NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
wesele, restauracja
Posty: 12
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 12:41  
Cytuj
witam proszę wszystkich o jakieś informację dotyczące restauracju "sezam" na wesele pozdrawiam i dziękuje!nie wiemhttp://stalowemiasto.pl/edytor/emotki/niewiem1_690.gif

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 12:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 13:46  
Cytuj
Byłam raz na weselu w tej restauracji jako gość. Jedzenie było dobre, sala ładnie ozdobiona nie mam zastrzeżeń jako gość ale od strony organizacyjnej (państwa młodych) pewnie to inaczej wygląda.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 14:10  
Cytuj
Nie wiem jak z cenami w Sezamie - ale jeśli cie stac a chcesz zorganizowac wesele w fajnym lokalu - to tylko nie Sezam.

Sezam to lokal typu: masówka - klepią tam nie raz po 3 wesela na raz - wystrój słabiutki jak na te czasy - jedzenie jak dla mnie slabiutkie - raz jak w tamtym roku bylem w niedziele na weselu to nawet odniosłem wrazenie (nie tylko ja) - jakby czesc potraw byla pozostałościa z jakiegos wesela z dnia wczesniejszego (moze nie obiad ale inne potrawy co byly na stolach).


Teraz jest wiekszy wybor bo Stalowej i okolicach powstalo ostatnio kilka nowych ladnych lokali: Dwór Galicja (za Brandwica), Dwór Olimp (na os. Piaski), Dwór Ordynata (koło klasztoru).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 15:43  
Cytuj
Jest już parę postów na ten temat wystarczy poszukać na "forum ślubnym". Ogólnie tendencje są negatywne choć niektórym się również podoba. byłem kiedyś tam na weselu w charakterze gościa i lokal totalnie nie przypadł mi do gustu. Jakoś tak sztucznie no i jak piszą inni - masówka. W jeden dzień w sezonie można być gościem na 3 weselach jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 15:50  
Cytuj
[cytat]Nie wiem jak z cenami w Sezamie - ale jeśli cie stac a chcesz zorganizowac wesele w fajnym lokalu - to tylko nie Sezam.

Sezam to lokal typu: masówka - klepią tam nie raz po 3 wesela na raz [cytat]

zgadzam się, poza tym nie ma gdzie wyjść, chyba, że postać na parkingu :/ A jak przychodzą goście z dziećmi to trochę kiepska lokalizacja. Mieszanie gości też jest irytujące.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 19:15  
Cytuj
A może restauracja ROMA? bardzo dobre jedzenie, ładny wystrój. umiech
Polecam jeszcze lokal LAS VEGAS może mało znany ale słyszałam od niejednej koleżanki, że weela tam są super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 19:18  
Cytuj
polecam "Karoline" w Radomyślu
ładnie, przytulnie i właściciel pomoże, doradzi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 19:36  
Cytuj
Ja miałam 25.08.2012 własne wesele w LAS VEGAS i polecam ten lokal. Jedzenie super i jest go dużo (5 dań gorących). Do obsługi też nie mam zastrzeżeń (bardzo miła i fachowa) Fajny wystrój i parking przed lokalem duży i ogrodzony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 19:58  
Cytuj
Witamumiech Właśnie ja ze swoim narzeczonym będziemy mieć wesele w Sezamie... jeśli chcesz wiedzieć szczegóły, napisz do mnie na priv.umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 12:39  
Cytuj
A może warto poszukać innej restauracji tak jak sugerują to moi przedmówcy. Ja polecam restaurację "Przytulną" http://www.restauracjaprzytulna.pl/ sama byłam na różnych imprezach w tej restauracji (z zakładu pracy i nie tylko). Polecam ze względu na dobre, domowe jedzenie, miłą obsługę i ceny na każdą kieszeń. Miejsca też jest sporo do tańczenia, bo restauracja organizuje dancingi. Dodatkowo można wynająć kręgielnię, która jest na górze. Wszystkie tory już działają.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 12:53  
Cytuj
Miałam wesele w dawno chyba juz zapomnianym przez wszystkich Hutnikuumiech i jestem bardzo zadowolona jedzenie było pyszne i pod względem organizacyjnym też nie moge powiedzieć złego słowa. Teraz jest bardzo dużo nowyh pięknych lokali i na pewno mało kto bierze pod uwage Restauracje Hutnik, ale na prawde polecam. Oraganizowałam juz tam kilka imprez okolicznościowych i również byłam zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 15:56  
Cytuj
Macie jeszcze do wyboru dwie sale: Dwór Olimp i Dwór Ordynata, przejść się, zobaczyć. ceny pewnie tak jak wszędzie;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »