NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Bosch Service,
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 23:24  
Cytuj
Co sadzicie o warsztacie samochodowym Bosch Service? Potrzebuje zrobić parę rzeczy w aucie a wiadomo, że o dobrego mechanika trudno w naszym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 23:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 23:52  
Cytuj
Bosch Service to jedyna ostoja profesjonalizmu w odległej okolicy.
Tyle wystarczy. Kto ceni jakość (i swoje życie) tam pojedzie.
Kto nie - pojedzie do Heńka za stodołą i będzie patrzeć jak na jego oczach dokonują gwałtu na samochodzie. A potem my usłyszymy o nim "z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu ..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 08:40  
Cytuj
Totalna porazka!!!!!!Brak zainterosowania interesantem-oczekiwalem w biurze 15min, a pan rozmawial przez telf. o swojej reklamie-DUUUUze Ceny-Profesjonalizm-HHIIIIIIIIIIII.Polecam mnieszych a rzetelnych Branwicka-Tabor- jestem bardzo zadowolony, i dlatego Polecam!!!!!!!

//moderowano
Gwałt na ortografii, ze szczególnym okrucieństwem.
rzetelnych, nie żetelnych.
-SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Bosch Service to jedyna ostoja profesjonalizmu w odległej okolicy.
Tyle wystarczy. Kto ceni jakość (i swoje życie) tam pojedzie.
Kto nie - pojedzie do Heńka za stodołą i będzie patrzeć jak na jego oczach dokonują gwałtu na samochodzie. A potem my usłyszymy o nim \"z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu ...\"
potluczony tyle odemnie w kwestii profesjonalizmu tego warsztatu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 10:16  
Cytuj
Nie na temat. Kolega szuka opini a nie przygodnego seksu. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 11:01  
Cytuj
Nie na temat. Murena szuka jak nic przygodnego seksu. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 11:27  
Cytuj
No tak, niczego sie nie dowiedzialem. Przeciez gdzies auto naprawic trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 11:37  
Cytuj
bosch service to bardzo dobry zaklad, profesjonalnie naprawiaja samochod ale tez licza sobie za ta usluge. dlatego w zaleznosci co masz do naprawy mozna tez szukac tanszego a dobrego i sprawdzonego mechanika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 11:48  
Cytuj
@up
Co mozesz polecic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
bosch service to bardzo dobry zaklad, profesjonalnie naprawiaja samochod ale tez licza sobie za ta usluge. dlatego w zaleznosci co masz do naprawy mozna tez szukac tanszego a dobrego i sprawdzonego mechanika.


Dokładnie, po co przepłacać na drobnostkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
latego w zaleznosci co masz do naprawy mozna tez szukac tanszego a dobrego i sprawdzonego mechanika.


No to poleć kogoś. Z chęcią pojadę. Ale tak by wiedział jak dokręcić koło ... potluczony

Mam zbieżność do ustawienia. Gdzie jechać ? Kto zablokuje poprawnie kierownicę, kto da wydruk z parametrami ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 14:08  
Cytuj
2 miesiace temu odebralam auto z serwisu Bosch, po czym jadac caly czas swiecila mi sie kontrolka ABS. zadzwonilam, pan kazal przyjechac, po czym okazalo sie ze mechanik zapomnial podpiac czujnikow. ot taka to ostoja profesjonalizmu. cenie swoje zycie i wiecej tam nie pojade.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 14:16  
Cytuj
Podepne się pod temat ...
kogo polecacie do japończyka ? , konkretnie Suzuki .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 15:15  
Cytuj
Do Murena. chcesz ustawic zbieznosc to jedz do kolesia na brandwicka kolo zajazdu Galicja, warsztat niepozorny ale ma tam dobry sprzet i jest tanszy niz ci w miescie dla przykladu zbieznosc w starym polserwisie(deawoo)70zl bez blokady kierownicy a u niego 50zl z blokada i ustawia indywidualnie pod dana marke i model auta.
Dodam ze w Bosch service tak mi zmienili koncowki drazkow ze ledwo na zbieznosc dojechalem, cala droge mi gumy piszczaly, do tego kazalem sprawdzic cale zawieszenie i uklad kierowniczy, stwierdzili ze trzeba wymienic drazki kierownicze bo jest luz, kupilem czesci, zaprowadzilem auto, po czym po kilku godzinach tel z warsztatu PO CO CHCE PAN WYMIENIAC DRAZKI SKORO SA DOBRE!!!!nie wierzylem wlasnym uszom. Niech gwalca auta fanom tej Ostatniej Ostoi Profesjonalizmu ale mojego juz nie dotkna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 17:34  
Cytuj
Murena dostajesz ostrzeżenie za spam. Poszukaj sobie kobity i nie będziesz o gwałtach myślał.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 21:14  
Cytuj
Byłem u nich jakieś 2 – 3 lata temu sprawdzić wtryski do auta, hym... ich diagnoza czy też opinia mnie zaskoczyła ! wtryski nie działają „ padnięte”, nie otwierają się usłyszałem, do wyrzucenia. No cóż, wtryski wymontowałem z auta którym przyjechałem do mechanika w innej firmie i przy okazji postanowiłem sprawdzić stan wtrysków. Pojechałem do trans mleczu ( chyba tak się nazywają) tam zostały szybko sprawdzone i jest ok, aby się upewnić pojechałem jeszcze do PKS-u i tam już powoli i bardzo dokładnie zostały sprawdzone , w mojej obecności wszystkie wtryski. Oczywiście wtryski działały jak to określono „ lekko leją, ale można jeździć będą tylko żreć paliwo” ha auto dostawcze i na tych wtryskach ( lejących lekko – widziałem na własne oczy) pali 8L / 100.

Ogólne wrażenia – ZASKOCZENIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 09:35  
Cytuj
aspire na Polserwisie popytaj o pana Bajka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 12:00  
Cytuj
Ja korzystam z usług Automobilklubu.
Profesjonalnie i niedrogo.
Z usług Bosch service korzystałam ale jest tam bardzo drogo i niekoniecznie super-hiper. Otrzymuje się gwarancje + książeczka z wpisem wykonanej usługi (nie wiem czy obecnie tak jest)

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Co sadzicie o warsztacie samochodowym Bosch Service? Potrzebuje zrobić parę rzeczy w aucie a wiadomo, że o dobrego mechanika trudno w naszym mieście.


Odgrzybiałem, czyściłem i wymieniałem czynnik w klimie. Było profesjonalnie. Innych rzeczy nie naprawiałem. Dużo dobrego słyszałem o Polserwisie i Zbyszku Mołoniu na Spacerowej, choć ten ostatni się ceni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »