skoro pomimo tak licznych protestów ze strony społeczeństwa - przeciwko nowelizacjom obydwu ustaw - zostały one uchwalone.

W liście skierowanym na ręce wielu posłów (poniżej ujawniamy listę posłów do których ów protest został skierowany) - czytamy:

"Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe szczepienie wszystkich Polaków!
Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe profilaktyczne przyjmowanie leków przez wszystkich Polaków!
Nie będziesz bezpieczny nawet we własnym domu! Sanepid dał sobie prawo wejścia do mieszkania!
Nie będziesz mógł odmówić – Sanepid dał sobie prawo do zaszczepienia Cię siłą!
Nie będziesz mógł się ukryć – Sanepid dał sobie prawo do uzyskania wszystkich informacji o Tobie, łącznie ze znajomymi, podróżami, numerami telefonów i pocztą mailową.
Służba sanitarna będzie sprawdzać, czy każdy zdrowy Polak przyjmuje profilaktyczne obowiązkowe leki i szczepienia! Zapłacimy za to z naszych podatków!
Jeśli te leki albo szczepienia Ci zaszkodzą, będziesz musiał sam zaskarżyć firmę farmaceutyczną na drodze cywilnej. Rząd nie przewiduje żadnych odszkodowań!
Inspekcja Sanitarna będzie mogła przeprowadzać kontrole bez ochrony słusznych interesów podmiotów kontrolowanych!
To wprowadzanie ACTA tylnymi drzwiami!
To jest niezgodne z Konstytucją, Prawami Pacjenta, Prawami Człowieka, Traktatem Lizbońskim i ZDROWYM ROZSĄDKIEM!."

Należy zwrócić uwagę, że ustawa o obowiązku szczepień została uchwalona wtedy, gdy toczy się wielka społeczna dyskusja na temat szkodliwości niektórych szczepionek. "Śmiertelne szczepionki obowiązkowe. Polka ujawnia światowy przekręt farmaceutyczny"- pod takim tytułem opublikowała list otwarty prof. dr Maria Dorota Majewska - link. http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny

Rodzice są przerażeni. Matki zrozpaczone. Coraz więcej słychać głosów, że dzieci chorują na autyzm po podaniu niektórych szczepionek. Czy uchwalenie ustawy w tak niepewnej rzeczywistości co do negatywnych skutków szczepionek nie jest zdradą najmłodszych?

Nie jestem neurologiem - pisze matka dziecka - nie mam środków ani czasu żeby prowadzić nawet pobieżne badania na ten temat ale mogę podać trzy przykłady z najbliższego otoczenia potwierdzające prawdziwość powyższego art [dop. red. artykuł prof. Majewskiej].. Mieszkamy w USA gdzie autyzm jest niezmiernie powszechny a HDADD to prawie codzienność. W naszym przypadku doświadczyliśmy kompletnej zmiany osobowości naszej córki zaraz po podaniu jej szczepionek. Dziecko przestało spać spokojnie i pojawiły się "night terrors". Wiele innych niekontrolowanych zachowań.

Rodzi się pytanie. Do jakich form protestu powinien sięgnąć Obywatel, by władze i posłowie chcieli go wysłuchać i uwzględnić jego racje? By, chcieli dostrzec interes polskiego społeczeństwa i polską rację stanu. Pamiętamy wszyscy, przed czym cofnęły się rządy państw, gdy sprawa dotyczyła ACTA. Czy trzeba być hakerem, by politycy wsłuchiwali się w głos skierowany do nich?



Źródło: www.twojewiadomosci.com.pl

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 15:38  
Cytuj
@Wiktor: Brak odpowiedzi na moje poprzednie pytanie skierowane pod Twoim adresem oraz kolejna wklejka (copy/paste) potwierdzają, że jesteś tylko baranem podążającym ze stadem które bezkrytycznie łyka każdą informację pasującą do swojego ograniczonego światopoglądu.

Łykasz wszystko jak młody pelikan cegłę traktując media i fora jako wiarygodne źródło informacji. Nie zdziwiłbym się gdybyś okazał się również zwolennikiem homeopatii. mlotek

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
@Wiktor: Brak odpowiedzi na moje poprzednie pytanie skierowane pod Twoim adresem oraz kolejna wklejka (copy/paste) potwierdzają, że jesteś tylko baranem podążającym ze stadem które bezkrytycznie łyka każdą informację pasującą do swojego ograniczonego światopoglądu.

Łykasz wszystko jak młody pelikan cegłę traktując media i fora jako wiarygodne źródło informacji.



Ty masz swoje zdanie ja swoje.
Dlaczego nazywasz mnie baranem ? bo mam inne zdanie ?

Baranem jesteś Ty napisałeś gruźlica przez ó kup sobie słownik.mlotek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego nazywasz mnie baranem ? bo mam inne zdanie ?


Słowa baran użyłem by zobrazować stadne zachowanie pewnej grupy ludzi. W żadnym wypadku nie chcę tutaj obrażać niczyjej inteligencji. Część podobnych Tobie baranów z sieci to podchwyciła kłamstwa, uznała za prawdę i przekleja między forami i blogami. W efekcie kłamstwo powtarzane setki razy w różnych miejscach dla coraz większej grupy baranów zdaje się wydawać prawdą.

W tym wątku sięgnąłem do źródeł i wykazałem że alarm jest bezpodstawny i opiera się na steku kłamstw. Sprawdź wiarygodność informacji zanim coś skopiujesz. Dyskutuj wskazując źródła, zamiast bezmyślnie bez słowa kopiować cudze wypociny.

Powiedz mi spróbowałeś chociaż 10 minut poświęcić na próbę przeczytania projektu zmian do obowiązującej ustawy i sprawdzałeś co się zmienia, prawda?


CYTAT

Baranem jesteś Ty napisałeś gruźlica przez ó kup sobie słownik.mlotek


Kiedy kończą się argumenty merytoryczne zaczyna się onet i argumenty ortograficzne. Każdy popełnił jakiś błąd ort. natomiast takie wypominanie świadczy tylko i wyłącznie o wypominającym.

PS: Nie wiem czy wiesz, ale kopiując te "dzieła" łamiesz prawa autorskie, w sumie nie moje, więc co mi do tego, ale jednak umiech

PPS: Niektórzy szczycą się, że są przedstawicielami ciemnogrodu. Czy szczycisz się tym i ty?

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Możesz opisać dokładniej to sprawdzenie na własnej skórze?


Np. Ustąpiła łuszczyca, z którą walczyłem przez kilka przy użyciu różnych środków farmakologicznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 07:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Możesz opisać dokładniej to sprawdzenie na własnej skórze?


Np. Ustąpiła łuszczyca, z którą walczyłem przez kilka przy użyciu różnych środków farmakologicznych.


Możesz jeszcze dokładniej opisać? W szczególności
- Ile miałeś lat gdy się pojawiła?
- W których miejscach i jak rozległa?
- Czym konkretnie byłeś leczony sterydy (jakie?), antybiotyki (jakie)? czy brałeś coś doustnie (co?)?
- Ile czas trwała bez przerwy?
- Czy występowały okresy remisji (jak długie?)
- Czy zauważałeś remisję lub przyrost podczas wyjazdów/zmiany otoczenia?
- Czy zauważałeś remisję/przyrost w zależności od pory roku
- Czy zauważałeś remisję/przyrost gdy stosowałeś jedynie środki natłuszczające?

I kilka pytań o samym postępie:
- Ile ważyłeś przed zastosowaniem diety "kwaśniewskiego"?
- Ile lat stosujesz się do jego zaleceń?
- Ile ważysz obecnie?
- Czy uprawiasz jakiś sport lub czy masz pracę mocno w ruchu?

Ponieważ nie jest w 100% znana przyczyna łuszczycy (wiadomo jedynie, że natłuszczanie skóry czasem pomaga, wiadomo też że przynajmniej jeden czynnik jest immunologiczny), to jestem w stanie uwierzyć, że mocno tłusta dieta coś jest w stanie tutaj zmienić. Natomiast może być tak, że "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Po 15-u latach możesz nie mieć łuszczycy, ale być po czwartym zawale i drugim wylewie.

PS: pytania szczegółowe bo wiem co to łuszczyca.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 11:03  
Cytuj
Lepiej jest nic nie wiedzieć , niż wiedzieć źle.

Na temat Zywienia Optymalnego można rozmawiać z kimś , kto przeczytał przynajmniej jedną książkę lekarza medycyny-Jana Kwaśniewskiego i nieco zrozumiał - inaczej szkoda czasu i atłasu...
Odsyłam do wątku Optymalni górą(całego wątku) http://stalo(...)d=616665

(łuszczyca to pikuś)

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »