NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Tani nocleg w Kazimierzu Dolnym?, Poszukuję namiarów na TANI nocleg w Kazimierzy Dolnym
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 13:42  
Cytuj
Poszukuję namiarów na TANI nocleg w Kazimierzy Dolnym: pensjonat, kwatera prywatna, hostel... cokolwiek taniego. Możecie coś polecić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 13:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 14:00  
Cytuj
Polecam google oraz serwis booking.com

pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 14:02  
Cytuj
Tak oleniu. Ja mogę polecić to:
http://www.eholi(...)101.html
ceny od 25 zł. TANIEJ, szybciej i trafniej się już raczej nie dachytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 14:50  
Cytuj
Mam babcię w Kazimierzu Dolnym i powiem szczerze, że najlepiej szukać noclegu na miejscu. Zawsze są wolne pokoje, albo kwatery. Znajdziesz coś napewno. I targować się można. Koło rynku można znależć już za 20 zeta nawet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 15:06  
Cytuj
Dziękuję za wskazanie portali ogólnodostępnych, z których już korzystałam... bardziej interesują mnie konkretne namiary na lokum już sprawdzone umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Mam babcię w Kazimierzu Dolnym i powiem szczerze, że najlepiej szukać noclegu na miejscu. Zawsze są wolne pokoje, albo kwatery. Znajdziesz coś napewno. I targować się można. Koło rynku można znależć już za 20 zeta nawet.


czy cena 20zł jest aktualną? tegoroczną? nie widziałam tak taniego noclegu w okolicach Kazimierza, nie wspominając o centrum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 17:46  
Cytuj
Fajnie ze ktos załozyl taki temat. Sam mysle za rok wybrac sie tam rowerem na 2-3 dni i dobrze by było gdzies w maire tanio sie przespac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 17:58  
Cytuj
A czy Kazimierz nie przezywa aktualnie lekkiego kryzysu turystycznego? Chyba z wolnymi miejscami we wrzesniu/pazdzierniku nie powinno byc problemu;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:22  
Cytuj
czy cena 20zł jest aktualną? tegoroczną? nie widziałam tak taniego noclegu w okolicach Kazimierza, nie wspominając o centrum...[/cytat]

Tak jest ceną tegoroczną i aktualnąumiech Jeżdzę często do babki to wiem jak jest. A czemu miałobyc drożej? Przecież to nie Warszawaumiech Jadąc do Zakopanego płaciłam za nocleg 25 koło krupówek więc co się tu dziwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:58  
Cytuj
Centrum Kaziemierza? Jest tam w ogóle coś poza centrum? potluczony

Moim zdaniem Kazimierz Dolny to mega przereklamowany przez Warszawiaków wątpliwej jakości "obiekt" turystyczny. Nawet nie idzie się tam rozpędzić w zwiedzaniu bo jedną nogą wchodzisz do "miasta", a drugą już wychodzisz. Jednym słowem dziupla z przeciętnej urody kilkoma kościołami i ruinami. Jak ktoś nie był, a ma daleko to nawet niech się nie wybiera. Lepiej podjechać do Sandomierza, przynajmniej nie obejdzie się wszystkiego za przysłowiowy kwadrans.
Niech podsumowaniem będzie komentarz jednego z mieszkanców Kazmierza, który zapytał mnie skąd jestem. Jak powiedziałem, że ze St. Woli to powiedział: "Chłopie, po co żeś tyle jechał, przecież macie Sandomierz, który przynajmniej jakoś wygląda"

Co do wolnych kwater, nie dziwie się, że zawsze są good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 20:20  
Cytuj
ech..myslisz ze Kazimierz to tylko rynek i centrum ?? Jest tam tyle rzeczy do zwiedzania że w jeden dzien nie zdołalbys chyba wszsytkiego odwiedzic..pozatym przy okazji bedac tam mozna wybrac sie za Wisłę do Janowca gdzie też jest sporo do zwiedzania , mozna tez odwiedzic przy okazji nie dalekie Puławy i Nałęczów .
Ja juz w tym roku nie dam rady sie tam wybrac ale za rok napewno tam zawitam wiec z checia dowiem sie gdzie mozna przenocowac i nie zbankrutowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:33  
Cytuj
Z całym szacunkiem, ale byłem i moim zdaniem to za wiele tam nie ma do obejrzenia, i jak widać to co wymieniasz jest już poza Kazimierzem :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:38  
Cytuj
Z całym szacunkiem Panowie, ale olenia pyta o nocleg, a nie "o drogę" chytry

Ps. link, który ode mnie dostałaś dziewczyno, posiada opinie internautów, którzy tam i ówdzie nocowali, więc nie czaję w czym problem. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:41  
Cytuj
Tez tam byłem ale juz ładnych pare lat temu i tylko na kilka godzin wiec nie zdążyłem zobaczyc wszytkiego . Oczywiscie ze Nałeczów i Puławy to nie Kazimierz ale sa w naprawde nie wielkiej odleglosci a Janowiec można odwiedzic przeplywajac Wisłe promem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:49  
Cytuj
Jak by tak wyremontować rynek w Rozwadowie i wypicować uliczki, nad San jakąś ścieżkę turystczną zrobić ( jest już tam kościół, klasztor, muzeum) to turystycznie mógłby z Kazimierzem konkurować. Acha jeszcze na górce rozwadowskiej Krzyże postawić , albo przenieść ten z ronda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
Z całym szacunkiem Panowie, ale olenia pyta o nocleg, a nie \"o drogę\" chytry

Ps. link, który ode mnie dostałaś dziewczyno, posiada opinie internautów, którzy tam i ówdzie nocowali, więc nie czaję w czym problem. umiech


Na booking.com tez sa opinie wiec tez nie czaje w czym problem;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:34  
Cytuj
...a "bidna"Olenia dalej nie ma gdzie spać w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »