NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Deprawacja w TVN,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:34  
Cytuj
Dziś o 21.00 ta stacja wyświetli film promójący zboczenia. O dwuch pedałach. Do tej pory uważaliśmy TVN jako najbardziej obiektywnom telewizję, ale nie można promować zboczeń. Tylko katolickie małżeństwa kobiet i męszczyzn mają rację bytu w POlsce. Uczono nas o tym na rekolekcjach łagiewnickich. Nasz przywótca też się nawrócił i wziął katolicki ślub.
Pora chyba zbojkotować TVN.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:34  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
 
 
 
 
~~rowerzysta
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:41  
Cytuj
Człeku lecz się bo twoja głupota jest głębokazaklopotany
A tvn to jedna wielka zaklopotanypropaganda i syf

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:44  
Cytuj
nadeszła pora bojkotowania debili, faszyzmu, zaklamania, homofobi w Polsce ! Masz coś do homoseksualistów ?! A ciekawe czy sam przestrzegasz dokładnie dekalogu... Pewnie nie, tak samo jak sobie olałeś szkołę i piszesz "przywódca" przez "T"scianascianasciana Stuknij się w główkę,pomysl miliard razy zanim coś napiszesz, szanowny wyborco PO !

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~antifa
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:09  
Cytuj
Po prostu jest teraz moda na propagowanie pedalstwa.
Jeśli chcesz byś nowoczesny w tych czasach to musisz:
1. kochać gejów
2. Rozumieć lesbijki
3. Absolutnie nie chodzić do kościoła
4. Wspierać aborcję
5. Popierać zapłodnienie in vitro

A ja mam to wszystko gdzieś, nie muszę być trendy bo tak akurat komuś wygodnie. Ludzie miejcie swoje zdania.

 
 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:33  
Cytuj
Jak chcesz bojkotować to bojkotuj i nie narzucaj innym swoich poglądów. A tak w ogóle to może przestań bojkotować zaglądanie do słownika ortograficznego ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
Dziś o 21.00 ta stacja wyświetli film promójący zboczenia. O dwuch pedałach...


Czyżby ktoś przeniósł na ekran biografię Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Juliusza Paetza jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chcesz byś nowoczesny w tych czasach to musisz:
1. kochać gejów
2. Rozumieć lesbijki


Jak już to wolałbym odwrotnie: rozumieć gejów i kochać lesbijki jezyk

 
 
 
 
~~antifa
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeśli chcesz byś nowoczesny w tych czasach to musisz:
1. kochać gejów
2. Rozumieć lesbijki


Jak już to wolałbym odwrotnie: rozumieć gejów i kochać lesbijki jezyk


punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

 
 
 
 
~~sda
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:26  
Cytuj
kto Ci kaze ogladac ten film? smiech2

 
 
 
 
~~ljkkj
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:28  
Cytuj
Ale juz tak calkowicie serio, ostatnio pojawilo sie pare takich tematow - takich czyli wzywajacych do rozwalenia albo zniszczenia czegos. Dlaczego u nas mamy mase ludzi atakujacych kosciol - niby lewica, mamy mase ludzi atakujacych mniejszosci - niby prawica, tak samo mamy ludzi atakujacych rzad, atakujacych lokalne wladze. Wszyscy sa wszystkim wpi**$#c - no inaczej sie tego nazwac nie da. Dlaczego nie ma ludzi broniacych kosciola? mniejszosci albo jakichkolwiek politykow? Zamiast bronic swoich przekonan taki typowy mieszkaniec stalowej biednie wpie*&*&^*c sasiadowi bo akurat rozni sie w pogladach. Dlaczego nasza lokalna tradycja to rozwalic wszystko do okola - w imie przekonan, ale przyjdzie co do czego to nikt nie buduje nic na bazie swoich przekonan, kosciol tez kasy nie ma, grup wsparcia dla mniejszosci tez, nie mowie juz o tym, zeby ktorys z krytykow zabral sie za polityke - bo to przeciez ponizej jego godnosci - a przyjdzie co do czego to najwieksi krzykacze na forum albo wyjezdzaja do niemiec, albo maja rodzine i cos tam cos tam i nie moga sie zabrac za polityke, pomimo ze swietnie wiedza co trzeba robic.

Podsumowujac dziwie sie, ze nasze miasto w ogole stoi - przeciez jest tak zle, wszyscy to widza ale nikt nie robi zeby bylo lepiej.

 
 
 
 
~~Ja 38
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Dziś o 21.00 ta stacja wyświetli film promójący zboczenia. O dwuch pedałach. Do tej pory uważaliśmy TVN jako najbardziej obiektywnom telewizję, ale nie można promować zboczeń. Tylko katolickie małżeństwa kobiet i męszczyzn mają rację bytu w POlsce. Uczono nas o tym na rekolekcjach łagiewnickich. Nasz przywótca też się nawrócił i wziął katolicki ślub.
Pora chyba zbojkotować TVN.


Twój Nick jest nie na czasie..........

 
 
 
 
~~tola
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 19:19  
Cytuj
Hehe mam nadzieje,ża założyciel tematu tylko nas wkręca i nie myśli tak na poważnie. A nawet jeśli nie aprobujesz homoseksualizmu to i tak powinieneś obejrzeć ten film, może Twoj pogląd by sie zmienił i zobaczył byś,że to są normalni ludzie a nie jak to określiłeś "zboczeńcy".
Myślę, że film wart obejrzenia skoro ma na swoim koncie tyle nagród.
Ps. Jak obejrzysz podziel sie z nami swoimi odczuciami uśmiech

 
 
 
 
~~aaaa
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 19:34  
Cytuj
Nie ma to jak zacofana wschodnia sciana Polski - ciekawe kiedy u nas wyskoczy Kononowicz...

 
 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Dziś o 21.00 ta stacja wyświetli film promójący zboczenia. O dwuch pedałach...


CYTAT

Czyżby ktoś przeniósł na ekran biografię Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Juliusza Paetza jezyk

jezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziś o 21.00 ta stacja wyświetli film promójący zboczenia. O dwuch pedałach...


Czyżby ktoś przeniósł na ekran biografię Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Juliusza Paetza jezyk

nadminister jak skonczysz 10 lat to wtedy pisz bo narazie to pwnie sikasz w pampersy jeszcze

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:52  
Cytuj
Właśnie oglądałem jedząc kolację, musiałem iść do kibla puścić pawia

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:57  
Cytuj
Jak wam nie pasuje ten film to poco ogladasz baranie jeden z drugim co to tylko tvn jest. nikt wam nie karze tego ogladac. Buraki

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 22:00  
Cytuj
Przyszedłem z roboty, włączyłem, patrzę: fajny film idzie, żonka jedzenie mi podała, mistrzostwo kuchni a tu sodomici, ku....wa, może tobie sie to podoba, ale mi nie i to przy jedzeniu

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Dziś o 21.00 ta stacja wyświetli film promójący zboczenia. O dwuch pedałach. Do tej pory uważaliśmy TVN jako najbardziej obiektywnom telewizję, ale nie można promować zboczeń. Tylko katolickie małżeństwa kobiet i męszczyzn mają rację bytu w POlsce. Uczono nas o tym na rekolekcjach łagiewnickich. Nasz przywótca też się nawrócił i wziął katolicki ślub.
Pora chyba zbojkotować TVN.


Żenuawykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Ciemnota podkarpacka i tyle.....
Po ch...o tym piszesz....zapytaniezapytanie

 
 
 
 
~~podkarpatczyk
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 23:22  
Cytuj
Bo u nas nie bedzie zboczenstw! Bedzie porzadek zaprowadzony, zlikwidujemy zboczenia! Nierzady! i nie bedzie niczego!

 
 
 
 
~~antifa
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 23:44  
Cytuj
No i oglądnełam. Na początku mnie odepchneło jak zobaczyłam ten ich pierwszy raz i nie miałam ochoty dalej oglądać, ale film w sumie dobry. Tak naprawde chodzi o to, że trzeba ich tolerować, nie robić krzywdy, ale niech oni nie robią krzywdy innym. Każdy ma prawo do życia takie jak mu pasuje. W tym całym temacie dot. pedałów najbardziej mnie wkurza to ich obnoszenie się z tym, to promowanie i idealizowanie tego "zjawiska".

 
 
 
 
~~xionc
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 10:38  
Cytuj
Oglądałem bardziej zboczone i zakłamane filmy np Misja

 
 
 
 
~~tola
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 10:58  
Cytuj
Mnie natomiast film zawiódł, był nudny i monotonny, nie rozumiem za co dostał aż tyle nagród.:szok:

 
 
 
 
~~Leon
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 11:09  
Cytuj
Film jest bardzo dobry. Polecam go wszystkim homofobom jak również ludziom normalnym. A jak ktoś jest tak agresywny jak założyciel tematu to na 100% drzemie w nim skrytogej.

 
 
 
 
~~gej
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 11:49  
Cytuj
A ja kocham wielkie kutasy. Uwielbiam je ssać i pieścić. I dewotom nic do tego. Za młodu same hulały a na starość uschła cipa to bronią innym korzystać z uciech.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »