NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gastrolog Gastroskopia,
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 16:14  
Cytuj
Witam, czy ktoś może mi polecić dobrego Gastrologa, który dobrze robi gastroskopię, może być prywatnie Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów.
Z góry bardzo dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 16:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 16:36  
Cytuj
podpinam sie pod temat, najchetniej poprosilbym o namiar do specjalisty, ktory wykonuje zabieg ze znieczuleniem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 16:47  
Cytuj
henryk rusielewicz z sandomierza, robie sobie gastroskopie regularnie 1-2 razy w tygodniu - polecam, bez znieczulenia tez jest milo

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 17:32  
Cytuj
polecam Nisko i Pania Rakowską,w znieczuleniu na NFZ przemiła i przedelikatna pani.Robiłam miesiac temu gastroskopie bałam sie ale było ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 19:52  
Cytuj
Jest również w Stalowej bardzo sympatyczny delikatny lekarz robiący gastroskopię...jest to pan Kiszka . Przyjmuje w szpitalu normalnie w gabinecie endoskopii....ale niestety zdaje sie że nie ma gabinetu prywatnego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:25  
Cytuj
ifeelgood ha ha ha jezyk
Rusielewicz podobno jest bardzo dobry, ale wg mnie tylko dobry, chociaż wyleczył mnie (toną leków smiech2). Podobno Sudoł jest dobra (sam Rusielewicz tak mówił).
A co do gastroskopii u niego... złe przeżycia na całe życie smiech2 Bez znieczulenia, ale szybko (co akurat chyba jest minusem).
Ogólnie byłam w szoku, że w takim miejscu, wydawałoby się dobrej przychodni, nie zastosowali znieczulenia. Jedna kobieta przede mną zwiała im ze stołu :szok:

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:25  
Cytuj
Ja leczę się u Rakowskiej z Niska.Wizyta z ugs jamy brzucha to koszt 80 zł.Prywatna gastroskopia w szpitalu w Nisku od 120 do 160 zł(jeśli pobierane są wycinki do badania). uprzejma,konkretna ,wszystko wyjaśni.Gastroskopia w jej wykonaniu naprawdę do przeżycia-niebolesna, delikatna -jednym słowem ok.

\"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:40  
Cytuj
Rakowska z Niska została mi również polecona tylko podobno do 4 PAŹDZIERNIKA jest na urlopie :( może jakiś inny dobry gastrolog?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood ha ha ha jezyk
Rusielewicz podobno jest bardzo dobry, ale wg mnie tylko dobry, chociaż wyleczył mnie (toną leków smiech2). Podobno Sudoł jest dobra (sam Rusielewicz tak mówił).
A co do gastroskopii u niego... złe przeżycia na całe życie smiech2 Bez znieczulenia, ale szybko (co akurat chyba jest minusem).
Ogólnie byłam w szoku, że w takim miejscu, wydawałoby się dobrej przychodni, nie zastosowali znieczulenia. Jedna kobieta przede mną zwiała im ze stołu :szok:


mała poprawka nie Sudoł tylko Suduł i bardziej kojarzona pod nazwiskiem Ostrowska-Suduł (przyjmuje w szpitalu i prywatnie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 10:32  
Cytuj
Możliwe. Ja jej nie kojarzę, tyle tylko co od Rusielewicza.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ifeelgood ha ha ha jezyk
Rusielewicz podobno jest bardzo dobry, ale wg mnie tylko dobry, chociaż wyleczył mnie (toną leków smiech2). Podobno Sudoł jest dobra (sam Rusielewicz tak mówił).
A co do gastroskopii u niego... złe przeżycia na całe życie smiech2 Bez znieczulenia, ale szybko (co akurat chyba jest minusem).
Ogólnie byłam w szoku, że w takim miejscu, wydawałoby się dobrej przychodni, nie zastosowali znieczulenia. Jedna kobieta przede mną zwiała im ze stołu :szok:


mała poprawka nie Sudoł tylko Suduł i bardziej kojarzona pod nazwiskiem Ostrowska-Suduł (przyjmuje w szpitalu i prywatnie)


Bardzo polecam SUDUł ul. W.P. 2 na parterze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 08:42  
Cytuj
Mogę polecić H.Rusielewicza przyjmuje prywatnie w Sandomierzu. Gastroskopia jest bez znieczulenia ale można wytrzymać tel. 502 300 930, ul. Dobkiewicza 12 Sandomierz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
henryk rusielewicz z sandomierza, robie sobie gastroskopie regularnie 1-2 razy w tygodniu - polecam, bez znieczulenia tez jest milo


Wszystkim tu obecnym odradzam Rusielewicza z Sandomierza!!! Przez niego mój tata jest teraz po całkowitej resekcji żołądka, ponieważ ten "chwalony przez wszystkich" nie wykrył raka złośliwego i nie zaczął leczyć w miarę wczesnym stadium, w ogóle nie zaczął leczyć !!!! ODRADZAM - NIE RUSIELEWICZ !!! Bardziej skupia się na zachwalaniu swoich młodych kobiet niż na leczeniu pacjentów !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 09:57  
Cytuj
Polecam Rakowska z Niska,przemiła,delikatna,wszystko co robi na biezaco mówi,wykonuje tez kolonoskopie.Ludzie nigdy nie zgadzajcie na kolonoskopie w Stalowej Woli to rzeźnia !!!! nalezy ci sie znieczulenie ale w Stalowej sie nie nalezy i na zywca ci robia-STRASZNE cierpienie jak ktos ma tkliwe jelita ale nie wiesz czy masz i dowiadujesz sie w czasie badania.Umawiaja cie na badanie ale nie zapewnija ci znieczulenie a nalezy sie jak psu buda !!! przeciez szpital w stalowej jest w programie jak chorowac i umierac bez bólu--ale to tylko na papierze !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 21:08  
Cytuj
Ja też polecam Rakowską do gastroskopii, niedługie kolejki, miłe pielęgniarki, lekarka. Badanie nie jest takie straszne jak wszysy straszą, oczywiscie gardło znieczuolone psiknięciem, także bezboleśnie umiech samo badanie dość szybko przebiega. Najgorsze jest to, że pielęgniarki opisują, więc niewiadomo czy wszystko dokładnie opisują.
Jako lekarz w poradni nie mam zdania, bo nie byłam.

Ostrowską-Suduł nie polecam, przepisuje leki bez recepty, nic konkretnego nie mówi, ogólne wrażenie niezbyt...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Badanie nie jest takie straszne jak wszysy straszą, oczywiscie gardło znieczuolone psiknięciem, także bezboleśnie umiech samo badanie dość szybko przebiega.


Może i nie jest straszne jak masz znieczulenie, ale bez to super sprawagood

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2012r. 13:29  
Cytuj
Psiknięcie to znieczulenie po zbóju. Myślałem że u nas się to robi cywilizowanie po znieczuleniu w żyłę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2012r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Psiknięcie to znieczulenie po zbóju. Myślałem że u nas się to robi cywilizowanie po znieczuleniu w żyłę



Ale po co??? przecież po psiknięciu w gardło nic nie boli ... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 09:54  
Cytuj
Prosiłbym któregoś z pacjentów o informację w jakie dni pani gastrolog Rakowska z Niska przyjmuje prywatnie. Interesuje mnie też cena gastroskopii lub USG jamy brzusznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 11:29  
Cytuj
Ja miałam robioną gastroskopie w Gastromedzie w Lublinie jedynie ze znieczuleniiem w sprayu ,strasznie panikowałam przed ale nie było źle,polecam doktora Ciechankaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 12:11  
Cytuj
Czy miał ktoś coś takiego, że tuż po zjedzeniu posiłku czuje się w żołądku jakby się w nim "gotowało" i odczucie jakby się tworzyły bąbelki, wiadomo poźniej potworna ilość gazów w jelitach, ktorych nie mogą rozłożyć tabletki typu Espumisan czy Ulgix. Po zjedzeniu i na czas trawienia pokarmu w żołądku czuję się rozdrażniony i podenerwowany. Nieważne czy jem pieczywo białe czy razowe. Nawet po posnej bułce czuję tą dolegliwość. Ulgę przynosi dopiero rumianek, ale tylko na kilka godzin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 09:07  
Cytuj
Proszę o namiary na Rakowska-prywatnie.Czy ktoś wie ile kosztuje wizyta z USG brzucha?
Może macie innego gastrologa godnego polecenia?Bardzo proszę o informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 09:19  
Cytuj
Damianie, to może być wszystko. Ale opisywane objawy wskazują na wątrobę/trzustkę. Brak enzymów z tych organów, ewentualnie kamica żółciowa. Najpierw zrób USG. Doraźnie możesz spróbować np. Kreon 10000 czy Raphacholin, a najlepiej oba te leki łącznie w czasie jedzenia. Jeśli pomoże to je stosuj. A jeśli nie, trzeba szukać dalej. Mogą być też pasożyty. Profilaktycznie Zentel. Można się leczyć metodą prób i błędów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Proszę o namiary na Rakowska-prywatnie.Czy ktoś wie ile kosztuje wizyta z USG brzucha?
Może macie innego gastrologa godnego polecenia?Bardzo proszę o informacje.


Rakowska

0158413287
kom. 602296875

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 17:13  
Cytuj
Polecam Suduł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »