NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Zaginął kot !!,
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 13:55  
Cytuj
porozklejaj ogłoszenia na drzewach i w Gabinetach weterynaryjnychuśmiech

ja sama kilka miesięcy temu odnalazłam właścicielkę kotka z ogłoszenia z drzewagoodgood , którego nie było kilka tygodni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 13:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 16:43  
Cytuj
Dziś prawdopodobnie rano widziała ją sąsiadka obok bloku którego zaginęła. Skserowalam 70 ogłoszeń i dziś pojawią się na ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 22:03  
Cytuj
Pojawily sie?;) Jechalem dzis ta ulica i nie widzialem ani jednegoumiech widzialem czarnego kotka ale to na mlodyniu ale to caly czarny..

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 22:51  
Cytuj
tak na latarniach, sklepach , slupach . mam informacje ze pojawia sie ale w nocy .. także łowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 22:59  
Cytuj
No to zamist spac to musisz sie przejsc wieczorkiem chocby teraz po osiedlu moze akurat sie znajdzieumiech) powodzenia

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 09:19  
Cytuj
Sincere i jak tam poszukiwania? dalej się kicia nie znalazła? jak już się odnajdzie (wierzę, że się uda) to daj znać na forum umiech ale będzie radość good

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 10:42  
Cytuj
Niestety dalej nic.. Sąsiedzi niby ją widzą , ja jakoś nie trafiłam. Właśnie przed chwilą dostałam telefon od pana i biegnę go szukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
Niestety dalej nic.. Sąsiedzi niby ją widzą , ja jakoś nie trafiłam. Właśnie przed chwilą dostałam telefon od pana i biegnę go szukać.


Olewać [moderowano] udzielających się w temacie, a właściwie wypisujących głupoty. Nudzą się jak widać, ale w poniedziałek zacznie się szkoła to będą mieli się czym zająć.
Sporo już tutaj napisano w kocim temacie, od siebie dodam że mi również zdarzało się że moja kotka ginęła ale zawsze się odnajdywała i wracała do domu - najpóźniej po tygodniu, zawsze zmierzwiona, wychudzona, a bywało że i w ciąży smiech2
Także możesz mieć nadzieję że i Twoja się odnajdzie, o ile oczywiście nie spotkała na swojej drodze złych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 12:15  
Cytuj
kotek był.. czarny jednak cały cZarny i nie mój :( jednak cieszę się z tego , że jest jakiś odzew.. z tego co mówią sąsiedzi pojawia się w nocy więc dziś noc na osiedlu. Moja w ciąży nie wróci gdyż była wysterylizowana , co najwyżej wychudzona i zmierzwiona. Chciałabym na prawdę..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 14:36  
Cytuj
Sincere oj szkoda bo już myślałam, że może będzie szczęśliwe zakończenie. Powiedz czy Twoja kotka była stara czy młoda? Bo czytałam, że jak kot jest już starszy i bliżej mu do śmierci to wtedy wychodzi z domu i szuka sobie miejsca na śmierć. Nigdy ponoć nie umierają koty w domu. Nie wiem czy to prawda bo kot mojej siostry jeszcze żyje i jest młody. Ale tak pytam z ciekawości kociej natury może ktoś miał już taki przypadek?

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Sincere oj szkoda bo już myślałam, że może będzie szczęśliwe zakończenie. Powiedz czy Twoja kotka była stara czy młoda? Bo czytałam, że jak kot jest już starszy i bliżej mu do śmierci to wtedy wychodzi z domu i szuka sobie miejsca na śmierć. Nigdy ponoć nie umierają koty w domu. Nie wiem czy to prawda bo kot mojej siostry jeszcze żyje i jest młody. Ale tak pytam z ciekawości kociej natury może ktoś miał już taki przypadek?


Przypadku takiego nie mialem aczkolwiek widzialem kiedys program w tv i faktycznie kot jak wie ze juz koniec nie bawem to szuka sobie zacisznego miejsca

A i szkoda ze sie nie znalazl kociak jeszcze:szok:

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2012r. 21:00  
Cytuj
Sincere widziałam Twoje ogłoszenia rozwieszone na mieście. W kilku z nich był wydarty numer telefonu więc skoro ludzie reagują to jest nadzieja umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2012r. 21:01  
Cytuj
SpongeBob o widzisz jednak to nie bujda z tym wychodzeniem z domu.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2012r. 23:00  
Cytuj
niestety .. nie ma jej nadal :( jeszcze poczekam niczym przygarne drugiego kociaka .. a moja kotka miala półtora roku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »