NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
chińczyk wszystko podrobi ,
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 08:54  
Cytuj
http://allegro.pl/hit-9300-duzy-ekran-4-cale-jezyk-polski-najtaniej-i2550798207.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 08:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 09:23  
Cytuj
ciekawe czy to działa

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 14:04  
Cytuj
... na tym chińskim g..nie nawet java poprawnie nie działa, pooglądajcie testy tych telefonów na yotube chociażby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 20:10  
Cytuj
A kto w dzisiejszych czasach używa javy w smartfonie?!

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
A kto w dzisiejszych czasach używa javy w smartfonie?!



maniac , czy Ty taki niekumaty jesteś?? przeczytaj 10 razy to co napisałem to może to zrozumiesz jaki przekaz miał mój post, ale już Cię nie będę nadwyrężał i wytłumaczę.Zauważ, że jest tam magiczne słowo "nawet", które daje do myślenią "aha skoro java nie działa poprawnie to co można pomyśleć o reszcie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 21:51  
Cytuj
zalezy do czego uzywasz tel, wiekszosc potrzebnych funkcji dziala, dziadostwo i gadzety nie ale to juz mniejszy problem. jedyna wada tych tel jest slaby ekran dotykowy, dlatego jak chinczyka to lepiej z klawiatura, jest ok i do podstawowych czynnosci wystarcza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 22:19  
Cytuj
CYTAT

... na tym chińskim g..nie nawet java poprawnie nie działa, pooglądajcie testy tych telefonów na yotube chociażby


CYTAT

"aha skoro java nie działa poprawnie to co można pomyśleć o reszcie"



Dobra to może wejdźmy trochę w szczegóły.

1. Pokaż źródło odnośnie tych testów.

2. Jest tam android, więc w zasadzie powinno działać wszystko co jest na androida, o ile to coś nie ma większych wymagań sprzętowych niż dostępne zasoby na urządzeniu (RAM/CPU).

3. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to iPhone to tandeta nad tandety bo tam też nawet java nie działa. To samo tyczy się flasha.

4. Czego się spodziewasz po telefonie za 123zł brutto? Jest popyt, jest podaż. U tego gościa można też kupić to:

http://alleg(...)075.html

Ale to telefon z górnej półki, kosztuje 179zł (mniej niż 10% ceny iPhone).

5. Nie popieram podróbek, ale nigdzie nie jest napisane że jest to Galaxy S III, lub iPhone 4.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 23:19  
Cytuj
Maniac, to, że telefon ma androida jeszcze o niczym nie świadczy. System android może sobie na takim chińskim czymś działać, ale każda aplikacja pod androida ma też jakieś swoje wymagania sprzętowe, podobnie jak jest z pecetami. Ja sam używam Samsunga Galaxy I na andku (kupiony za 200zł w idealnym stanie), ale co z tego mam w nim procek z zegarem ok. 550mhz i 192ram, ale większość aplikacji mi przycina. Te chińskie buble z androidem to już w ogóle porażka. Jeszcze co do cen, zauważcie: wysyłka 80zł, czyli już jak podliczysz wszystko wyjdzie całkiem całkiem sumka. Czy nie lepiej dodać tą "stówę" lub dwie i kupić naprawdę coś fajnego, choćby HTC?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 06:59  
Cytuj
http://allegro.pl/show_item.php?item=2550801451

http://alleg(...)992.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
Maniac, to, że telefon ma androida jeszcze o niczym nie świadczy. System android może sobie na takim chińskim czymś działać, ale każda aplikacja pod androida ma też jakieś swoje wymagania sprzętowe, podobnie jak jest z pecetami. Ja sam używam Samsunga Galaxy I na andku (kupiony za 200zł w idealnym stanie), ale co z tego mam w nim procek z zegarem ok. 550mhz i 192ram, ale większość aplikacji mi przycina. Te chińskie buble z androidem to już w ogóle porażka. Jeszcze co do cen, zauważcie: wysyłka 80zł, czyli już jak podliczysz wszystko wyjdzie całkiem całkiem sumka. Czy nie lepiej dodać tą "stówę" lub dwie i kupić naprawdę coś fajnego, choćby HTC?


Widzisz, różni ludzie, różne podejścia. Ty za 200zł kupiłeś używkę i się cieszysz (choć nie do końca), podczas gdy ktoś inny kupi telefon za 130zł + transport z chin 70zł i też może być zadowolony (bo np do szczęścia potrzeba tylko klienta pocztowego i kilku prostych aplikacji). Tekst o dorzucaniu stówki czy dwóch jest też bez sensu. Każdy dysponuje własnym budżetem i każdy stara się go najlepiej spożytkować.

Ja też mogę Ci zasugerować byś dorzucił te 5 stówek i kupił chińczyka jaki wskazał Ci dau1982 i miał 512MB ram, procek 1GHz i możliwość wpakowania dwóch kart SIM po czym załatwił sobie Areo2 i miał internet w telefonie wszędzie i bezpłatnie do końca 2014 roku.

Lub dorzucił jeszcze ze 2 tysiące i kupił Galaxy S III lub iPhone 4s zamiast coś co te telefony udaje i u operatora kupił pakiet z internetem bo to wygoda.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 09:46  
Cytuj
Zgadzam się z wypowiedzią maniac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »