NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Sposób na niższy rachunek za internet,
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
Ostrzega i podaje sposoby...

Wschodząca gwiazda nowoczesnego polskiego show - biznesu,w dodatku swoją karierę rozwija,na /sm/,ba ma szansę,zostać wiodącą postacią tego forum...



Rejker czy ty myślisz ze prawnik, to osoba, która broni jakichś wyższych wartości?, prawnik, to osoba, która broni ze wszystkich sił tego, który mu płaci, szuka sposobów ominięcia prawa zgodnie z prawem, na tym zarabia. Inaczej byłbym bezrobotny. Gdyby przedsiębiorcy w Polsce nie kombinowali, nie szukali sposobów ominięcia ton durnych przepisów, nie mielibyśmy teraz 2 % wzrostu, a z 5% na minusie. To oczywiste. To, że raz piszę, że na coś należy uważać, a zaraz podaje sposób ominięcia jakiegoś przepisu, to całkowicie normalne w moim zawodzie. Może to cyniczne, ale tak jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 13:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 13:56  
Cytuj
CYTAT ("janek23")
Pani pyta, czy może zostane jak mi obniży abonament, ja mówię, że spoko,


Rozumiem - prawnik amator [bez obrazy vs z całym szacunkiem]...:cwaniak:

CYTAT ("janek23")
Rejker wskaż mi,w którym momencie złamałem prawo?


Janek23 wyluzuj szorty - walnij Cognaca/Brandy/Whiski lub browca,bo prawnicy piją...:cwaniak:
Nic nie pisałem o łamaniu prawa - po prostu wyraziłem pozytywną,myśl na twój temat - czy jest to coś złego,ba orzeknij/stwierdź czy to niezgodne z prawem...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 14:02  
Cytuj
Najmocniej przepraszam, że nie piszę na forum jak Kochanowski albo Szymborska, ale po prostu jak piszę tekst na 50 linijek, to mi się po prostu nie chce ładnie, składnie pisać. A amator, może i tak, bo jestem świeżo ( rok ) po wstępnym na aplikację wiec jeszcze długa droga przede mną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 14:19  
Cytuj
CYTAT ("janek23")
A amator, może i tak, bo jestem świeżo ( rok ) po wstępnym na aplikację wiec jeszcze długa droga przede mną.


Witam serdecznie,w świecie ludzi czujących smak „prawa i bezprawia”...:cwaniak:

Pozdrawiam Reiker.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 14:20  
Cytuj
A jaką robisz aplikację bo mam szczere wątpliwości co to tego stanu faktycznego ;) . Nie na podstawie kropek , przecinków ale na podstawie słownictwa jakim operujesz -> jest typowo antyprawnicze. Być może robisz to umyślnie albo najzwyczajniej w świecie udajesz aplikanta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 14:28  
Cytuj
Ale jakie to ma znaczenie?, nie czaje?, będziecie mnie teraz rozliczać z kropek i przecinków na Stalowemiasto.pl ?umiech. " Po języku nie sądzę, żebyś był aplikantem", do k..y nędzy, co ty jesteś Miodek?, zawsze i w każdych okolicznościach wypowiadasz się jak dyplomata? to jest internet, nie konkurs polonistyczny, wchodzę na neta, piszę co trzeba, żeby w miarę oddać sens wypowiedzi i wracam do pracy. Tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 15:46  
Cytuj
Jakieś tam znaczenie ma, sam czasem rozmawiam z ludźmi bezpośrednio, a czasem poprzez internet i uważam, że w obu przypadkach wypowiadam się podobnie, wręcz identycznie. Jeżeli mam szeroki zasób słów, znam określenia fachowe, to dlaczego nagle miałbym ich nie stosować w internecie, tylko na siłę ograniczać się do kilku zdań, najlepiej nieskładnych. To się kupy nie trzyma. Ja Cię tam nie oceniam, bo dla mnie to znaczenia nie ma, możesz być nawet kosmitą. Chodzi mi jedynie o to, że nie wierzę, iż człek zmienia się daimetralnie logując się do sieci i zaczyna nagle pisać np. po hispańsku ;) Pewne rzeczy ma się we krwi i robi nieświadomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:00  
Cytuj
Janku prawniku aplikancie mecenasie !
Skończ waść, wstydu oszczędź. Nawet jeśli zdobyłeś owe wykształcenie i śmigasz w todze niczym dziewczyna na rurze - gratuluję. Mimo wszystko, nie uważasz, że komuś o takim statucie społecznym jakim jest prawnik, nie bardzo wypada opowiadać o "legalnych przekrętach"? Jeżeli rzeczywiście się zlisiłeś na te cztery dyszki i ruchnąłeś swojego dostawcę internetu - chwała Ci za to, wyżebrałeś pare złotych. Ale nie chwal się tym w tak durny sposób przed społeczeństwem. Takie wałki niosą za sobą konsekwencje w postaci przyszłej lawiny takich właśnie Janków na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:00  
Cytuj
Inaczej wypowiadam się, jak mam czas pisać, a inaczej jak go nie mam. Jak mam czas zwracam uwagę na literówki, poprawiam, czytam co napisałem i dalej poprawiam. Ale jak wiem, że zaraz mam coś ważnego do zrobienia, to rzeczywiście jak potem czytam, to stwierdzam, że wyszło masło maślane. Mimo wszystko można zrozumieć sens wypowiedzi. Inna sprawa to to, że całkowicie inaczej rozmawia się z kolegami przy piwie, klientami, a inaczej chociażby z szefem, czy z rodzicami. To naturalne, że i w internecie inaczej się wypowiada, zwłaszcza, że jest się anonimowym i można sobie pozwolić na dużo więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
To naturalne, że i w internecie inaczej się wypowiada, zwłaszcza, że jest się anonimowym i można sobie pozwolić na dużo więcej.


Lepiej sobie nie pozwalać i być sobą po prostu.

Ja uważam tak samo jak szopen, nie zmieniam się logując na forum.
Zresztą jestem za internetem bez chamstwa i pisania po "polskiemu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:29  
Cytuj
Dobra albo wracamy do dyskusji, albo zamykamy temat, bo robi się mały bałagan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:29  
Cytuj
Dobra albo wracamy do dyskusji, albo zamykamy temat, bo robi się mały bałagan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:31  
Cytuj
Panowie i po co te wywody...:cwaniak:
Rally lub ktoś kompetentny wykosi,usunie,pozamiata...:cwaniak:

CYTAT ("janek23")
To naturalne, że i w internecie inaczej się wypowiada, zwłaszcza, że jest się anonimowym i można sobie pozwolić na dużo więcej.


Janku23 mylisz się - w internecie/necie/sieci,nikt nie jest anonimowy - każdy,każdego może wytropić...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:32  
Cytuj
To, co zamknąć temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:38  
Cytuj
CYTAT ("janek23")
To, co zamknąć temat?


Wolna twoja wola Janku23...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 16:43  
Cytuj
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 18:23  
Cytuj
CYTAT

Do internetu z t-mobile przyjeżdżali do Ciebie technicy z TP? Już chyba bardziej skłonny jestem uwierzyć w historię janka niż Twoją. btw, dlaczego miałby, jak to ująłeś, \"kitować\"???

A skąd maja przyjezdzac? wszystkie linie i swiatlowody sa tp wiec tp przyjezdza na interwencje. Mowimy o internecie stacjonarnym tak jak telefon stacjonarny z t-mobile na lini tp.
PS moim zdaniem ktos wpadl na glupi pomysl i liczyl na to ze forumowicze dadza mu nagrode za te jego bezsensowne wypociny. Naprawde liczycie na to ze przyjazd technikow nie jest rejestrowany? Ja za kazdym razem gdy przyjezdzali podpisywalem im protokol ze byli i co zrobili i czy jakosc usulugi sie poprawila. Operatorzy nie sa tacy naiwniumiech panowie konczyc ten watek bo poleci do kosza gdyz schodzi z tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Podaje sposób jak obniżyć, zgodnie z prawem rachunek za internet. Sposób działa głównie podpisując umowę z dużymi operatorami takimi jak UPC.

Po pierwsze należy widzieć, że zawierając umowę na odległość mamy 10 dni na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyn. Należy pamiętać, że odstąpienie musi się odbyć pisemnie, najlepiej za pośrednictwem poczty polskiej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.

To zaczynamy. Dzwonimy na infolinię, kupujemy pakiet jaki nas interesuje, może być z telewizja+internet+telefon. Zawieramy umowę. po 5 dniach wysyłamy oświadczenie, że korzystając z możliwości odstąpienia od umowy bez negatywnych konsekwencji, bez podawania przyczyny odstępujemy od mowy. Tu podajemy podstawę prawną ( to chyba art. 17 Ustawy o ochronie konkurencji itd., nie chce mi się teraz sprawdzać). Należy pamiętać o podpisaniu oświadczenia!!. Za 3-4 dni dzwonimy do nich, pytamy czy doszło pismo i gdzie macie zwrócić sprzęt. Połączą was z działem rozwiązywania umów. Tam szanowna Pani bądź szanowny dżentelmen powie wam, że pismo doszło i poprosi, żebyście powiedzieli dlaczego odstępujecie od umowy, Wy grzecznie, że internet pomimo 2 interwencji techników nie działa właściwie, że działa z prędkością 1/10 która być powinna i że w związku z tym odstępujecie od umowy. Możecie być pewni, że Pani powie ( albo szanowny dżentelmen), wie Pan/Pani mamy taką specjalną ofertę dla niezadowolonych klientów jeżeli zgodzi się pani pozostać w naszej firmie, to zamiast 120 zł,zapłaci pani 80 zł miesięcznie (mój przypadek). Wy mówicie, że jak tak, to ok. Jeżeli za pierwszym razem wam nie zaproponują lepszej oferty, rozłączcie się i spróbujcie jeszcze raz. W dużej firmie nie ma połączenia między działem technicznym, a innymi działami, dlatego, że zazwyczaj techniczne sprawy robi inna zewnętrzna firma (outsorsing), a za każdym razem jak będziecie dzwonić rozmawiacie z inną osobą i któraś w końcu zaproponuje wam \"ugodę\". Ponadto, jeżeli podpiszecie nową umowę termin 10 dniowy leci na nowo, więc możecie jeszcze raz spróbować obniżyć cen ( tego już nie próbowałem).umiech

Sposób skuteczny tylko w relacji konsument - przedsiębiorca, nie przedsiębiorca - przedsiębiorca



Prowadze sklep www i wlasnie takich zjebanych klientow chcialbym wytepic. Typowy polaczek. Kombinator. Prawo jest juz na ten moment na niekorzysc firm bo pozniej taki cymb#@$ jest kryty prawem, a ciezko pracujacy przedsiebiorca doklada za takiego ...
Czasy gdzie biedny klient kupowal w internecie czyli czarnej niewiadomej dziurze sie skonczyl. Kupujac u firm w necie ryzyko oszustwa jest nizsze niz kupujac w sklepie stacjonarnym. Za to klient robi co chce i naciaga sprzedawce na niepotrzebne koszty ... Na szczescie zdecydowana wiekszosc ma w sobie odrobine przyzwoitosci i takie przypadki to margines...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »