NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
AntyPtaki,
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 07:37  
Cytuj
Witam

Pomoże ktos z zlokalizowaniem w Stalowej Woli odstraszaczy na ptaki ? Głównie chodzi mi o takie Kolce co sie montuje na parapety. Dzieki za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 07:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 07:53  
Cytuj
Witaj . mozesz kupic anty ptaki pod adresem Weltbild.pl 8 sztuk kosztuje 39.99 numer katalogowy 1176 0774

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 08:05  
Cytuj
to ze na internecie mozna kupic to wiem potrzebuje to na dzis wiec stad moje pytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 08:53  
Cytuj
Mrówka, kolego. Po lewej stronie zaraz przy wejściu na dział "ogród".
Nie wiem, czy się "montuje", ale na pewno "kładzie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 14:29  
Cytuj
A dzieki kolego za info napewno to sprawdze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2012r. 16:46  
Cytuj
citizen nie musisz montowac kolcow,wystarczy nagrac glos naturalnego wroga ptaka,ktory atakuje i puscic kasete.
Napewno nie przyjdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 01:06  
Cytuj
te kolce czy antyptaki to jakieś modne się ostatnio stały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:03  
Cytuj
A jak inaczej widzisz pozbywanie się tych srających gdzie popadnie istot? Chyba nie zamierzasz strzelać z wiatrówki? good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 01:01  
Cytuj
Ja bym takie kolce założył dla osób, które codziennie rano gołębie dokarmiają. ul. Narutowicza jest pełna takich ludzi o dobrym sercu, nie wiedzą oni jednak, że tym ptakom tak naprawdę szkodzą, a i innym mieszkańcom - szczególnie tym, którzy na tej ulicy parkują uprzykrzają życie. Ale cóż zazwyczaj są to osoby starsze (czyt. niereformowalne) i ciężko cokolwiek wytłumaczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
Ja bym takie kolce założył dla osób, które codziennie rano gołębie dokarmiają. ul. Narutowicza jest pełna takich ludzi o dobrym sercu, nie wiedzą oni jednak, że tym ptakom tak naprawdę szkodzą, a i innym mieszkańcom - szczególnie tym, którzy na tej ulicy parkują uprzykrzają życie. Ale cóż zazwyczaj są to osoby starsze (czyt. niereformowalne) i ciężko cokolwiek wytłumaczyć.


A próbowałeś tłumaczyć? Napisz jakiś przekonywujący tekst i poprzyczepiaj na drzwiach klatek, albo na drzewach. Do kogoś na pewno dotrze.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 08:05  
Cytuj
tak od siebie bylo tlumaczone poruszane omawiane i wszystko to jak groch o sciane . Bez zabezpieczen to nic sie tu nie da zdzialac ponadto milosnicy-dokarmiacze orzekli ze po zamontowaniu antyptaka przez administracje beda wnosic o ukaranie mandatem za znecanie sie nad ptactwem. Maja w ogole oni jakies prawo cos takiego wnosic spotkal sie ktos w tym temacie od strony prawnej ? Mozna dostak kare za zamontowanie systemu antyptak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 13:39  
Cytuj
Mam pytanie czy oprócz kolców (które zamierzam kupić) i dźwięku nagrania na kasecie naturalnego wroga ptaka (z którego raczej nie skorzystam) są np. odstraszacze na gołębie takie jak na krety czy nornice? Albo jakieś urządzenie, które za pomocą czujnika wykrywa lecącego ptaka(z jakiejś odległości nie koniecznie dużej) do mojego balkonu i odstrasza go ultradźwiękiem? Skoro na krety coś takiego wymyślili to może o zwierzętach latających też pomyśleli smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 23:08  
Cytuj
dawniej się nie kupowało, tylko się robiło samemu stracha na wróblee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
Albo jakieś urządzenie, które za pomocą czujnika wykrywa lecącego ptaka(z jakiejś odległości nie koniecznie dużej) do mojego balkonu i odstrasza go ultradźwiękiem?


W Warszawie dość często na zamkniętych osiedlach montują takie cuda. Tzw. dźwiękowe odstraszacze ptaków. Działa rewelacyjnie i do kilometra przepędza ptaszki. Z tymże dźwięk podobno jest niesłyszalny dla człowieka, a mi jednak wiercił w głowie jak przechodziłem obok urządzenia. Reszta znajomych dźwięku nie słyszała, więc może ze mną jest coś nie tak ;)

Trzeba by tylko znaleźć urządzenie działające na mniejszą skalę lub podrzucić temat wspólnocie, jak jest duży problem z ptakami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
Z tymże dźwięk podobno jest niesłyszalny dla człowieka, a mi jednak wiercił w głowie jak przechodziłem obok urządzenia. Reszta znajomych dźwięku nie słyszała, więc może ze mną jest coś nie tak ;)



W danym momencie musiałeś myśleć "ptakiem" umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 12:33  
Cytuj
GRZ tak myślałam, że coś musi być w końcu technika idzie tak szybko na przód. Dzięki za info umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 22:07  
Cytuj
Betty te elekroniczne odtraszacze na krety pomagają jak umarłemu kadzidło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 16:44  
Cytuj
kierkarta oj nie wiedziałam myślałam, że to działa skoro ludzie kupują. Ja na szczęście nie mam problemu z kretami ale niestety z gołębiami więc nie wiem co gorsze smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 17:01  
Cytuj
Betty, gołębie lepsze zło niż kret.
Kret tak potrafi zryć trawnik, że się płakać człowiekowi chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 17:46  
Cytuj
nonsens dobrze, że nie mam trawnika. nonsens współczuję.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2012r. 18:17  
Cytuj
Ale wam ta natura przeszkadza.

Mówił o brzydkim zapachu zwierząt, stojąc nad rurą wydechową samochodu z zapalonym dieslem i skrobał tylną szybę z oblodzeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 11:59  
Cytuj
dedek wiesz jeśli ktoś lubi mieć ładny, czysty balkon z kwiatami to uwierz mi, że przeszkadzają mu ciągle obsrane płytki na tym balkonie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
ładny, czysty balkon z kwiatami

"marność i pogoń za wiatrem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 11:54  
Cytuj
dedek - "Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"... Dante Alighieri

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Paź 2012r. 23:45  
Cytuj
qweq

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »