NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
w jakim banku,najtaniej zalozyc konto ?,
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 13:42  
Cytuj
kto jest zadowolony z posiadanego rachunku w danym banku, chodzi mi o normalne opłaty np. karta

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 13:42  
Cytuj

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 13:49  
Cytuj
Od 2 lat posiadam konto w Alior i póki co nie narzekam, opłata tylko za kartę 5 zł. co miesiąc.Z wszystkich bankomatów wybieram kasę bez prowizji.Zarządzanie kontem przez internet jest bezproblemowe.

Odemnie tylecool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 13:54  
Cytuj
Polecam także alior ale sa juz na rynku lepsze, prawdopodobnie w ing tez sie oplaca niezle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 13:57  
Cytuj
Ja posiadam konto w ING i przez prawie 3 lata nie zapłaciłem jeszcze ani złotówki.Prowadzenie konta za darmo.Wypłaty we wszystkich bankomatach za darmo.Przelewy za darmo.Karta za darmo o ile w ciągu miesiąca zrobisz nią zakupy za min.100 zł.W moim przypadku jest to jedno wyjście do sklepu lub jedno tankowanieumiech

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 14:15  
Cytuj
ja mam mbank od kilku lat (4-5lat) i nie nazekam konto i przelewy za darmo, jedyny "mankament" to ze trzeba min 100zl wydac karta (paliwo,tesco co kolwiek byle zaplacic karta) moze to byc kilka tranzakcji ale ich suma musi przeroczyc 100zl aby nie placic za karte 2zl/msc no i niestety wyplata tylko w bankomatach sieci euronet.
drugie konto mam w getinonline (od ok. roku) i jest lepsze od mbank, gdyz wszystkie bankomaty za darmo, karta za darmo, prowadzenie konta i przelewy rowniez za darmo. wiec pod tym wzgledem jest lepsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 15:28  
Cytuj
Ja tak jak gustaw mam w ing, chyba 4 lata już. Tak jak napisał poprzednik, wszystkie bankomaty za free, przelewy internetowe free, większość placówek ma wpłatomaty - również w STW, więc nie trzeba stać w kolejkach jak się ma sporo gotówki, wystarczy nakarmić nią wpłatomat i kaska jest na koncie. Opłata za kartę 7zł, chyba, że tak jak gustaw napisał - zakupy za min 100zł.
Poza tym w każdej chwili można sobie przez internet otworzyć oszczędnościowe konto (parę procent miesięcznie) i przelewać bez opłat i ograniczeń pieniądze między kontami nie tracąc przy tym oprocentowania na oszczędnościówce.
Serwis internetowy stabilny, bez większych przerw i niespodziewanych awarii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Od 2 lat posiadam konto w Alior i póki co nie narzekam, opłata tylko za kartę 5 zł. co miesiąc.Z wszystkich bankomatów wybieram kasę bez prowizji.Zarządzanie kontem przez internet jest bezproblemowe.

Odemnie tylecool


Od 1 listopada idą duże podwyżki w Aliorze, najważniejsza - wprowadzają opłatę za konto 8zł/m-c, są też opcje jej uniknięcia, ale Alior jak widać zaczyna strzyc owieczki ;)
http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/centrum_informacyjne/aktualnosci/wiadomosc?newsId=862,Zmiany-w-Taryfie-Oplat-i-Prowizji-Alior-Banku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
ja mam mbank od kilku lat (4-5lat) i nie nazekam konto i przelewy za darmo, jedyny \"mankament\" to ze trzeba min 100zl wydac karta (paliwo,tesco co kolwiek byle zaplacic karta) moze to byc kilka tranzakcji ale ich suma musi przeroczyc 100zl aby nie placic za karte 2zl/msc no i niestety wyplata tylko w bankomatach sieci euronet.


W mBanku, wiem bo korzystam, bezprowizyjne bankomaty są nie tylko Euronetu, ale również BZ WBK, Cash4You i eCard. A za 5zł/m-c włączasz opcję bezpłatne wszystkie bankomaty i wtedy nie ma opłaty za kartę 2zł bez względu na to ile kartą wydasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 19:25  
Cytuj
Ja mam "e-konto" w nadsańskim banku i jestem zadowolony.
Opłaca miesięczna wynosi 3zł w tym mam kartę i konto internetowe.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:05  
Cytuj
Od kilku lat tylko EUROBANK,zadnych problemów, 3,5% na zwykłym rachunku, 0 opłat, wszyskie bankomaty darmowe, a za zakupy w sklepach kartą i przez płacę z allegro dodatkowy zwrot kasy na konto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
Od kilku lat tylko EUROBANK,zadnych problemów, 3,5% na zwykłym rachunku, 0 opłat, wszyskie bankomaty darmowe, a za zakupy w sklepach kartą i przez płacę z allegro dodatkowy zwrot kasy na konto.



Zapomniałeś dodać, że 0 zł za prowadzenie konta obowiązuje tylko wtedy, jeśli spełnisz poniższe warunki:
miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1000 zł lub
średnie miesięczne saldo konta wyniesie min. 10 000 zł lub
rachunek jest wykorzystywany do spłaty kredytu hipotecznego/ gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego przez eurobank lub
posiadacz aktywnie korzysta z karty kredytowej

W ING na koncie oszczędnościowym masz 5,5%.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:50  
Cytuj
5,5% to chyba jest przez pół roku, a tak to ok 3,5%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 13:44  
Cytuj
ja mam konto w PKOBP i zdecydowanie nie polecam. Znajomi mają konta w Aliorze, BGŻ i sobie chwalą.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Ja posiadam konto w ING i przez prawie 3 lata nie zapłaciłem jeszcze ani złotówki.Prowadzenie konta za darmo.Wypłaty we wszystkich bankomatach za darmo.Przelewy za darmo.Karta za darmo o ile w ciągu miesiąca zrobisz nią zakupy za min.100 zł.W moim przypadku jest to jedno wyjście do sklepu lub jedno tankowanieumiech


Ja również mam konto w ING i mogę tylko potwierdzić to co napisał gustaw. POLECAM !!! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 20:41  
Cytuj
Przeniosłem jedno konto do aliora.Każda nowa karta gratis,5zł za kartę /m-c.Bankomaty i przelewy bezpłatne.Podkreślam,że za granicą rówenież,za co w innym banku(bph)nie zostałem o tym poinformowany i niezależnie od wybieranej kwoty płaciłem 20 zeta za tranzakcję!!! Lokaty też mają ciekawe.Nie polecam również pkosa i pkobp.Z resztą nie miałem do czynienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 15:07  
Cytuj
Ja mam eKonto w mBanku i jest za darmo od zawsze, natomiast mało bankomatów.
W zasadzie to w Stalowej to spokojnie jakiś bank spółdzielczy. Osobiście mam w stalowowolskim, teraz nadsański.
Całe konto to tylko 3zł/m-c za kartę więc dużo taniej niż w komercyjnych a mają konto internetowe na darmowe SMS'y jak mBank.

Największy tego plus to placówki w stalowej i okolicy i bankomaty, oni w grupie mają z BGŻ połączone więc razem ponad 4000 bankomatów bez prowizji. Można przetestować, ja nie narzekam na żadne z powyższych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 10:52  
Cytuj
No to ja się zapytam.

W jakim banku założyć konto?? Żeby nic nie płacić za to konto. Czy w ogóle takowe konto jest darmowe.

Chodzi mi o to żeby mieć konto i kartę która bym płacił 2x w roku w sierpniu i w grudniu.

Czy opłaca się konto zakładać na taki interes????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 12:53  
Cytuj
Ja posiadam w BZWBK calkowicie darmowe, karta paypass, co ulatwia zakupy, bo bez pinu:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 17:00  
Cytuj
Alior Sync! Polecam! Bez opłat ani za konto ani za kartę, wypłaty z każdego bankomatu i wgl umiech Jedyne co dla kogoś może być kłopkotliwe to fakt, że ten bank jest internetowy i jak ktoś chce pogadać z żywym czlowiekiem w oddziale to niestety nie ma takiej mozliwosci umiech Ale poza tym jest super umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »