NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Przegląd samochodowy , Szukam bezproblemowego diagnosty na terenie Stalowej Woli i bliskich okolic.
Posty: 2
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 00:22  
Cytuj
Witam.
Niedawno swoim samochodem miałam wypadek. Szukam diagnosty na terenie Stalowej lub bliskich okolic, który nie będzie czepiał się o "lekkie niedogodności", z rzeczy które wiem, iż mogą przesądzić o nieprzejściu badania to niedziałający klason, brak świateł długich i pewnie dość wnikliwy diagnosta mógłby się jeszcze do czegoś przyczepić, wiem, że są to rzeczy konieczne do jazdy, lecz zależy mi na czasie. Proszę wszystkich zorientowanych o pomoc, zmotoryzowana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 00:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 00:50  
Cytuj
heeh dobre powodzenia ze ktoś ci napisze jaki diagnosta dopuszcza niesprawne samochody umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 00:54  
Cytuj
Mam nadzieję, że nigdzie takiego nie znajdziesz. Chcesz jeździć trupem bez świateł czy klaksonu - wypad nad San, tam możesz napiżdżać po drzewach. Od dróg publicznych trzymaj się z daleka. Jeśli natomiast znajdziesz takiego diagnostę, rozumem porównywalnego z Tobą - życzę Ci, aby przy najbliższej kontroli, policja --- Ci taki mandat, po którym zapytasz na forum gdzie w Stalowej znajdziesz najlepszego diagnostę, który mając na uwadze życie Twoje i innych uczestników ruchu drogowego - rzetelnie i dokładnie sprawdzi auto. Tymczasem polecam bilet miesięczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 01:10  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję, że nigdzie takiego nie znajdziesz. Chcesz jeździć trupem bez świateł czy klaksonu - wypad nad San, tam możesz napiżdżać po drzewach. Od dróg publicznych trzymaj się z daleka. Jeśli natomiast znajdziesz takiego diagnostę, rozumem porównywalnego z Tobą - życzę Ci, aby przy najbliższej kontroli, policja dojebała Ci taki mandat, po którym zapytasz na forum gdzie w Stalowej znajdziesz najlepszego diagnostę, który mając na uwadze życie Twoje i innych uczestników ruchu drogowego - rzetelnie i dokładnie sprawdzi auto. Tymczasem polecam bilet miesięczny.


A ja powiem tyle: już po północy polecam iść spać bo może być ciężko jutro z wstaniem do gimnazjum =) Jak zaznaczyłam w swojej wypowiedzi, co pewnie Tobie umknęło internetowy napinaczu, zależy mi na czasie odnośnie tego przeglądu, nigdzie nie napisałam, że mam gdzieś stan techniczny swojego samochodu to po pierwsze, po drugie natomiast nie wiem dlaczego sądzisz że mój samochód to trup? Z powodu niesprawnego klaksonu czy żarówek? Na pierwszy rzut oka widać, że jesteś niedowartościowanym dzieckiem szukającym tematów do spin. Nie pomagasz - nie pisz!

Do tematu: Jeśli ktoś jest chętny w pomocy ODNOŚNIE tematu proszę o wiadomość prywatną. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 06:42  
Cytuj
Zależy ci na czasie? Ile trwa wymiana żarówek i naprawa klaksonu? Wg mnie jesteś dziad i tyle. Już wypowiedź o gimnazjum wiele wyjaśnia. Moje nadzieje są podobne do Luka

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »