NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
outlet w naszym mieście ,
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:12  
Cytuj
Czy uważacie, że kolejny nowy outlet w naszym mieście ma sens?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:15  
Cytuj
pewnie, od przybytku głowa nie boli.
Dodatkowo fajnie jakby jakieś oryginalne robocze ciuchy by w nim były;] a może śliskie kocyki?chytry

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:25  
Cytuj
jasne ze ma sens.pod warunkiem ze bedzie cos ciekawego a nie byle barachło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:30  
Cytuj
alicja1 masz racje z tego co obserwuje ciuchlandy zaczynają juz się nudzić.... i każdy wraca spowrotem do nowych ubrań. A wiadomo, ze w outletach można zawsze znależć cos oryginalnego. Tylko, że już kilka outletów jest w naszym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 07:51  
Cytuj
Wkurzają mnie kupujące handlary w pierwszy dzień dostawy towaru.
Na nic nie patrzą, tylko po trupach do celu.
A później sprzedają te ciuchy za marży 200-300%.
Tak się dzieje na poniatowskiego, w alejach itp.

CYTAT
kicia26
ciuchlandy zaczynają juz się nudzić

Nie nudzą się...
kupujących jest coraz więcej,
bo społeczeństwo ubożeje niestety
Sama czasem tam zajrzę, to widzę ile ludzi się przewija.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 09:06  
Cytuj
Rozumie, ze ubożeje...podobno nadchodzi jeszcze większy kryzys, nie wiem ja nie lubie ciuchlandow byłm tam może dwa razy z ciekawości, ale nic nie kupiłam dla mnie te ubrania poprostu smierdzą, nie wiem kto w nich wczesniej chodził co znimi robił w jakich warunkach mieszkał. Te ubrania są głównie sprowadzane z zagranicy a byłam w kilku miejsach w świecie i wiem jak ludzie nie którzy w jakim syfie tam mieszkają oczywiście nie wszyscy, ale jakos mi to zostało i ubrania z ciuchladny nie zaloże. Z tego co czytam i slysze to jak ktos idzie do ciuchlandu to nie kuouje jednej czy dwie rzeczy tylko wychodzi z reklamowami ubran, których pozniejsz w wiekszości nawet nie zakłada a koncowy rachunek jest nie mały bo ceny tam wcale takie nie są niskie jeśli jest nowy towar i można coś tam wyhaczyć podobno fajnego. Wole sobie kupić mniej ale nowych ubrań np. właśnie w outletach gdzie firmowe ubrania są o dużo tańsze i sądze, zena takich zakupach mniej wydam niz te wszystkie innne kobiety co zostawiaja w tych ciuchlandach fortune bo wkoncu nowa dostawa jest co chwile a z jedna bluzka grzech wychodzić.. a może to juz nałóg...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 10:03  
Cytuj
Jasne, ale żeby zbic konkurencję, musiałyby być tam marki tj. Hollister, Tommy Hilfiger, Calvin Clein, etc.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 10:12  
Cytuj
nessie wlasnie o takich markach mysle bo juz dosc tylko anggielskich tandetnych sieciowek typu next,new look, atmosphere, Brakuje w stalowej firm takich jak hollister, ambercrombie i wiele wiele innych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
nessie wlasnie o takich markach mysle bo juz dosc tylko anggielskich tandetnych sieciowek typu next,new look, atmosphere, Brakuje w stalowej firm takich jak hollister, ambercrombie i wiele wiele innych...

Na szczęście ktoś mądry wymyślił internet, gdzie wybór jest lepszy niż w najlepszych zagranicznych alejach handlowych. Świadomość konsumentów też w Polsce jest bardzo niska, mało kto zna inne wartościowe marki jak Hollister czy "ambercrombie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »