NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Sklep z ubrankami dla dzieci w stw.,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 20:14  
Cytuj
Pytanie techniczne:
Do kupienia kilka par spodenekdla niemowlaka.
Wójcik odpada koło hali, gdzie jeszcze takie coś kupie w Stalowej?
Aha w tym sklepie w Centrum z wózkami po prawej od wejscia na końcu koło apteki nie ma.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 20:14  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 20:23  
Cytuj
Ponoć pod wiaduktem, za złotysza mają zajebiste ciuszki/fatałaszki/ubranka/odzież/tekstylia/stroje/szaty/przyodziewek/garderobęcoolcoolcoolcoolcool

Z resztą,spytaj Ewciii.Na pewno Cię poinstruuje jak łowić/zdobywać/kupować/nabywaćcoolcoolcool coolw/w za małą kasę coolcoolcool

Ja polecam Wójcik, mają świetne rzeczy, a teraz jest wyprz. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 20:26  
Cytuj
Nie potrzebuje wójcika dla bobasa który wyrosnie z nich za miesiac. Na to przyjdzie pora za rok. Potrzebuje 5 spodenek dla tygodniowej córki i nie obchodzi mnie second hand. Nie znam sklepów a na allegro nie ma czasu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 20:29  
Cytuj
Udaj się więc do Pepco lub Tesco umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:02  
Cytuj
hmmm Pepco? Coś mi świta że koło kauflandu. Kurcze wole samochody

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:06  
Cytuj
Jest parkingjezyk tam. Tzw. Wembley.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:20  
Cytuj
W Galerii Prima masz dwa sklepy z odieża dzieciecą - 5.10.15 i Cocodrillo ;)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:33  
Cytuj
Polecam Textil Market tam są różne ubranka dla niemowlaków i to niedrogie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:39  
Cytuj
Jacek pytanie nie na temat, ale może nikt nie zmoderuje... Gdzie Twoja żona rodziła? Zdecydowaliście się na Rzeszów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:40  
Cytuj
W Hali

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 21:49  
Cytuj
Pepco i Textil

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 22:21  
Cytuj
Tesco-wybór jest spory,Pepco-jakość taka sobie,w środku Hali Targowej są dwa "butiki" z odzieżą z Angli-nową!-sa 2paki,3paki spodenek,koszulek,itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 22:50  
Cytuj
Jacku, żona Twoja nie orientuje się w takich tematach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 22:51  
Cytuj
W Tesco sa teraz fajne promocje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 10:11  
Cytuj
Lucky żona źle zniosła poród bo była z tych mniejszych. Chwilowo wsio na mojej głowie.
Wszystko kupowaliśmy na allegro i dlatego mam słabe obeznanie stalowej woli.
A co do rodzenia nie odważylismy się na pro familię - po pierwsze dojazd 60 kilometrów i co gorsza powrót i okazało się to dobrym wyborem bo żona by leżała dalej tam.
Poród w Stalowej i było wsio ok, bo się postarałem o to.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 09:43  
Cytuj
"Milcia" - na ul. Okulickiego na przeciwko restauracji "Papryka" i jeszcze jeden sklep w pasażu sklepów na hali jak jest księgarnia "Stańczyk".

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 10:45  
Cytuj
Jacku napisz coś więcej o porodzie w odpowiednim wątku. też stoję przed podobnym dylematem (i jeszcze ten remont). który lekarz był przy porodzie?

co do sklepów z ubrankami, w Centrum tym przed Tesco zamyka się jeden sklep i wyprzedają ciuszki za połowę ceny. co prawda już trochę przebrane, ale może coś znajdziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 11:13  
Cytuj
Powiem tylko tyle. Jak facet pizda to każdy lekarz będzie be. Więcej nie pisze. Lekarze i obsługa spisali się na medal. Remont jest od 15. Ale i tak czym jest młot udarowy przy 10 małych płuckach, wtedy i tak lepiej wybrac nisko.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 22:13  
Cytuj
co do sklepów to pepco i textil owszem tanio ale po drugim praniu nadają się do wyrzucenia - z reguły kiepska jakość materiału. Więc jak na jednorazowe to za drogo wychodzi. Polecam komis nie z tej bajki na Poniatowskiego (na przeciwko Lidla) oprócz używanych są i nowe ubranka dla maluchów. Duży wybór też innych fajnych, tanich rzeczy a dożo też jest nowych. Znajoma kupiła tam ekstra wózek w super stanie za mniej niż połowę ceny nowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
Polecam komis nie z tej bajki


Cholera, albo mi sie wydaje, albo koleżanka czerpie wymierne korzyści z istnienia na forum i optowania na rzecz wspomnianego komisu.Pewności nie mam, ale 8 na 10 wpisów koleżanki, jego właśnie dotyczy.

Ps.Żubrze, miej jaja i "cholerę" też zmoderuj, tak jak Betty i użytego przez nią "capa"chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 09:23  
Cytuj
Mi wychodzi że 9/10 bo ten 9ty też nawiązywał. I tak tam nie pójde bo nie toleruje second handów

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 14:08  
Cytuj
chętnie bym czerpała bo kasy zawsze brak szczególnie przy 3 dzieci... ale czekam dalej na propozycje. A pytasz o ubranka dla dzieci to jako mama, która stara się złapać okazje i kupić fajne rzeczy tanio pisze.....

Tak dla wyjaśnienia - nic z tego nie mam, że wspominam o komisie, ale to nie jest ciuchland - jakbyś tam poszedł to byś się Jacku zdziwił. A ubranka i nowe i używane są. A stałą klienktą jestem więc piszę co wiem bo tam kupuję i ubranka i zabawki.

A jak chcesz innej propozycji to idź poszperać w chińskim centrum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 14:49  
Cytuj
jakość nie jest najgorsza, maluchy szybko rosną i ciuszki nie zdążą się zniszczyć. A spodenki w cenie 1,5 - 4 zł to chyba opłaca się kupić :cwaniak:

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
jakość nie jest najgorsza, maluchy szybko rosną i ciuszki nie zdążą się zniszczyć. A spodenki w cenie 1,5 - 4 zł to chyba opłaca się kupić :cwaniak:

Osobiście wolałbym ubrać dzieciaczka w używaną bluzę GAP, Nike czy Adidas za 15 zł niż nową, chińską za 10 zł. Są w komisie zaś inne używane rzeczy, jak wózki, foteliki itp. można kupić komplet sprzętu i zaoszczędzić 70% kasy. To nie jest głupie. Choć ja tak kupuję, że i tak koniec końców biorę nowe, zwykle w Milci na KEN. Ubranka też mają. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jakość nie jest najgorsza, maluchy szybko rosną i ciuszki nie zdążą się zniszczyć. A spodenki w cenie 1,5 - 4 zł to chyba opłaca się kupić :cwaniak:

Osobiście wolałbym ubrać dzieciaczka w używaną bluzę GAP, Nike czy Adidas za 15 zł niż nową, chińską za 10 zł. Są w komisie zaś inne używane rzeczy, jak wózki, foteliki itp. można kupić komplet sprzętu i zaoszczędzić 70% kasy. To nie jest głupie. Choć ja tak kupuję, że i tak koniec końców biorę nowe, zwykle w Milci na KEN. Ubranka też mają. Pozdrawiam.


Jacek pytał o nowe i tanie....ale osobiście też nie mam nic do używanych smiech2

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »