NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
jola rutowicz, jola
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 08:01  
Cytuj
co wy na to ???


http://www.pudelek.pl/artykul/15211/jola_bedzie_atrakcja_walentynek/

Obrazek

WALENTYNKI - 14.02.2009 - sobota
Wszystkich zakochanych zapraszamy na dyskotekę walentynkową oczywiście 14.02 - sobota.
Będziemy robić sesje fograficzna dla zakochanych par - które jeszcze w tym samym dniu (dzięki salonowi
fot. SALON-FOTO Bogusława Kwiecińskiego, który mieści się przy ulicy Okuliciego 70) podczas
dyskoteki dostaniecie za free. Główną atrakcją wieczoru będzie dobrze wam znana JOLANTA RUTOWICZ,
która m.inn: wygrała program Big Brother 4.1, była uczestniczką programu TV2 "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie"
a ostanio również można ją było zobaczyć w CKM Możemy tylko zdradzić, że wybierze najprzystojniejszego
faceta a co więcej to już niespodzianka... umiech Najlepsze muzyczne hity zagrają dla was rezydenci: Dj Bastian
Wild i Dj Banque. Wstęp 10zł
(źródło www.klubplaneta.pl)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 08:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~MandM
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 08:36  
Cytuj
Co za mistrz photoshopa robił ten plakat? chytry

Co do tematu to piszą, że to prestiżowa lokalizacja umiech

 
 
 
 
~~:o)
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 08:47  
Cytuj
artykuł o planecie i j.r. jest dzisiaj na Pudelku umiech

 
 
 
 
~~mocny
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 09:19  
Cytuj
ja bym ją walił

 
 
 
 
~~Prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 09:31  
Cytuj
Pomyślcie o tym iż uda wam się zrobić foto z Jola i wrzucicie to na portal nasza-klasa, jak myślicie ile będzie komentarzy typu ”fajnie zazdroszczę ” a ile typu mlotekscianascianamlotekmlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:09  
Cytuj
coraz bardziej zadziwia mnie i martwi ingerencja Moderatorów ,


a gdzie wolność swobodnej wypowiedzi gdzie wolność słowa ? hmm pewnie i tak zaraz post zczyszczą nie wiem

moderator:
martwi Cię, że ktoś robi porządki, i sprzata bałagan ? bo czymże jest post o polityce (pomijąc ile razy powtarzany w wątku o J. R.) umiech ?
forum, to nie smietni, gdzie każdy może pisać co chce i GDZIE chce. Od polityki jest dział polityka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:13  
Cytuj
b01ec - tu nie chodzi o wolność swobodnej wypowiedzi. Tylko, że ta wypowiedź która została usunięta pojawia się od paru tyg. dzień w dzień w różnych tematach i artach. Dlatego to usunąłem - powiedz mi - Co ma wakat jakiś tam z Jolą Rutowicz? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 17:17  
Cytuj
z kad wiesz moze wiecej niz ci sie wydaje wkoncu to polityk a ona pusta idjotka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~joakuf
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 19:15  
Cytuj
http://www.pudelek.pl/artykul/15211/jola_bedzie_atrakcja_walentynek/

nasze cudowne miasto staje sie slawne umiech

 
 
 
 
~~lkjlkj
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 19:23  
Cytuj
Prawdziwy wystapi?

 
 
 
 
~~lokius
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 19:36  
Cytuj
Tego co ciągle piszę o wakacie to go z lekka pojeba..o ! Świrze przestań w każdym poście pisać o tym, każdy to już przeczytał.

Co do Joli to następna która próbuje się dorobić jak kobieta o najwyższym IQ w Polsce - Dorota Rabczewska.
Ale w tym chorym kraju gdzie złodziej jedzie na złodzieju i złodziejem pogania to wszystko możliwe.

 
 
 
 
~~bera
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:09  
Cytuj
Ja sie tam na Jole wybieram ale bedzie czad nie z tej ziemi i juz nawet pudelek o tym pisze ale bedzie smiech jak jeszcze z koniem wyjdzie musze miec zdjecie good

 
 
 
 
~~jogi
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:12  
Cytuj
Ale bedzie zianie z Joli w planecie no tego sie nie spodziewalem ze ja zaprosza ladny odlot

 
 
 
 
~~nona
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:23  
Cytuj
Jolą R. to "zjawisko".kto ją zobaczy a nie daj Boże posłucha....to już dla niego/niej świat NEVER..NEVER nie bedzie wyglądał tak samowykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
ale....przyjemnych WALENTYNEK...z JOLĄ ....smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~rudolf
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:35  
Cytuj
Ale numery spoko mam nadzieje ze bedzie jej konik ale walentynki a moze mnie wybierze ale bedzie czad wtedy ..... musze roze jej kupic hahahhahahaha

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »