NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Klikanie w płatne strony w celu zarobku, Klikanie w płatne strony w celu zarobku
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:19  
Cytuj
Mam pytanko czy istnieją bezpieczne i sprawdzone przez Was strony internetowe np. jakichś firm gdzie poprzez klikanie w banery reklamowe lub w inny sposób można dziennie zarobić parę groszy siedząc przed kompem? Znalazłam takie coś w googlach ale nie wiem czy to aby nie naciąganie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:19  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:23  
Cytuj
ja kiedys nawet probowalam w to sie bawic ale szczerze nie polecam, strata czasu i nerowo. przewaznie za klikniecie masz 0,001 zlotego albo jeden grosz wiec ile bys musiala naklikac zeby cokolwiek osiagnac? Nawet jak masz pewna sume do wyplacenia to wtedy jest prolem bo firma nie bardzo chce to zrobic wiec nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2012r. 14:33  
Cytuj
Frito_Ft - tak myślałam, że coś to "grubymi nićmi szyte" ale wolałam się upewnić. Na różnych forach jedni chwalą a inni mówią, że to "pic na wodę"

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2012r. 08:07  
Cytuj
Jak kogoś interesuje klikanie w reklamy to proszę na PW lub GG - ile można wycisnąć?? za 1 pakiet (3 reklamy/dobę) 0,6zł good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2012r. 18:12  
Cytuj
Probowalem kiedys tego, za miesiac mialo byc ponad 500zl a bylo niewiele ponad 7zl... daja mniej niz 1gr za klikniecie, pozniej jak niby podliczaja to wg nich bylo klikane po kilka razy w jedna reklame, albo po kliknieciu nie bylas iles tam sekund na stronie itp. nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2012r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Probowalem kiedys tego, za miesiac mialo byc ponad 500zl a bylo niewiele ponad 7zl... daja mniej niz 1gr za klikniecie, pozniej jak niby podliczaja to wg nich bylo klikane po kilka razy w jedna reklame, albo po kliknieciu nie bylas iles tam sekund na stronie itp. nie polecam


Z całym szacunkiem nie próbowałeś tego o czym ja pisałem. System działa podobnie jak słynny Adwords ale nie będę się rozpisywał na ogólnym forum. Powiem tylko tyle że gwarancją zaliczenie 0,6zł za dzień na twoje konto jest poświęcenie 20s dokładnie sekund (widoczny licznik) na każdą reklamę a do oglądnięcia jest ich 3/dobę)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2012r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Z całym szacunkiem nie próbowałeś tego o czym ja pisałem. System działa podobnie jak słynny Adwords ale nie będę się rozpisywał na ogólnym forum. Powiem tylko tyle że gwarancją zaliczenie 0,6zł za dzień na twoje konto jest poświęcenie 20s dokładnie sekund (widoczny licznik) na każdą reklamę a do oglądnięcia jest ich 3/dobę)


Już byś przestał agitować chociaż na forum, idź do działu ogłoszeń. Ktoś sie pytał czy to ma sens ludzi, którzy probowali, a nie szukał kogoś, kto na tym zarabia i będzie przedstawiał to w samych superlatywach.

Ja nigdy nie probowałem tych praktyk, ale znam parę osób co próbowało i nikt na tym nie wyszedł. Tak na logikę - kto da Ci (jak to niektórzy twierdzą) 3000zł miesięcznie za free? Albo nawet 1500zł? Trzeba wziąć się z jakąś normalną pracę, albo samemu wymyślić sposób zarobkowania niż polegać na takich "cud miód" pomysłach. To tak jak z dbaniem o sylwetkę - nie ma drogi na skróty - wszystkie te cud diety, super tabletki i telepiące się na pośladkach pasy to jeden wielki bullshit.

Używam mózgu, więc nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2012r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Już byś przestał agitować chociaż na forum, idź do działu ogłoszeń. Ktoś sie pytał czy to ma sens ludzi, którzy probowali, a nie szukał kogoś, kto na tym zarabia i będzie przedstawiał to w samych superlatywach.

Ja nigdy nie probowałem tych praktyk, ale znam parę osób co próbowało i nikt na tym nie wyszedł. Tak na logikę - kto da Ci (jak to niektórzy twierdzą) 3000zł miesięcznie za free? Albo nawet 1500zł? Trzeba wziąć się z jakąś normalną pracę, albo samemu wymyślić sposób zarobkowania niż polegać na takich \"cud miód\" pomysłach. To tak jak z dbaniem o sylwetkę - nie ma drogi na skróty - wszystkie te cud diety, super tabletki i telepiące się na pośladkach pasy to jeden wielki bullshit.

Używam mózgu, więc nie polecam.


Witam nie wiem w jakich systemach brałeś udział ale przyznaje Ci racje "w naturze nie ma niczego za darmo" nawet jak masz pomysł na interes na za samo gadanie nikt nie zainwestuje. Ja proponuje dochód pasywny, typ inwestycji na dłuższy okres czasu, w systemie jest zarejestrowanych około 2 mil użytkowników - i śmiem twierdzić że oni jak i ja używamy mózgów ;) proszę no1 nie bierz tego do siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »