NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy rzeczywiście na SM nie ma cenzury ? ,
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 14:05  
Cytuj
Czy rzeczywiscie na Stalowym Mieście nie ma cenzury ? Ja w to wątpię po dzisiejszym dniu , usumanie tematów jest tu normą już chyba - chciałem poinformować o crosie w Nowej Dębie który odbędzie się za tydzień a tu rach ciach i temat poleciał bo komuś do gustu nie przypadł . Przecież jest to objaw właśnie cenzury , a po drugie zawsze piszecie o rzeczach które już były - czy tylko wkurzacie ludzi którzy by chcieli coś na własne oczy zobaczyć niz po fakcie kilka nędznych fotek w galerii obejrzeć .Ale chyba nie ma się co wysilać bo i tak zaraz i ten temat ktoś wywali - hipokryzja i tyle ! Moderatorzy trochę kultury i oleju w głowie bo zachowujecie się jak dzieciaki w piaskownicy którzy myślą że SM to ich prywatne poletko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 14:05  
Cytuj

 
 
 
 
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 14:13  
Cytuj
Cała wina czekolady to wszystko przez nią.

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 14:27  
Cytuj
A co to za cross, w tej Nowej Dębie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 15:12  
Cytuj
jakos wogole nie widze takiego teamtu, jaki byl tytul? sa rozne twoje tamaty o trasach rowerowych, bieszczadach itd. ale nic z crossem nie widze. podaj tytul

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 15:50  
Cytuj
Zubr pewnie sm wyciął ehh.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 16:51  
Cytuj
chodziło o tą imprezkę Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 18:20  
Cytuj
a Ty myslisz ze forum jest od reklamowania imprez? A tak w ogole to co ma jakies cross country z Nowej Deby wspolnego ze Stalowa Wola. Jeszcze troche to beda tematy typu: jestem ze Stalowej, studiuje w Krakowie gdzie polecacie zeby zjesc tanio i dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 19:09  
Cytuj
mysia dla mnie to ważna informacja. Chętnie wybiorę się do Nowej Dęby.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 19:16  
Cytuj
A dla mnie wazna informacja to imprezy we Wroclawskim zoo. Jak stalowemiasto moze nie poruszac tak waznego tematu! Skandal. Kocham zwierzeta i chce miec dostep do iformacji ehh...To jest portal stalowowolski i nie zlaatwi on wszystkim potrzeb informacyjnych. Moze jeszcze specjalne wydanie sportu pogody i najlepiej stalowowllski program sniadaniowy codziennie na sm prosimy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 19:53  
Cytuj
mysia pieprzysz ale masz do tego prawo. Na takie imprezy jak ta w Nowej Dębie przyjeżdżają cykliści z okolicy. Nowa Dęba jest w naszej okolicy a Wrocław raczej nie. No ale domagać się możesz. Może ktoś cie wysłucha i pomoże.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Czy rzeczywiscie na Stalowym Mieście nie ma cenzury ? Ja w to wątpię po dzisiejszym dniu , usumanie tematów jest tu normą już chyba - chciałem poinformować o crosie w Nowej Dębie który odbędzie się za tydzień a tu rach ciach i temat poleciał bo komuś do gustu nie przypadł(...)umiech


Oczywiście,że nie ma cenzury.good
Wszystkie wpisy które to kwestionują zostały lub zostaną usunięte.potluczony
Co do tematu o crossie w Nowej Dębie,to z pewnością ktoś napisze o tym artykuł.
Teraz możesz domyślać się dlaczego post znikł.
Czary-mary...PYK ! amba fatima i ni ma...jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
a Ty myslisz ze forum jest od reklamowania imprez? A tak w ogole to co ma jakies cross country z Nowej Deby wspolnego ze Stalowa Wola. Jeszcze troche to beda tematy typu: jestem ze Stalowej, studiuje w Krakowie gdzie polecacie zeby zjesc tanio i dobrze.

idac ta droga to mieszkancy stalowej nie ruszaja sie poza stalowa wole :] trzeba napisac do vikingcars z glogowa malopolskiego zeby zdjeli reklame volvo, przeciez stalowa wola sie nigdzie nie rusza :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 20:43  
Cytuj
Jest porządek - nie cenzura.

Post został usunięty z forum i pojawił się tam gdzie jego miejsce: dział imprezy: http://stalo(...)&id=1288

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy rzeczywiscie na Stalowym Mieście nie ma cenzury ? Ja w to wątpię po dzisiejszym dniu , usumanie tematów jest tu normą już chyba - chciałem poinformować o crosie w Nowej Dębie który odbędzie się za tydzień a tu rach ciach i temat poleciał bo komuś do gustu nie przypadł(...)umiech


Oczywiście,że nie ma cenzury.good
Wszystkie wpisy które to kwestionują zostały lub zostaną usunięte.potluczony
Co do tematu o crossie w Nowej Dębie,to z pewnością ktoś napisze o tym artykuł.
Teraz możesz domyślać się dlaczego post znikł.
Czary-mary...PYK ! amba fatima i ni ma...jezyk


Jusek ja ci mówię ty się marnujesz. Modem byś został

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 20:52  
Cytuj
@mysia: 36 km(licząc po drogach) od Stalowej to nie jest jakiś dystans nie do pokonania dla osób, które widząc tą informację chciałyby w tej imprezie albo wystartować, albo pooglądać. Sam codziennie dojeżdżam 30km do pracy, a znam takich którzy pokonują w tym celu blisko 50km i ten dystans to dla mnie o rzut beretem. Trzask prask 30 minut i jestem na miejscu. Więc wybacz, ale raz że Nową Dębę z mojej perspektywy mamy prawie pod nosem, a dwa że jeżeli coś Ciebie nie interesuje to wcale nie znaczy, że nie zainteresuje kogoś ze Stalowej Woli, kto na rowerze jeździ ambitniej niż tylko do pracy i z powrotem gdy jest dobra pogoda.

@SM: Oczywiście post nie został usunięty tylko "przeniesiony" poza forum i oczywiście teraz głupio się teraz z głupiej decyzji wycofać umiech Jeżeli był w nieodpowiednim miejscu, to przepraszam, ale od czego jest dział na forum o nazwie "Muzyka, Imprezy" i z opisem "Muzyka łagodzi obyczaje. Festiwale lokalne, Imprezy plenerowe, Koncerty". Czym jest ten cross jeżeli nie imprezą plenerową? W złym dziale był? Wystarczyło przesunąć.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 20:58  
Cytuj
Maniac przenoszenie tematów między działami jest na długiej liscie rzeczy do zrobienia na forum.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 20:58  
Cytuj
CYTAT


Jusek ja ci mówię ty się marnujesz. Modem byś został

Nie Ty pierwszy doceniasz mój potencjał.good
Kiedyś, gdy stanę się sławny,a miałbyś problem z dopchaniem się po autograf,przypomnij mi kim jesteś.ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 21:26  
Cytuj
@Jacek: A to ciekawe, bo z tego co swego czasu StalowyMiastowy mówił coś, po czym można było wywnioskować, że moderator to może. (padł tekst w stylu, "przeniosłem do innego działu bo tu nie pasowało"). W ostateczności można do tego użyć phpmyadmina, który nadal jest wystawiony publicznie. Kto jak kto, ale SM pewnie ma dostęp do bazy umiech

PS: o tu jest dobry przykład: http://stalo(...)id=80754

PPS: Z software na forum z prawdziwego zdarzenia polecam to: http://www.invis(...)s/board/ - bardzo wydajne rozwiązanie.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2012r. 22:43  
Cytuj
Po pierwsze nie chciałem zareklamować bo nic z tego nie mam - temat miał być informacją dla zaintersowanych- tydzień wcześniej , a nie jak często bywa w ostatniej chwili lub po fakcie . Nie rozumiem dlaczego Temat usunięto zamiast go zamknąć , a nie zniknął - jakby amba go zjadła ,a nie wywalenie bez wyjaśnienia - trochę kultury . Ot tyle ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »