NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Samochód - klimatyzacja, Założenie klimy do auta
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 11:52  
Cytuj
Witam

czy zna ktoś jakiś zakład mechaniczny, albo ma namiary na jakiegoś mechanika, który zakłada klimatyzacje w samochodach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 11:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 18:17  
Cytuj
Witam

Widera na ul. Niezłomnych koło tesco.

Autoklinika na ul. Sandomierskiej w Charzewicach, przed torami po lewej.

Jeździłem do obydwu i nie narzekam. Widera pewnie był już na rynku jak jeszcze w Stalowej aut z klimą nie było umiech, a Autoklinikę odkryłem przypadkiem, młoda ekipa ale jestem zadowolony.

Osobiście wolę Autoklinikę.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 20:27  
Cytuj
Autoklinika to porazka, pozatym temat dotyczy zalozenia klimy a nie niby nabicia i pseudo odgrzybienia. Spytaj u Tabora na sandomierskiej albo w autoservice (przed wieza cisnien) tez ul. sandomierska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 22:16  
Cytuj
I widzisz co człowiek to opinia... Mi Widera nie pomógł, a w autoklinice pomogli i ile kasy zaoszczędziłem, a o jakim niby nabiciu mówisz ?? Mam zrobioną u nich klimę i śmiga aż miło. Sprawdzone azotem, nabite elegancko, zresztą to robi maszyna. W zeszłym roku na Loku nabijałem i też hulało. Więc jeśli chodzi o nabicie warsztat musi mieć jedynie sprawny sprzęt który robi całą robotę. Jestem przekonany że założą klimę. Z tego co wiem to mają chyba Matiza na stanie i w nim klima też śmiga. A do Tabora z całym szacunkiem to hulaj-nogi bym nie oddał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 22:22  
Cytuj
No jak co roku nabijasz to faktycznie porządnie robią.

CYTAT
Więc jeśli chodzi o nabicie warsztat musi mieć jedynie sprawny sprzęt który robi całą robotę.


Taa, a świstak siedzi i obsługuje tę maszynę potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 22:25  
Cytuj
Nie wiesz a pieprzysz... kupiłem auto nabiłem na loku. Po roku trafiło mi sprężarkę i cała robotę wykonali mi w autoklimie. W 4 miesiące zrobiłem 15 tyś km bo auto do pracy służy i wszystko gra.

Tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 13:51  
Cytuj
Rest kolo Wtorstalu- szybko i fachowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Nie wiesz a pieprzysz... kupiłem auto nabiłem na loku. Po roku trafiło mi sprężarkę i cała robotę wykonali mi w autoklimie. W 4 miesiące zrobiłem 15 tyś km bo auto do pracy służy i wszystko gra.

Tyle.

wiem, jak mi w autoklinice nabili klime to po 2 msc nabijalem u kogo innego, bylem tam 2 czy 3 razy w roznych sprawach i wiecej tam nie pojade, co do tabora to zalezy ktory robi tez slyszalem o nim zle opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Autoklinika to porazka, pozatym temat dotyczy zalozenia klimy a nie niby nabicia i pseudo odgrzybienia. Spytaj u Tabora na sandomierskiej albo w autoservice (przed wieza cisnien) tez ul. sandomierska

AUTOSERVICE hahaha żartujesz ten szczur nie potrafi nawet miski olejowej dobrze przykęcić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 11:32  
Cytuj
w stalowej chyba nikt nie zakłada klimy do auta raczej tylko serwisują ja kiedyś szukałem w Rzeszowie ale mieli tez tylko do wybranych marek no i ceny kosmiczne :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 13:06  
Cytuj
Dwa lata temu był plan dołożyć klime do żonowozu. Wyglądało ciekawie bo zestaw klimy z używanego auta wychodził 1000 złotych. Wpisałem w google montaż klimatyzacji i był jeden zakłąd w stalowej któy by się podjął - gdzieś w okolicy tesco dużego - trzeba poszukać w wyszukiwarce. Temat i tak umarł bo montaz z napełnieniem 2000..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »