NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Tablet, Tani tablet
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 23:42  
Cytuj
Poproszę o porady odnośnie zakupu taniego tabletu tak zwanego budżetowego do max 400 zł z ewentualnymi kosztami wysyłki, urządzenie musi posiadać między innymi :
port HDMI, ANDROID najnowsza wersja 4..., procek minimum 1 GHz, RAM minimum 512 MB, pamięć minimum 4 GB, ważne aby odtwarzał filmy w jakości minimum HD. Przeglądając najpopularniejszy portal aukcyjny można natknąć się na masę różnych tabletów z dość ciekawie wyglądającymi konfiguracjami no ale ta wysyłka jak wiadomo z Chin, być może ktoś już zakupił takowe urządzonko z tego kraju i fajnie byłoby gdyby podzielił się swoją opinią na ten temat, bardziej jestem zainteresowany zakupem bezpośrednio z polski, ważne jest też to aby był kompatybilny z modemem Huawei E3131 obsługującym sieć AERO 2 z bezpłatnym dostępem do internetu. umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 23:42  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 23:56  
Cytuj
Ile cali ? 7 czy 10 ?? Co do filmow HD to rozumiem ze chcesz je za pomoca tabletu odtwarzacz na swoim telewizorze ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 00:01  
Cytuj
Mariusz77 wystarczy 7'

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 00:02  
Cytuj
Jeżeli to możliwe to odtwarzać również na ekraniku filmy w jakości HD

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 00:14  
Cytuj
Do odtwarzanie filmow HD na teblecie wystaczy z android marketu jakis dobry player sciagnac no i tablet musi miec odpowiednie bebechy wiec jakis sprzet za 200 zlote odpada . Ja akurat konkretnego modelu Ci nie zaproponuje bo planuje zakup ale 10 calowego tabletu wiec polecam Ci strone http://www.tabletowo.pl/ . Tam mozesz poczytac o tabletach..zobaczyc ich testy i ceny , wszystko opisane jest tak aby nawet laik zrozumiał .
jakies 2 tygodnie temu gy kupowałem tv w jednym ze stalowowolskich sklepow rtv dostałem za 1 zlote 7 calowy tablet GOCLEVER TAB I71 . Oczywiscie to jest bardzo przestarzaly sprzet ale skoro za 1 zlote to wziałem ( pomyslałem ze dopoki nie kupie normalnego tabletu ten bedzie do czytania ebookow jak znalazł )....po przyjsciu do domu rozpakowalem go i chcialem wlaczyc..i nic . Wiec pomyslalem ze pewnie trzeba bateria naładowac . Gdy podlaczylem go do pradu tablet nagle zaczal działac i zauwazylem ze bateria jest naładowana..gdy tylko odlaczylem go od pradu..tablet znow zdechl . No wiec oddałem go do serwisu .
Pisze o tym abys wrazie zakupu w któryms ze stalowolskich sklepow ze sprzetem rtv sprawdził przed zakupem czy tablet normalnie działa .

P,S
W tym sklepie jest kilka interesujacych tabletów 7 calowych . Z tego co sie orientuje to za interesujaca Cie sume to te tablety firmy Ainol sa OK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 15:33  
Cytuj
Dzięki za link, zaraz zacznę wertować tą stronkę ;)

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 17:39  
Cytuj
Mozesz zajrzec tez na strone komputroniku i cos ewentualnie wybrac a potem zamówic w stalowowoslkim sklepie komputroniku ..zaoszczedzisz na przesyłce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 18:38  
Cytuj
Patrzyłem na stronie Komputronik ale to co oferują można kupić na Allegro taniej, dla siebie nic nie znalazłem

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 19:25  
Cytuj
w komputroniku widziałem ostatnio jakiegoś tablet kosztował 450zł chyba i był w etui z klawiaturą. Nie wiem jak z jego osprzętem ale musiałbyś sobie zobaczyć sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 21:16  
Cytuj
za 250 chetnie pozbede sie goclever tab i101, stan idealny, bateria ladowana 2-4 razy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 22:36  
Cytuj
To ja za 200 zlote sprzedam mojego GOCLEVER TAB I71 jak tylko wroci z serwisu . umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2012r. 18:12  
Cytuj
sprowadziłem sobie z chin właśnie tablet, szedł około miesiąca ale to ze względu świąt (zamawiałem go na początku grudnia) no i wszystko fajnie ale w przemyślu została paczka oclona jak dobrze pamiętam to chyba na 50zł a tablet kosztował z przesyłką 230, w sumie fajne urządzanko na razie mi dużo leży w szafie ale na pewno w przyszłości na studiach przyda mi się na wykładach itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 01:48  
Cytuj
Ja mimo wszystko nie zdecydowalbym sie na taki zakup .Bo co z gwarancja w razie awarii ? odeslesz im go do chin znow ??
Mysle ze warto dolozyc i kupic u nas niz potem wywalic zepsute urzadzenie do kosza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 07:14  
Cytuj
nie chciałbym siewymadrzac, ale powiem po swoim doswiadczeniu, ze na moim acer iconia tab internet z modemu nie chodzi. ani blue connect ani tez aero, takze sprawdz sobie jeszcze to przed zakupem, zebys pieniedzy niewydał w błoto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 09:26  
Cytuj
bratp - również posiadam iconia tab. Internet z play na wbudowanym modemie śmiga bezproblemowo.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 11:09  
Cytuj
Zobacz na specyfikacje Goclever T76GPSTV lub mocniejszego Ferguson S3. Oba warte swojej ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 14:05  
Cytuj
bratp ..nie kazdy tablet bedzie wspolpracowal z kazdym modemem niestety . przed zakupem modemu trzeba sprawdzic jego kompatybilnosc z tabletem czy innym urzadzeniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »