NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Firma Zdeb P. Totalna Porażka., Mierna jakość usług.
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Dobrze, że ostrzegłaś.

Byłam to jednak winna panu Piotrowi umiech
CYTAT
mam takie pytanko , czy ten Zdeb to jest ten koles co serwisuje aristona (piec gazowy w moim przypadku ) jezeli ten to tez chetnie sie podziele z wami moimi przygodami z tym kolesiem ...


Zasięgnęłam informacji.Ten człowiek też serwisuje Aristona, więc śmiało opisz Twoją sytuację.Jeśli nie jesteś pewien na 100 %,czy to ta osoba- napisz mi na PW kilka szczegółów na temat np. jego wyglądu, wtedy potwierdzę czy to mógłby być ten sam człowiek. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 11:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 00:14  
Cytuj
Trochę chłodniej. Czy niższe temperatury poprawiły łącza między komórkami w mózgu naszego lokalnego ZgłĘba ? Czy są nadal równie felerne jak jego własne instalacje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 08:48  
Cytuj
Odnosze wrażenie, że te wszystkie komentarze są przesadzone i przepełnione zawiścią. Uważam,że pan Piotr to miły i sympatyczny człowiek i do tego dobry fachowiec. To, że mogła mu się przytrafić gorzej wykonana robota i słabszy dzień w kontaktach interpersonalnych napewno rzutuje na jego renome, ale ogólnie z czystym sumieniem można polecić jego firmę, podczym się podpisuje ja i rzesza zadowolonych znanych mi klientów. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 10:15  
Cytuj
Oczywiście, że przepełnione. W głowie się nie mieści, żeby w 21 wieki na takie chamstwo i ignoranctwo było miejsce !
Łaskę robi, że coś robi ? A kto mu każe cokolwiek robić ?
Zresztą. Źle wykonana robota może się zdarzyć najlepszym. Priorytetem powinno być poprawienie i wynagrodzenie klienta ! A Tutaj szanowny Pan miał gdzieś. My również mamy go gdzieś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 10:20  
Cytuj
oj pan Zdeb musi wykupić reklamę na SM, stanie się ostoją profesjonalizmu, i będzie promowany jak bosch serwis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 10:21  
Cytuj
A Ty widzisz gdzieś reklamę boscha na SM ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 10:24  
Cytuj
no chyba nie, datego musisz ich zachęcić do wykupienia nowej :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 10:38  
Cytuj
To się zdecyduj. Jest, czy nie ma ? :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Uważam,że pan Piotr to miły i sympatyczny człowiek i do tego dobry fachowiec. To, że mogła mu się przytrafić gorzej wykonana robota i słabszy dzień w kontaktach interpersonalnych napewno rzutuje na jego renome,


Oczywiście, tylko szkoda,że jego "gorszy dzień" trwał dwa sezony. Dwa tygodnie obiecywał, a drugie dwa olewał nasze telefony. Na drugi dzień natomist,po wyrzuceniu mnie z biura, w chamski sposób potraktował swojego kumpla, który de facto go nam polecił, a teraz jest mu z tego powodu bardzo głupio...
Odnoszę wrażenie, że Pan Piotr to przeczytał...
Tak czy owak, pozdrawiam z klimatyzowanego pomieszczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2012r. 16:17  
Cytuj
czy ta firma to :
Indian Electric
ul. Targowa 7
?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2012r. 16:26  
Cytuj
Dokladnie ta jak sama nazwa mowi pan Zdeb kieruje sie indianskimi zasadami w sprawach obslugi klienta. Czyzbys tez mial doczynienia z ta chodząca bryłą chamstwa? Podziel sie swoimi wrazeniamismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 15:20  
Cytuj
Ok, weekend mija owtieramy.Mam nadzieje że niektózy ochłonęli i powstrzymają się od zakłądania kont tylko do pisania opini.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 21:11  
Cytuj
Nie bardzo rozumiem, co moderator ma na myśli pisząc post powyzej, ale moim skromnym zdaniem, po to jest forum, by wyrazić właśnie opinię, a wątek założyłam po to, by inni mogli skorzystać na moim niemiłym doświadczeniu.
Nie widzę też żadnych powodów, by temat został zamknięty, a stalowowolanie nie mieli szansy na zapoznanie się z tematem.
Dziękuję za jego przywrócenie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »