NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Orange-najgorsza sieć tel.kom.,
~~aaa
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 14:55  
Cytuj
masz rację echelon-karta i mix to bardzo dobre i tanie oferty w orange,ale abonament to porażka dla klienta,a sieć powinna raczej(bazując głównie na tych lojalnych przez lata abonentach)takich doceniać i mieć lepszą dla nas ofertę.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 14:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
Najlepszy zasięg ma plus, później era a na końcu orange. Era miała najgorszy nie tak dawno, ale w ostatnim czasie znacznie podgoniła z uzupełnianiem braków m.in. w Stalowej Woli na stadionie.


To wez plusa, ere i orange i przejedz się na Burdze. I zobaczysz kto ma najlepszy zasiegzdegustowany

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
To wez plusa, ere i orange i przejedz się na Burdze. I zobaczysz kto ma najlepszy zasieg


W lesie nie stawia się nadajników. Jeśli jakiś szczątkowy sygnał tam dociera, wcale nie oznacza o zasięgu danej sieci całokształtowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 20:18  
Cytuj
Według mnie na chwilę obecną najlepszą siecią jest Play (abonament za 50 zł i 166 min, tanie telefony), na drugim miejscu Era, potem Orange i Plus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:51  
Cytuj
idea była spoko a orange z roku na rok gorsze dziadostwo

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
Według mnie na chwilę obecną najlepszą siecią jest Play (abonament za 50 zł i 166 min, tanie telefony), na drugim miejscu Era, potem Orange i Plus



A według mnie
1 play
2 plus
3 era
4 orange

Byłem we wszystkich. Obecnie używam służbowy w erze i prywatny w plusie. Po zakńczeniu umowy idę do play`a.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »