NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kolejna Próba Samobójcza !,
Posty: 1
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 21:58  
Cytuj
Masakra co sie dzieje w tej Stalowej , dzisiaj koło godz 19.30 babeczka chciała skoczyć z wieżowca ale ją tam jakaś koleżanka trzymała i wisiała z dachu 11 piętra ; / ktoś zadzwonił po straż i policje i ją jakoś zdjęli ... Wieżowiec nr. 6 Okulickiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 21:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 18:23  
Cytuj
Czytaliście mój temat poświęcony problemowi samobójstw w Stalowej Woli ?
Zapraszam. Uznajmy go za wątek zbiorczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 18:52  
Cytuj
Bo w Stalowej zamieszkał Demon i to on za tym wszystkim stoi.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2012r. 19:15  
Cytuj
Mówią na mieście,że nie skoczyła,ale sobie ponoć żyły podcięła.Powinni się radni zainteresować dlaczego tak się dzieje w naszym mieście,co jest powodem takiej desperacji młodych ludzi.Wydaje mi się,że jak dopiero samobójstwo popełni ktoś znany,albo dziecko kogoś z rządzących,to dopiero zainteresują się tematem,a temat jest bardzo poważny bo coś tych ludzi pcha do samobójstwa nie tylko zawiedziona miłość.Żyć w SW nie jest łatwo.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Mówią na mieście,że nie skoczyła,ale sobie ponoć żyły podcięła.Powinni się radni zainteresować dlaczego tak się dzieje w naszym mieście,co jest powodem takiej desperacji młodych ludzi.Wydaje mi się,że jak dopiero samobójstwo popełni ktoś znany,albo dziecko kogoś z rządzących,to dopiero zainteresują się tematem,a temat jest bardzo poważny bo coś tych ludzi pcha do samobójstwa nie tylko zawiedziona miłość.Żyć w SW nie jest łatwo.


A jakie nasi radni mają kwalifikacje do pomocy ludziom w depresji i z kłopotami, ludziom którzy nie widzą innego wyjścia jak samobójstwo?
Napisz który z radnych wg ciebie mógłby pomóc?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 22:48  
Cytuj
A jakie nasi radni mają kwalifikacje do pomocy ludziom w depresji i z kłopotami, ludziom którzy nie widzą innego wyjścia jak samobójstwo?
Napisz który z radnych wg ciebie mógłby pomóc?

Nasi radni sami nie pomogą,ale mogą zorganizować spotkanie z kimś kto może w tym temacie pomóc im i nauczyć ich co w takich przypadkach jak nasilające się samobójstwa w mieście można zrobić.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Wrz 2012r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Czytaliście mój temat poświęcony problemowi samobójstw w Stalowej Woli ?
Zapraszam. Uznajmy go za wątek zbiorczy.

Nie skorzystam.
Właśnie czytając Twoje wypowiedzi ,myślałem o tym, aby się pochlastać.mlotek
Skórką z salcesonu.potluczony
PS.Coś się Florku nie starasz,bo coraz więcej jest przypadków samobójstw i prób w Stalówce.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2012r. 11:12  
Cytuj
Dlaczego ostatnio ludzkie tragedie są dla was okazją do pokazywania swojego zdziczenia?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2012r. 11:23  
Cytuj
CYTAT ("mirek777")
Dlaczego ostatnio ludzkie tragedie są dla was okazją do pokazywania swojego zdziczenia?


Bo media kreują pewien wzór człowieka, oglądnij kuchenne rewolucje, a sam się nauczysz ostrzyć nóż.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2012r. 14:52  
Cytuj
Tym się różnią ludzie, od zwierząt że myślą, i nie dają się tresować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2012r. 15:56  
Cytuj
CYTAT ("mirek777")
Tym się różnią ludzie, od zwierząt że myślą, i nie dają się tresować.


Hmmm, nie będę się spierał Mirku, ale co do tresowania, nie masz racji, spójrz ilu wytresowanych uszczęśliwionych ludzi wokół siebie widzisz - zapewne niektórzy to potencjalni samobójcy...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 06:47  
Cytuj
Nie wiem, co tak naprawdę chciałeś wnieść do dyskusji tym wpisem. Ale w jednym masz rację. W Polsce nie brakuje wytresowanych osób. Są jednak tak odczłowieczeni, że nie wiem, czy jest sens nazywać ich ludźmi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 07:10  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Nie wiem, co tak naprawdę chciałeś wnieść do dyskusji tym wpisem. Ale w jednym masz rację. W Polsce nie brakuje wytresowanych osób. Są jednak tak odczłowieczeni, że nie wiem, czy jest sens nazywać ich ludźmi.


Oj, zaczyna się niebezpiecznie robić. Mirka już dzieli.....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 11:13  
Cytuj
kolejny odczłowieczony prymitywny/na osobniczka

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 13:38  
Cytuj
Ostatnio raz po raz pojawiają się doniesienia medialne o kolejnych samobójstwach. Każdy taki przypadek to ogromna tragedia tak dla rodziny, jak i dla społeczeństwa. By ocenić skalę tych wypadków należy odnieść się do statystyki. Czy to wygląda aż tak źle? A może po prostu wiele takich wypadków skumulowało się w krótkim okresie czasu? Szukając odpowiedzi na to pytanie zapytałem rzecznika prasowego komendy wojewódzkiej policji w Rzeszowie.

Niestety nie uzyskałem odpowiedzi w najbardziej nurtującej mnie kwestii - tj liczby samobójstw, które odnotowała policja w tym roku. Jednak opierając się na doniesieniach medialnych można stwierdzić, że samobójstw na terenie Stalowej Woli było co najmniej 5, a na terenie powiatu Stalowa Wola co najmniej 12.

Czy to dużo?

Zgodnie z informacją uzyskaną od rzecznika policji w ubiegłym roku na terenie miasta było 5 samobójstw (7.67 na 100 tyś mieszkańców), na terenie powiatu stalowowolskiego było ich 9 (8.37), na terenie województwa 152 (7.14), a w skali kraju 3839 (9.96). Tak więc w zeszłym roku jako miasto, powiat i województwo prezentowaliśmy się lepiej niż reszta kraju. Niestety ten rok wygląda gorzej. Już na przełomie sierpnia i września mieliśmy na terenie Stalowej Woli tyle samo samobójstw, co w całym zeszłym roku. Na poziomie powiatu poziom z zeszłego został już przekroczony i co gorsza przekroczył nawet średnią krajową z roku 2011.

Za każdym przypadkiem i każdą liczą w tej statystyce kryje się tragedia człowieka, rodziny, znajomych, społeczeństwa. Samobójstw jest niestety więcej niż w zeszłym roku, ale dramatyzowanie i mówienie o "fali samobójstw" czy pisanie artykułów z tematem "raz na tydzień samobójstwo" zdaje się być reakcją przesadzoną. Niestety pełen statystyczny obraz roku 2012 pojawi się dopiero na początku roku 2013. Osobiście mam nadzieję, że nie będzie wyglądał już dużo gorzej.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »