NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca dla faceta 40+, Praca dla faceta 40+
Posty: 46
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2012r. 17:27  
Cytuj
Był temat o młodzieży, która nie może znaleźć pracy ze względu na brak doświadczenia. Ja mam studia, kursy, 20 lat doświadczenia na różnych stanowiskach i zwykle na castingach mi mówią chcemy młodszego i przegrywam z młodymi bo ja do pracy jestem za stary. W PUP kursu spawacza, magazyniera itp nie zrobię bo mam za wysokie kwalifikacje.Na oferty pracy 50+ jeszcze muszę trochę poczekać.Więc tak naprawdę nie ma pracy dla "młodych" i "starych". Najlepiej mieć tak 30-35 lat i szukać pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2012r. 17:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2012r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej mieć tak 30-35 lat i szukać pracy.


Wydaje mi się, że lepiej mieć 25 lat i wygrać "6" w totka, niż być starszy i szukać pracy umiech

Napisałeś o swoim bogatym doświadczeniu ale jak to wygląda w praktyce ? Czy znasz sie na robocie czy tylko spędziłeś przy niej 20 lat ?

Jednoosobowe firmy mają swoje plusy, zarabiasz sam na siebie, szef Cię nie opier... umiech itd. Warunek jest taki, że musisz się znać na tym co robisz/robiłeś , być w tym dobry! i mieć "normalny" cennik.
Początki bywają trudne a w tym kraju nawet bardzo trudne, ale jak czujesz się na siłach to dasz radę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 07:21  
Cytuj
dziwisz się?ja ostatnio zadzwoniłam zapytac o pracę(praca w sklepie) bo podany był tylko numer telefonu(nie żeby mi się nie chciało isc i zostawic cv).pierwsze pytanie pani to to ile mam lat.gdy powiedziałam,ze 30 usłyszałam;''a to dziękujemy''.nie spytała nawet o doswiadczenie.teraz to chcą pracownika z grupa iwalidzką,albo panią na emeryturce,albo studentke.pytam gdzie młoda,zdrowa osoba będąca w kwiecie wieku smiech2 ma znalezc prace????

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »