NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Orange-najgorsza sieć tel.kom.,
~~zdzichu
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 17:45  
Cytuj
Właśnie jestem w trakcie przenoszenia nr telefonu do innej sieci.Orange celowo przeciąga takie procedury żeby jeszcze swojego klienta przytrzymać przynajmniej o ten jeden miesiac rozliczeniowy.Wielokrotnie zdarza się ze otrzymanie informacji o rozwiązaniu umowy jest rozpatrywane 1-2 dni po następnym rozpoczętym okresie rozliczeniowym.Chciałem poinformować zainteresowanych żeby takie wnioski składali min.40-50 dni przed wygasnięciem umowy a nie 30dni jak to jest napisane w umowach bo spotka ich taka sama historia a nie jestem jedyny takie praktyki są u nich normą.
JESZCZE PARĘ LAT TEMU TO BYŁA FAJNA SIEĆ A TERAZ TO TRAGEDIA

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 17:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~mjjjjjjj
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:08  
Cytuj
zgadzam sie ja wlansie tez czekam na koniec umowy i nawet nie prtzedłuzam

 
 
 
 
~~jakis
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:09  
Cytuj
wg.grudniowej wyborczej 40% nowych klientów play to byli orange

 
 
 
 
~~jasio
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:15  
Cytuj
a dobrze tak orange i tepsie cwaniakom monopolistycznym uciekamy od tej komuny

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:30  
Cytuj
nie tylko orange schodzi na psy, właśnie skończyła mi sie umowa z erą, a już zawarłem nową... z PLAY umiech

koniec z tym można by nazwać monopolem 3 sieci! hehe

orange i plus dając swoim klientom wyższe stawki do play tylko odpychają od siebie klientele... hehe

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~uzytkownik
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 19:03  
Cytuj
Ja również rezygnuję z Orange po wygaśnięciu umowy. Ta sieć chyba zawsze będzie zdzierać kasę. Poza tym ma totalnie nieatrakcyjną ofertę internetu. Nie polecam wazne aha i mam przykre doświadczenia z obsługą. waznewaznewazne

 
 
 
 
~~play
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:04  
Cytuj
Orange to jeden wielki chłam, ja miałem u nich dwa telefony i po kończeniu mi się na pierwszy zaproponowali mi telefon w cenie wyższej niż jako nowy klient z ulicy a na drugi zero promocji a nawet większa cena niż normalnie telefony to też jeden wielki chłam i do tego wysokie ceny upadli na amen

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:31  
Cytuj
ja jestem w Orange(abonament)jakieś 7-8 lat,było nieżle,ale teraz to tragedia,ceny telefonów szokujące,żadnych korzyści nie ma dla mnie z przedłużenia umowy tylko dla nich,ani darmowych minut ani tanszego telefonu,pare lat temu cos było za to że sie przedłuża a teraz tylko tracisz.Zmieniam sieć za kilka m-cy.

 
 
 
 
~~jasio
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:35  
Cytuj
a w salonach pracuja sami niezorientowani ludzie( chyba ze sieć im narzuca palić głupa)
Orange to dziadostwo

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 23:58  
Cytuj
~~aaa, ja tak samo i to na dwa numery, teraz mi się kończy umowa i dziękuje. z tym co oni wyskakują do mnie po 8 latach to kpina. za jakiś dobry tel trzeba płacić tyle samo co nowy abonent- śmiech na sali,a powinniśmy po takim okresie dostawać telefony z wyższej półki bez gadki. a dzwonią ostatnio jak posrani. pozdrawiam wszystkich zrezygnowanychumiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lkjjkl
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 00:38  
Cytuj
Dla firmy nie jest istotne jak dlugo u nich jestes, istotne jest to, ze jestes teraz i bedziesz w nastepnym okresie. Telefonu lepszego nie dostaniesz bo najzwyczajniej w swiecie im sie to nie zwroci - wez wyzszy abo i bedzie. Ostatnio ludziom zalezy na nizszym abo bardziej niz na tanich telefonach i widac ten trend.

PS. Z okazji, ze jestes u nich 8 lat mozesz sobie powiesic nad luzkiem obrazekumiech

 
 
 
 
~~ZYGA
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 03:18  
Cytuj
ja powiem krotko w orange bylo do czasu kiedy byla IDEA od czasu przejecia przez Orange zaczelo sie wszystko zmieniac na niekorzysc klijenta wiem to z autopsji bo jestem tam od poczatku ale w czerwcu definitywny koniec.

 
 
 
 
~~jkljkl
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 04:30  
Cytuj
Ale z jakiegos powodu, czy dlatego ze Orange ma O na poczatku a IDEA nie?

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 05:46  
Cytuj
nigdy nie miałem orange i jest mi z tym dobrze mam play , ale wqurwia mnie to ze ludzie dzwoniący do mnie maja drożnej ;/ !!! bezsensu\scianaco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 09:14  
Cytuj
robimy bojkot i przechodzimy do play nie tylko dlatego ze najtaniej i fajowe telefony tylko ze z orange do p4 jest najdrozej

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 11:12  
Cytuj
Również polecam przejście z orange do playa. Sam przeszedłem po 5 latach. Jeszcze jak była IDEA to było spoko, nawet mieli telefony tańsze nizż na początku w orange. Potem to już dno dno dno ....
W playu jestem jakieś 8 miesięcy i puki co nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jedynie polecam dla klientów podpisujących umowę na abonament czytać dokładnie umowę gdyż jest jeden ważny punkt - żeby potem nie mieli żali nie wiadomo do kogo.
Jeżeli okres rozliczeniowy kończy się powiedzmy 31 dnia miesiąca, to przez bodajże pierwszą godzinę z dnia 31 na 1 - czyli od 00:00 do 01:00 za wykonywanie połączeń płaci się poza abonamentem :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 11:25  
Cytuj
powoli robi się reklama playsmiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 11:59  
Cytuj
reklama, nie reklama, po prostu stwierdza się fakty za i przeciw. I akurat nie ja sam widzę same "za" ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 12:57  
Cytuj
Ja tam mam Orange i jestem szczęśliwy jezyk 3 lata w Plus GSM, 5 lat ERA i teraz od 7 miesięcy Orange good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:02  
Cytuj
Najlepszy zasięg ma plus, później era a na końcu orange. Era miała najgorszy nie tak dawno, ale w ostatnim czasie znacznie podgoniła z uzupełnianiem braków m.in. w Stalowej Woli na stadionie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:06  
Cytuj
To na stadionie ma mały zasięg umiech Tak samo na ta alutecu. Byłem ostatnio w salonie Ery i facet przyszedł z pretensjami, że nie ma zasięgu i chce przejść na Plusa i takie tam. Pan z obsługi powiedział, że w okolicach alutecu powstać ma nowy nadajnik, który obejmie wioski i nie wioski w tamtych okolicach jezyk Prawdziwy, ile kosztuje bilet do Niemiec, np Hannoverjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
To na stadionie ma mały zasięg umiech Tak samo na ta alutecu. Byłem ostatnio w salonie Ery i facet przyszedł z pretensjami, że nie ma zasięgu i chce przejść na Plusa i takie tam. Pan z obsługi powiedział, że w okolicach alutecu powstać ma nowy nadajnik, który obejmie wioski i nie wioski w tamtych okolicach jezyk Prawdziwy, ile kosztuje bilet do Niemiec, np Hannoverjezyk


Nie wiem, czy do Hannoveru latają z Polski tanie linie lotnicze. Chyba nie. Autobusem na pewno ze 300zł, pociągiem jeszcze drożej. Nie orientuje się dokładnie, bo latam tylko samolotami, ale gdzieś przeczytałem, że autobusem ok. 300zł.
Chyba, że sobie polecisz do Dortmundu nawet za 10 euro, jeśli odpowiednio wcześniej zamówisz bilet i dalej pociągiem. I tak chyba wyjdzie korzystniej.
Ostatnio leciała za mną do Dortmundu, kobieta z Krakowa, do swoich dzieci, które mieszkają we Frankfurcie. To odległość ok. 250 km od Dortmundu. Opłacało się lecieć tanimi do Dortmundu, aby potem samochodem czy pociągiem dojechać te 250 km, niż lecieć takim LOTem lub Lufthansą do Frankfurtu bezpośrednio, z uwagi na cenę.

A wracając do zasięgu. Zarówno na stadionie, jak i Alutecu musi być dobry zasięg Ery, gdyż są tam nadajniki. Pamiętam kiedyś były problemy z Erą na zatorzu w tych starych budynkach; Dmowskiego, Ofiar Katynia, Popiełuszki. Teraz, jak odpalili BTSa na Hutniczej, problemy znikły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
A wracając do zasięgu. Zarówno na stadionie, jak i Alutecu musi być dobry zasięg Ery, gdyż są tam nadajniki. Pamiętam kiedyś były problemy z Erą na zatorzu w tych starych budynkach; Dmowskiego, Ofiar Katynia, Popiełuszki. Teraz, jak odpalili BTSa na Hutniczej, problemy znikły.


Możliwe, że na Alutecu jest BTS z Orange, a nie Ery bo w tamtych okolicach można złapać najmocniejszy sygnał UMTS/HSDPA, którego oficjalnie w Stalowej jeszcze chyba nie ma (testy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pisik
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
Ja tam mam Orange i jestem szczęśliwy jezyk 3 lata w Plus GSM, 5 lat ERA i teraz od 7 miesięcy Orange good


to musisz jeszcze dojrzeć - tak ze 2 lata i wtedy pewnie zmienisz zdanie:cwaniak:

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 14:14  
Cytuj
Ja mam kartę z Orange od ponad trzech lat i po uwzględnieniu tego do kogo dzwonię najczęściej, tego, że dzwonię mało i tego jakie dodatkowe usługi dostaję co miesiąc nawet przy pustym koncie (jak 30 darmowych smsów do wszystkich sieci poprzez konto internetowe + inne warunki świadczenia usług) stwierdziłem, że przy Orange wychodzę najlepiej. Mówię o ofercie prepaid - jestem zadowolony ze swojego telefonu i umowy mnie nie interesują. Nie jestem pracownikiem żadnej sieci, ale znam różne niuanse świadczenia usług w różnych sieciach i wiem, że przy moich potrzebach komunikowania się, na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie przekonać mnie na zmianę operatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »