NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Firma Zdeb P. Totalna Porażka., Mierna jakość usług.
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 14:53  
Cytuj
Witam. Chciałabym uczulić Was, drodzy forumowicze, na Firmę Zdeb P., zajmującą się usługami w zakresie wentylacji i klimatyzacji.
Otóż, tak jak obiecałam Panu z Targowej 7 – Rozwadów, słowa dotrzymuję i pragnę podzielić się opinią nt. marnej jakości jego ,nieszczęsnej firmy, jak i samego zachowania szanownego pana właściciela umiech
Klimatyzacja, którą zamontował p. Zdeb, pracowała bez zarzutu przez jeden sezon(lato). W następnym nie chłodziła, więc mój mąż zadzwonił po pana Piotra, aby coś z tym zrobił. Po prośbach dwutygodniowych przez telefon, w końcu się pojawił, nabił gaz, klima funkcjonowała przez sezon (lato). W tym roku Déjà vu, działo się to samo. Telefon p. Zdeb odebrał raz, obiecał, że przyjedzie. Po dwóch tygodniach, kiedy się nie pojawił, wykonaliśmy kilkadziesiąt telefonów, jednak żaden z nich nie został odebrany.
Mąż postanowił osobiście porozmawiać z instalatorem, jednakże ten stwierdził, że nie wie co może być przyczyną nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu i nie jest nam w stanie pomóc. Powiedział, że są okropne upały, ma nawał pracy i może się zjawi, ale nie wie kiedy. Stwierdziłam, że wybiorę się do siedziby osobiście. Pana Piotr, na moje słowa, iż czekam dziś na niego po pracy w celu usunięcia usterki, nie chciał ze mną w ogóle rozmawiać, po czym w chamski sposób wyprosił mnie z firmy.
Piotr Zdeb sam twierdzi, że SM nie jest żadnym medium mogącym mu zaszkodzić, a on sam dalej może traktować swoich klientów z ignorancją i bezczelnością, cyt. „już zwijam firmę, tak się boję…”

Sądzę inaczej i mam nadzieję, że w nawale pracy jaki posiada- przynajmniej część klientów da mu spokój, a pan Zdeb będzie mógł się skoncentrować na wykonywaniu swojej pracy w bardziej rzetelny sposób i wieść bezstresowe życie.
Dodam jeszcze, że zadzwoniłam po inna firmę, która w godzinę usunęła usterkę nieszczelności. Człowiek z tej firmy mówił, że jestem kolejnym klientem, po której poprawia robotę.
Reasumując, życzę panu Piotrowi więcej frasobliwości i samokrytyki oraz radzę udać się na szkolenie savoir vivre'u w kontaktach z kontrahentami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 14:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 15:00  
Cytuj
Kolejny idiota na stalowowolskim rynku. Kiedy w końcu zrozumieją "klient - nasz pan" ?

Ale zastanawia mnie inna sprawa. Wygląda na to, że układ od początku był nieszczelny ?! Kiedy przyjechał pierwszy razy "dobić gaz" - nie sprawdził szczelności układu ? W ciemno przypakował czynnik ?!
Jednego klienta już stracił - mnie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 15:07  
Cytuj
Nie wiem co sprawdzał, nabił,działało, poszedł.
Widocznie taki z niego fachowiec
CYTAT
Jednego klienta już stracił - mnie potluczony

Możliwe, że im więcej klientów straci, tym bardziej się "ogarnie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 15:45  
Cytuj
na dodatek firma ma długi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 16:05  
Cytuj
Ten Zdeb jest na dodatek istnym chamem i uwaza, ze jego "firma" jest najlepszai jedyna w miescie. Po 15 minutach rozmowy z nim nie bylo sensu jej kontynuacji. Wybralam konkurencje bo nie lubie jak ktos mnie ignoruje i ma gleboko w dupie moje zlecenie tym bardziej, ze to ja chce zostawic u niego swoje pieniadze. Jak widac postapilam dobrze bo nie mialam takich przygod jak nonsens. Uwaga na tego typa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 16:56  
Cytuj
dobre info za ktore dziekuje. jestem po pierwszej rozmowie z panem zdebem i mialam juz sie decydowac na montaz klimy. ale po tym co przeczytalam jednak podziekuje temu panu i zalatwie to z kims innym. a to ze jest troche chamowaty wlasnie zauwazylam podczas rozmowy przez telefon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 17:13  
Cytuj
To nie jest Zdęb. To jest dęb ... yyy znaczy się głęb, tfu ... GŁĄB !

Miałem z typem do czynienia. Nie polecam nikomuzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 17:35  
Cytuj
...raczej Zjebchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 17:40  
Cytuj
Myślałem nad klimą w domu, będę wiedział kogo unikać.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 00:07  
Cytuj
mam takie pytanko , czy ten Zdeb to jest ten koles co serwisuje aristona (piec gazowy w moim przypadku ) jezeli ten to tez chetnie sie podziele z wami moimi przygodami z tym kolesiem ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 01:05  
Cytuj
to jest to lg ktore mialo tak smigac? ^^ hehe, tez tam trafilem bodaj w kwietniu, na szczescie jakos rozeszlo sie po kosciach :]

edit: tak abstrahujac od wszystkiego, jezeli to prawda o czym piszesz, lokalny biznes + sm, czy sie boi czy nie to sledzi, to juz ktoras kolejna osoba o ktorej slysze, ktora mowi ze sm nigdzie nie dociera ;] zonk trochu bo jednak patrza

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 07:24  
Cytuj
Jaki jest koszt zakupu klimatyzacji oraz koszt montażu w mieszkaniu?

Wiem, że nie na temat ale po co zakładac nowy temat potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 08:34  
Cytuj
a w ogóle jaki jest koszt utrzymania takiej klimy, nie wiem miesięczny np? Jak wygląda sprawa z prądem, bo słyszałem że duże rachunki za prąd wychodzą??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 08:38  
Cytuj
Zamieszczanie takich tematów, to jedna z niewielu pozytywnych funkcji tego forum. Informujcie jak najczęściej o tego typu ludziach i ich pseudofiremkach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 12:07  
Cytuj
mirku bo stalowa jest mała. Nie raz słyszałem od znajomych właścicieli firm że antyreklama tutaj boli bardzo bo sporo osób to czyta.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 12:35  
Cytuj
Ale Pan Głęb ma inne zdanie. W przypływie gorąca i mnóstwa akcji poprawiania swego partactwa - ma gdzieś klientów potluczony

A może zostawianie nieszczelnych układów to jego specjalność - wychodzi z założenia, że będzie jeździć i dobijać potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 12:47  
Cytuj
Tak IFG, to jest jedna z dwóch, która kosztowała mnie sporo nerwów w tym roku, a przyczynił sie do tego wspomniany pan Piotr.
Są jeszcze dwie inne,w budynku obok, montowane przez inną firmę i pracują bez zarzutu.
CYTAT
jezeli to prawda o czym piszesz

Nie mam powodów pisać nieprawdy, ponieważ znam konsekwencje "puszczenia w eter" nieprawdziwych informacji o kimkolwiek.
CYTAT
Jaki jest koszt zakupu klimatyzacji oraz koszt montażu w mieszkaniu?

Koszt zakupu z montażem oscyluje w granicach 2 tyś. zł.(w moim przypadku, dwa lata temu, może teraz są inne ceny)
CYTAT
jaki jest koszt utrzymania takiej klimy

Ja płacę spore rachunki, z uwagi,że wszystkie sprzęty u mnie w domu są na prąd właśnie.Jednak rachunki z uwagi posiadania klimy nie są jakoś drastycznie wyższe, ponieważ mamy niewiele upalnych dni w roku, a wspomniana nie służy mi do ogrzewania domu.

CYTAT

A może zostawianie nieszczelnych układów to jego specjalność - wychodzi z założenia, że będzie jeździć i dobijać potluczony


Jeszcze, żeby faktycznie jeździł... A dobija, fakt, swym postepowaniem co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 21:18  
Cytuj
Jeterpreter i ifeelgood napiszcie dokladnie czym cham zalazl Wam za skore. Nie mozna pokornie siedziec i patrzec jak miesza klientow z g** tylko dlatego ze wydaje mu sie ze jest panem swiata. Do niego jeszcze nie dotarlo ze panuje inny system i nikt w kolejce za jego klimą nie bedzie stal. Byc moze nonsens wlasnie uratowala mnostwo nerwow Betty;)

CYTAT
na dodatek firma ma długi.


Bardzo mozliwe bo pan Zdeb w pierwszym zdaniu od razu rzucil sumke zaliczki ktorą musze wplacic mimo ze w ogole jeszcze nie bylam zdecydowana. Tragedia szkoda ze kosztami zuztego tlenu mnie nie obciązyl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
Nie mam powodów pisać nieprawdy, ponieważ znam konsekwencje "puszczenia w eter" nieprawdziwych informacji o kimkolwiek.

jasne, nie w tym kontekscie pisalem, bardziej chodzilo mi o to ze ja mam paranoje i musze wsadzic palec z reka, nie chcialem sugerowac ze piszesz nieprawde, sry

mysia u mnie nie ma o czym za bardzo pisac, nie podpasowal osobnik ktory udzielal mi informacji, temat padl, tyla

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 11:11  
Cytuj
He,he no to sobie gość pofikał umiech Niestety prawda jest taka, że lepiej czasem stówkę dołożyć do interesu albo jeden raz więcej pojechać do klienta ale żeby ten pozostał zadowolony i polecał firmę innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
He,he no to sobie gość pofikał umiech Niestety prawda jest taka, że lepiej czasem stówkę dołożyć do interesu albo jeden raz więcej pojechać do klienta ale żeby ten pozostał zadowolony i polecał firmę innym.


No wiesz, ale w przypadku nonsensu nie ma mowy o jakimkolwiek "dokladaniu". Koles zaklada klime ktora jest nie szczelna wiec poprawa tego jest jego zasranym i smierdzacym obowiazkiem, ale co sie bedzie przemeczal. Zalozyl nieszczelna klime i ma klienta w dupie bo kasa zgarnieta a kolejne zamowienia czekaja. Chyba ma lekkie problemy z kalkulacją bo z takim podejsciem w niedlugim czasie (a moze juz) jego zamowienia powoli zaczna sie kurczyc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 15:24  
Cytuj
Zadowolny klient powie jednemu znajomemu, natomiast jednen niezadowolony dziesięciu innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 16:01  
Cytuj
No ładnie a myslalem ze tylko ja jestem jeleniem ktory upomina sie o swoje uslugi. Zlozylem zamowienie wplacilem zaliczke i tak oto nie moge sie doprosic na zrealizowanie zamowienia. Juz wiem gdzie sie podziala moja kasa- na zrealizowanie wczesniejszych zamowien. Z tego co widze trzeba szybko samntad uciekac. Panie ZDEB w poniedzialek wpadam do Twojego zapyzialego biura po zwrot zaliczki!! Nie chce juz panskich uslug szukaj jeleni gdzie indziej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
He,he no to sobie gość pofikał umiech Niestety prawda jest taka, że lepiej czasem stówkę dołożyć do interesu albo jeden raz więcej pojechać do klienta ale żeby ten pozostał zadowolony i polecał firmę innym.


CYTAT
No wiesz, ale w przypadku nonsensu nie ma mowy o jakimkolwiek \"dokladaniu\". Koles zaklada klime ktora jest nie szczelna wiec poprawa tego jest jego zasranym i smierdzacym obowiazkiem, ale co sie bedzie przemeczal. Zalozyl nieszczelna klime i ma klienta w dupie bo kasa zgarnieta a kolejne zamowienia czekaja. Chyba ma lekkie problemy z kalkulacją bo z takim podejsciem w niedlugim czasie (a moze juz) jego zamowienia powoli zaczna sie kurczyc.


Jeżeli założył instalację źle i musi poświęcić czas i pieniądze na dodatkowe dojazdy, to to jest Mysiu dokładanie o którym pisałem. Gość ponosi dodatkowe koszty a co za tym idzie mniej zarabia. Tyle tylko, że to już jego problem, który on powinien rozwiązać tak żeby klient pozostał zadowolony z usługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 00:05  
Cytuj
Dobrze, że ostrzegłaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »