NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Multimedia - Diana - umowa ?,
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 10:48  
Cytuj
Witam

Mam pytanie. Dowiadywal sie ktos moze jak to bedzie z umowami ktore Abonent podpisal z nieistniejacym juz podmiotem gospodarczym siadczacym uslugi multimedialne. Mianowicie podpisana umowa na 18 msc ~pol roku temu z firma Diana bedzie obowazywac z firma Multimedia z ktora nie podpisywalem nic ? Jak to jest gdybym chcial rozwiazac umowe z nimi ? Na moje osiedle wchodzi IB i nie ukrywajac oferta ich jest bezkonkurencyjna i waruniem skorzystania z ich uslug jest rozwiazanie umowy z "exproviderem".

dzieki za odpowiedz pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 10:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 11:35  
Cytuj
Na jakie oś. wchodzi IB??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 11:47  
Cytuj
mi sie wydaje ze chodzi mu o interblok ale moge sie mylicgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 11:51  
Cytuj
W tym wypadku nic ci to nie daje.Nie masz zmiany warunków.Multimedia Polska, drugi pod względem liczby abonentów ogólnopolski operator kablowy, przejęły spółkę Diana Telewizja Kablowa .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 11:51  
Cytuj
no wlasnie chodzi mi o interblock wchodzi na osiedle centralne dokladnie teraz dzialaja na okulickiego 18-22

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
W tym wypadku nic ci to nie daje.Nie masz zmiany warunków.Multimedia Polska, drugi pod względem liczby abonentów ogólnopolski operator kablowy, przejęły spółkę Diana Telewizja Kablowa .


no to wiem ze przejeły ale to juz jest calkiem inny podmit gospodarczy z ktorym nie zawiazywalem zadnej umowy stad moje pytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 12:48  
Cytuj
Dostałeś jakieś pismo ze zmiana warunków podejrzewam ,ze nie.Ale jak chcesz to napisz rezygnacje ze względu na zmianę właściciela.Zobaczysz co ci odpowiedzą.W/g mnie nie przysługuje ci prawo zerwania umowy.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 13:05  
Cytuj
skoro okaze sie ze jest tak jak piszesz to trzeba bedzie sie "przemeczyc" do konca umowy i im podziekowacbo z tego co widze to nic specjalnego nie oferuja. Oferta jest nieco lepsza od Diany :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
Witam

Mam pytanie. Dowiadywal sie ktos moze jak to bedzie z umowami ktore Abonent podpisal z nieistniejacym juz podmiotem gospodarczym siadczacym uslugi multimedialne. Mianowicie podpisana umowa na 18 msc ~pol roku temu z firma Diana bedzie obowazywac z firma Multimedia z ktora nie podpisywalem nic ? Jak to jest gdybym chcial rozwiazac umowe z nimi ? Na moje osiedle wchodzi IB i nie ukrywajac oferta ich jest bezkonkurencyjna i waruniem skorzystania z ich uslug jest rozwiazanie umowy z \"exproviderem\".

dzieki za odpowiedz pozdr


Jeśli chodzi o umowę z Dianą to po przejęciu jej przez MultiMedia Polska nic dla Ciebie się nie zmienia. Warunki umowy, w tym ceny, wiążą i Ciebie i firmę w dalszym ciągu.
To oznacza, że jeśli umowa, którą obecnie masz podpisaną, przewiduje karę za jej zerwanie to kara dalej obowiązuje.

A oferta IB jest bezkonkurencyjna do czasu konieczności kontaktu z kimś z IB. Pamiętaj, że to stowarzyszenie, a nie firma, że podpisujesz i płacisz za członkostwo w stowarzyszeniu, a nie za dostęp do internetu. Z doświadczenia wiem, że kontakt z kimś z biura jest trudny, a jeśli już to nie zawsze stan umysłu pozwala na rozmowę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2012r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam

Mam pytanie. Dowiadywal sie ktos moze jak to bedzie z umowami ktore Abonent podpisal z nieistniejacym juz podmiotem gospodarczym siadczacym uslugi multimedialne. Mianowicie podpisana umowa na 18 msc ~pol roku temu z firma Diana bedzie obowazywac z firma Multimedia z ktora nie podpisywalem nic ? Jak to jest gdybym chcial rozwiazac umowe z nimi ? Na moje osiedle wchodzi IB i nie ukrywajac oferta ich jest bezkonkurencyjna i waruniem skorzystania z ich uslug jest rozwiazanie umowy z \\\"exproviderem\\\".

dzieki za odpowiedz pozdr


Jeśli chodzi o umowę z Dianą to po przejęciu jej przez MultiMedia Polska nic dla Ciebie się nie zmienia. Warunki umowy, w tym ceny, wiążą i Ciebie i firmę w dalszym ciągu.
To oznacza, że jeśli umowa, którą obecnie masz podpisaną, przewiduje karę za jej zerwanie to kara dalej obowiązuje.

A oferta IB jest bezkonkurencyjna do czasu konieczności kontaktu z kimś z IB. Pamiętaj, że to stowarzyszenie, a nie firma, że podpisujesz i płacisz za członkostwo w stowarzyszeniu, a nie za dostęp do internetu. Z doświadczenia wiem, że kontakt z kimś z biura jest trudny, a jeśli już to nie zawsze stan umysłu pozwala na rozmowę ;)


A co za roznica czy firma czy stowarzyszenie ? Uogolniajac ten termin sklanialbym sie do nazwy uslugodawca. Ja place teraz za lacze 8Mega 50zł a niedlugo wskocze na 55zł(warunki umowy) a tam placi sie za lacze przewodowe 32zł/brutto transfer 10-15krotnie wiekszy wiec nawet nie ma co tu porowynwac. Co do serwisu to nie wiem jak IB z Diana raz mialem zgrzyt z jakis fachmenem ale ogolnie serwis trzeba im przyznac bardzo dobry maja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2012r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
A co za roznica czy firma czy stowarzyszenie ? Uogolniajac ten termin sklanialbym sie do nazwy uslugodawca. Ja place teraz za lacze 8Mega 50zł a niedlugo wskocze na 55zł(warunki umowy) a tam placi sie za lacze przewodowe 32zł/brutto transfer 10-15krotnie wiekszy wiec nawet nie ma co tu porowynwac. Co do serwisu to nie wiem jak IB z Diana raz mialem zgrzyt z jakis fachmenem ale ogolnie serwis trzeba im przyznac bardzo dobry maja.


Różnica jest zasadnicza.
Firma świadczy usługi, jak nie będziesz miał neta czyli to za co płacisz to przysługują Ci prawa jako konsumentowi. Możesz składać reklamacje, możesz odwoływać się do odpowiednich organów państwowych. Jesteś klientem, masz prawa konsumenckie.
W Dianie od 3 lat ani razu nie miałem sytuacji, że nie miałem internetu, nawet w największe burze. Prędkość nie jest taka jak w ITB, ale do stron www czy niewielkich plików nic szybszego mi nie trzeba. Ściągając coś większego poczekać trzeba dłużej.

A stowarzyszenie nie świadczy Ci żadnych usług. Mogą Ci wyłączyć neta na miesiąc, a składkę zapłacić musisz, bo płacisz ją za bycie członkiem stowarzyszenia, a nie dostęp do internetu.
Nie wiem jak jakość internetu wygląda w ITB teraz, ale jeszcze 3 lata temu przy najmniejszej burzy neta nie było, przywrócenie sieci trwało godzinami, a było i tak, że nie było ponad dobę. Jak się dzwoniło do biura to 7 na 10 przypadków nikt nie odbierał, w pozostałych odbierał ktoś po kilku głębszych. Jedno tylko trzeba im przyznać - jeśli już działa to szybkość jest ogromna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 11:30  
Cytuj
Czy ktos w ostatnim czasie w multimedii przechodził z sygnału analogowego na cyfrowy? Chodzi mi o to czy po przejściu odcinają sygnał analogowy? Wiem że jeszcze w dianie po przejsciu na cyfrówkę analogowa w dalszym ciągu była nadawana, teraz pani z multimedii poinformowała mnie ze analog odcinają. Znajomy który przechodził w styczniu juz pod szyldem multimedii twierdzi ze mu nie odcieli. Nie wiem w koncu gdzie leży prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 12:39  
Cytuj
W Multimedii mają taki burdel ze daj spokój.Byłem w biurze w kwietniu i się nic nie dowiedziałem bo zero kompetencji jedna Pani pyta drugiej a ta trzeciej.Mówiły że jak sie umowa skończy to mogę wziąć dodatkowy dekoder ale to po 8 maja bo wtedy następuje koniec.Na początku maja zadzwoniłem do multimedii żeby się dowiedzieć tego czego nie dowiedziałem się w Stalowej Woli i owszem pani przez tel mi wyjaśniła wszystko no i mówiła że umowa mi sie kończy 21 maja heh.Wczoraj dzwoniłem to powiedzieli mi ze mam umowę do 28 maja.I wez zrozum w końcu wziąłem papiery i sie okazało ze umowa mi się skończyła w maju tyle że 4 umiechChce mieć dodatkowy dekoder i zeby miec taki sam pakiet jak mam teraz musiałbym wydać 74 zł miesięcznie z umową na 2 lata ewentualnie na rok to juz 84 zł:/a w dianie płaciłem 42-43 zł i zastanawiam sie nad całkiem inna telewizja bo przynajmniej bedzie w HD a tutaj musisz jeszcze dodatkowo 9 zl do hd doplacic wiec sie wogole nie oplaca...

a co do sygnału to u znajomego robili i mu oddzieli analog.U mnie jest cyfrowy i oczywiscie analog też nie dizała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2013r. 13:28  
Cytuj
Tylko INTERBLOCK - jestem od 2007r. i nie mam z internetem żadnych kłopotów, owszem czasem coś zaszfankuje - szczególnie jak fachowcy z TV kablowej coś porobią w piwnicach i coś pomieszają - ale tak ogólnie jest ok. Nie wierzę jak ktoś mówi, że nigdy nie miał kłopotów z netem no chyba, że nigdy go nie używa..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »