NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
sklep akwarystyczny,
~~kicia
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 10:33  
Cytuj
nie wiecie moze gdzie w okolicy jest sklep akwarystyczny,oprocz tego na ken?chodzi mi o taki sklep,ktory jest dobrze zaopatrzony w roslinki do akwarium,bo ten na ken nie spelnia moich oczekiwan.za informacje dziekuje.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 10:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~luki
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 11:01  
Cytuj
no i sprzedawca jest troche lekko zarozumiały

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 13:05  
Cytuj
No niestety tylko na KEN jest w miare dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny,kolo hali targowej tez jest sklep zoologiczny ale niestety maly wybor roslin i rybek i te akwaria bardzo brudne.A w tyn zoologicznym na KEN to najlepiej jak nie ma wlasciciela wtedy lepiej cos kupicgood
W miare dobry jest zoologiczny w Rzeszowie.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 14:19  
Cytuj
koło BGŻtu kiedyś był ale nie wiem czy jest dalej :cwaniak:

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kicia
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 14:58  
Cytuj
co do sprzedawcy to sie zgadzam.nie lubie robic tam zakupow jak ten pan tam jest.moze i wybor rybek jest naprawde spory ale jesli chodzi o roslinki to jestem rozczarowana.chcialam fajnie obsadzic sobie akwarium ale tam jest dostepna albo kabomba albo moczarka i galezatka.nic wiecej ciekawego tam nie ma.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:04  
Cytuj
cool girl oj narzekacie i narzekacie ...... a kto z was pytał tego pana czy może sprowadzić daną roślinkę na zamówienie????? z tego co wiem na 100% to wiele osób zamawia właśnie na KEN najdziwniejszy asortyment i jest on sprowadzony...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~leszek
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:31  
Cytuj
Poza wymienionymi sklepami jest jeszcze w Nisku sklep skalar. Spory wybór rybek. Pyszczaki i pielęgnice. Sprzedawca nie jest biznesmenem jak Pan z edukacji. Zna się na rybach i doradzi zawsze dobrze. Może załatwić prawie każdy gatunek

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:43  
Cytuj
cool girl pan z KEN też się zna !!!! a co do biznesmena to szkoda Ci? Załóż sam interes to po pierwsze,a po drugie nikt normalnie myślacy nie bierze towaru który nie schodzi bo pyta o niego jedna osoba na pół roku tylko sprowadza na zamówienie klienta. A gdyby właśnie nie sklep na KEN to byście nie mieli w Stalowej gdzie kupić połowy rzeczy bo sklep ma spory wybór asortymentu

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~leszek
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 19:57  
Cytuj
Wiem, że się zna i nie szkoda mi. Mówię tylko, że kiedyś to był hodowca i potrafił doradzić. Byłem kilka dni temu. I koleś się pyta jakie rybki może w akwarium 60 litrowym hodować i mówi, że podobają mu się te rybki. Były to maylandia lombardoi. Pan na to, że dwie trzy sztuki OK. A jak wiadomo pyszczakom potrzebne akwarium przynajmniej 112 litrów i to tylko tym mało agresywnym, a lombardzki pyszczak do takich nie należy. Teraz nie zależy mu na tym, żeby doradzić dobrze, tylko na tym, żeby sprzedać towar. Masz rację, że to jedyny sklep z takim wyborem w Stalowej Woli. Poza nim jest sklep w budynku maratonu na pierwszym piętrze, ale tamten jest wędkarsko-zoologiczny.

Inna sytuacja ze sklepu na KEN. Koleś kupuje dwa mieczyki i mówi, że jeszcze te mu się podobają i pyta czy to też żyworodna ryba. Odpowiedź sprzedawcy tak. Tą rybką był kardynałek chiński. Rybka ta jest jajorodna.

 
 
 
 
~~rybus
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:06  
Cytuj
Oprócz tego na KEN ma ceny najwieksze w okolicy.W Nisku ,Sandomierzu ,Rzeszowie ,Rudniku jest pare sklepów.A jak chcesz sprowadzone to w innych tez sprowadzą i taniej niż na KEN.Koło hali może nie ma najładniej ale jest bardziej konkretny i nie zdżiera tak jak tamten.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:14  
Cytuj
Może leszku i masz racje w tym że był hodowcą i chciał doradzić...teraz może gość nie chce albo może ma troche kłopotów na głowie i nie myśli nad tym o co pytają,może to jakiś kryzys...nie wiem...


a co do wypowiedzi - rybus - nie będę za pokarmem dla rybek czy kostką dla psa jeździła do Sandomierza czy Rzeszowa zaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rybuś
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 21:19  
Cytuj
jedzonko dla rybek jest najtaniej na Poniatowskiego za 4 mrozone na KEN mam 5 tam i nie musze wyjechac zeby taniej kupic.A 90% rzeczy ktore kupilem gdzie indziej w innym zoologicznym zdobyłem taniej niż na KEN.Nie mowie już o kupowaniu przez internet.Ma poprostu drogo i tyle.

 
 
 
 
~~gaga
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 21:37  
Cytuj
Nie wiem jak ten Pan z KEN ale ta Pani jest mia i mi zawsze dobrze doradzi. A co do roślinek to rzeczywiście nie maja wielkiego wyboru.Nie każdy będzie jeździł do Rzeszowa czy lublina!Mogli by mieć większy wybór a myślę,że na pewno by się sprzedawały.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 22:06  
Cytuj
Sklep na KEN - duży wybór, ceny troszkę drogie
Sklep w budynku gdzie maraton - wybór mniejszy, raczej sklep wędkarsko zoologiczny
Sklep skalar w Nisku - spory wybór ryb. Tanganika, malawi, pielęgnice i pospolitsze gatunki. Właściciel hodowca pielęgnic, można o radę zapytać odpowie bo się zna na hodowli
Sklep w Tarnobrzegu godny polecenia znajduje się w piwnicy jednego z bloków. Duży wybór. Pozostałe sklepy jeden na placu, drugi obok Housa, kiepski wybór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~beta
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 19:55  
Cytuj
Może i sklep jest w miarę dobrze zaopatrzony (chociaż rzeczywiście wybór roślin do akwarium jest średni), to obsługa jest fatalna. Mam na myśli właściciela, babka jest trochę lepsza. Chodzi mi o to, że jest strasznie niesympatyczny, strasznie się mądrzy, na pytania odpowiada, jakby robił łaskę, coś mamrocze. Poprostu gbur. Tak się zachowuje, jakby mu wcale nie zależało na sprzedaniu czegokolwiek. Nie lubię tam chodzić, ale że nie mam większego wyboru, to kupuję tam, ale jak jest sama kobitka.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 20:13  
Cytuj
Panie sprzedająca też nie zawsze dobrze doradza. Byłem świadkiem jak klient chciał jakieś rybki żyworodne kupić. Pani wyłowiła parkę molinezji i klient pyta czy te rybki też są żyworodne ? pokazał na danio malabarskie (ryba jajorodna). Pani tak to też żyworódki, no to klient proszę mi parkę złapać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 22:43  
Cytuj
Jakby ktoś chciał zobaczyć moje akwarium to zapraszam link poniżej:

http://www.akwar(...)?t=65991

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »