NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dentysta-chirurg,
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
1988 nie byłaś u dr Wrońskiego on zna się na swoim fachu i jest uprzejmy, miałam u niego wyrywane 2 ósemki, nie trwało to dłużej niż 15 minut, a cały czas do mnie mówił, zaznaczę że na dole miałam założone szwy ;)


ewel_ka ja nie przecze ze w stalowej sa dobrzy dentysci i zapewne dr Wrański do nich nalezy jak wnioskuje z forum ale nie rozumiem jak mozna oczerniac kogos i wydawac opinie jakie zacytowalam wyzej tylko z tego powodu ze komus innemu wydal sie nie mily.ja chodze do doktora Musialika i nigdy nie wydal mi sie nie mily, wrecz przeciwnie. po prostu zycze tym osobom takiego dentysty jak moj pierwszy zeby zrozumialy czym sie rozni dobry dentysta od "miłego";)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 09:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 09:43  
Cytuj
dentysta też człowiek i może miał zły dzień ;))

pozdrawiam i życzę wszystkim jak najmniej wizyt u dentysty, no chyba, że ktoś lubi hehe ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 19:53  
Cytuj
czy u dr Wronskiego mozna wyrwac 8mke w ramach nfz ?? mozna prosic namiary?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 19:55  
Cytuj
można wyrwać 8 na NFZ ja mialam w sumie skierowanie od swojego dentysty, wyrywałam dwie 8 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 22:01  
Cytuj
Ja też polecam Wrońskiego zna sie na rzeczy.. co do Musialika miałam tam usuwane dwa zęby też jest w tym dobry ale tez uważam że jest troche niemiły.. pamietam że jakoś drzwi mieli zepsute o czym nie wiedziałam i trudno było otworzyć wiec myslalam że poprostu może gabinet zamkniety? po chwili ktoś wyszedł wiec ja weszłam do środka i dostałam zwyczajnie opiernicz że nie wchodze od razu jak przyjde! nie interesował go fakt że nie mogłam otworzyć drzwi:/ cos mi sie wydaje że dość często ma zły dzien ten dentysta..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 23:11  
Cytuj
ja polecam Pana Tomasza CUBERE usówał mi 8 i jestem w 100% zadowolony,
wiecej info http://www.tgcdentysci.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »