NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie dorobić sprzęgło i hamulec ?, W Stalowej Woli bądź okolicach (+-100km)
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 16:59  
Cytuj
Witam
Mam pytanie gdzie można dorobić pedały dodatkowe do Toyoty Yaris. Wiem, że można w salonie ale poszukuje mechanika dobrego, który czymś takim się zajmuje. Oczywiście nie chodzi mi o jakiegoś "Pana Mietka", który za flaszke zrobi wszystko ale o profesionalne podejście do sprawy, gdyż samochod będzie jeździł na "L".

Proszę o normalne komentarze, z góry dziękuje za pomoc.

Mechanika poszukuję w Stalowej Woli bądz w promieniu 100 km Lublin, Rzeszów etc.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 16:59  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 18:28  
Cytuj
Sprzęgło nie jest wymagane. Jednie hamulec i lusterka. No i eLka umiech (także naklejki z nazwą OSK na drzwiach). W salonie to nie wiem czy można.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 19:39  
Cytuj
Murena toyota robi to w bardzo atrakcyjnej kasie. Zresztą toyota ma wiele programów dla inwalidów, dla osk itp gdzie koszt osprzętu z montażem jest niższy niż wartośc rynkowa samego osprzętu. Pozatym jak zxamontujesz sam sprzęt dla osk tracisz gwraancje na mechanike i na lakier w toyocie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 22:33  
Cytuj
Ja poszukuje mechanika, który sklonuje sprzęgło i hamulce. To wszystko reszta mnie nie interesuje. Jacek w jak atrakcyjnej cenie ? 1000 - 1200 to twoim zdaniem atrakcyjna ? Sa zaklady które zrobia za nizsze koszty i tak samo dobrze jak w salonie no ale niestety nie w Stalowej ani najblizszym promieniu 100 km. Dlatego moze ktos akurat wie kto przerabia. Kiedys tutaj pisal motos, delta, rotrans a jak potrzebuje czlowiek porady to milczą. Gdyby chodzilo o reklame to pierwsi by w kolejce byli do postów.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »