NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dentysta-chirurg,
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 17:31  
Cytuj
Witam,
muszę wyrwać zęby mądrości. Kogo polecacie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 17:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 19:29  
Cytuj
Tomasz Kulig, usunął mi 2 ósemki chirurgicznie, rewelacja!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 21:51  
Cytuj
mi bolącą 8 bardzo sprawnie wyrwała Pani u Szoji, niestety nie znam nazwiska (blondynka) umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 22:07  
Cytuj
mi wszystkie zdrowe ...
Moderowano przez: Jacek
NIE NA TEMAT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2012r. 07:22  
Cytuj
ja polecam kuliga
ale nie wiem czy jest też chirurg w novamed był kiedyś i był bardzo dobry

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2012r. 12:52  
Cytuj
NZOZ Sandomierskie Centrum Stomatologii
ul. Długa 8, 27-600 Sandomierz
tel./fax (0-15) 83 28 152, (0-15) 83 28 153

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2012r. 15:51  
Cytuj
Nie wybieraj się do Sandomierza, mnie tam kiedyś skierowali, pojechałam, wypełniłam ankietę, wysiedziałam się w strachu, weszłam a lekarz mi powiedział, że mi zęba nie usunie, żebym przyjechała innym razem ;/

Zdecydowanie polecam Macieja Wrońskiego, nie dość, że zna się na tym co robi, to jeszcze w zagadywaniu jest mistrzem hehe ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 14:13  
Cytuj
nie wiem kogo polecić ale odradzam gabinet który znajduje sie przed mostem na Pysznicę zarówno syn jak i matka są do niczego wyrywałam 8ke i trwało to 1,5h ze strasznym bólem bez wcześniejszego przeswietlenia.


Moderowano przez: Jacek
Nie pisz capsem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 16:17  
Cytuj
Polecam Musialika krzysztofa to chirurg -stomatolog razem z Lorkowskim zrobia to bezbolesnie i fachowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 21:15  
Cytuj
lorkowski obok Jubilatu polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 09:27  
Cytuj
Ja również polecam Musialika, usunął moje 3 ósemki. Od wejścia do wyścia z gabinetu, łącznie ze znieczuleniem i wyrwaniem zęba minęło 15 minut. Bez bólu i praktycznie bez strachu umiech przyjmuje w bloku po przeciwnej stronie Jubilatu. Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 09:34  
Cytuj
Polecam wrońskiego umiechsuper dentysta z humorem I pozytywnym nastawieniem do pacjenta.

Moderowano przez: Kamil
Wielkie litery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 16:04  
Cytuj
Ja również polecam Macieja Wrońskiego. Przyjmuje w tej małej przychodni zlokalizowanej w przedszkolu za sklepem "Stokrotką". Szybko i bezboleśnie (nawet nie wiesz w którym momencie jest "już po wszystkim"!)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 21:51  
Cytuj
Ta miła i sympatyczna pani Szoji,to Ania Hara.Ale tak na marginesie:istnieją jeszcze tacy stomalodzy co wyrywają zęby bez znieczulenia!?Raczej niemożliwe! No chyba,że pacjent wyje ze strachu,a nie z bólu.sciana Lorkowskiego i Musialika również polecam.Korzystałem kiedyś z usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 14:54  
Cytuj
Po zebraniu opini zdecydowalam się na dr Musialika niestety okazał sie strasznie niemiły a na dodatek gburowaty. Chciałam zapytać grzecznie o to czy podejmie sie wyrwania moich 8mke a ten zmruczał coś pod nosem, że ma pacjentów nie patrzac nawet w moja stronę. Byłam dzień wcześniej u niego sie zapisać i kazał przyjsć na 8 rano więc nie wiem czemu miał jakieś pretensje.
Nie polecam !!!.wazne
Pewnie prywatnie jest inny skoro piszecie o nim tak dobrze, jednakże zero szacunku do osób chcących wyrwać na ubezpiecznie. Idę do dr Wrońskiego.
Dziękuję ze wzystkie opinie.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 15:54  
Cytuj
dziefczynka na pewno nie będziesz żałować i będziesz zadowolona, że wybrałaś dr Wrońskiego ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 16:02  
Cytuj
dr Musialik razem z dr Lorkowskim mają duże doświadczenie w wyrywaniu zębów, może dr Musialik nie jest wylewnie miły, ale robi to dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
dziefczynka na pewno nie będziesz żałować i będziesz zadowolona, że wybrałaś dr Wrońskiego ;))


ewel ka -mam nadzieję, że przeżyję bo co jak co ale strach chyba gorzy niz samo rwanie. Wieczorem jadę na konsultacje więc zobaczymy umiech

polowski - może i masz rację ale myślę, że nie jednego pacjenta może tym zrazić. chytry

pozdrawiam 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 20:12  
Cytuj
samo rwanie nie jest takie straszne, trochę gorzej później, ale da się przeżyć ;)

a jak tam po konsultacjii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 20:19  
Cytuj
Ja również polecam Macieja Wrońskiego, tydzień temu pozbyłem się 6-tki zupełnie bezboleśnie nawet nie wiedząc kiedy było już po a strach był dość duży bo rwałem 1-szy raz, gość sympatyczny nieźle zagaduję i co najważniejsze wykonuję swoją robotę tak jak powinien ponoć ma swoją unikalną technikę umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
samo rwanie nie jest takie straszne, trochę gorzej później, ale da się przeżyć ;)

a jak tam po konsultacjii?


Akurat jakaś pani rwała przed moja wizytą.
Wyszła uśmiechnięta i zadowolona hihi.
A co do mnie to oczywiście dr chciał od razu mi wyrwać ale po oglądnięciu prześwietlenia stwierdził, że jednak lepiej wyrwać martwe 6tki niż zdrowe 8mki.
Teraz muszę się tylko skonsultować z ortondontą co on na to.
Ale faktycznie w zagadywaniu to jet mistrzem good
Mega pozytywne wrażenie.
Wziął tylko zdjęcie do ręki i mi mówi, że mam niezaleczony jeden kanał. waznewaznewazne
Miesiąc temu leczyłam tego zęba i mimo skarżenia się dentystce, że dalej boli stwierdziła, że to pewnie inny.
Prozę zainkasowała kasę a zęba nie wyleczyła. Brak słów.
Chyba będe częstym gościem u dr Wrońskiego.
DZIĘKUJĘ ZA NAMIARY
3m sieair kissuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Po zebraniu opini zdecydowalam się na dr Musialika niestety okazał sie strasznie niemiły a na dodatek gburowaty. Chciałam zapytać grzecznie o to czy podejmie sie wyrwania moich 8mke a ten zmruczał coś pod nosem, że ma pacjentów nie patrzac nawet w moja stronę. Byłam dzień wcześniej u niego sie zapisać i kazał przyjsć na 8 rano więc nie wiem czemu miał jakieś pretensje.
Nie polecam !!!.wazne
Pewnie prywatnie jest inny skoro piszecie o nim tak dobrze, jednakże zero szacunku do osób chcących wyrwać na ubezpiecznie. Idę do dr Wrońskiego.
Dziękuję ze wzystkie opinie.
Pozdrawiam





Ja także się zgadzam z Twoja opinią, tylko ja bylam prywatnie, kasy wziął a taki gbur, niesympatyczny, nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 17:45  
Cytuj
Tak to jest, idziesz do dentysty prywatnie i wcale nie jest powiedziane, że dobrze zrobi. Jeszcze jak się idzie do takiego dentysty co się zachowuje tak, jakby chciał Cię od razu wygonić to jeszcze bardziej się człowiek stresuje.
A dr Wroński to jest denstysta z powołaniem hehe ;)

Na pewno będziesz zadowolona jak będziesz do niego chodzić ;)

Pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Po zebraniu opini zdecydowalam się na dr Musialika niestety okazał sie strasznie niemiły a na dodatek gburowaty. Chciałam zapytać grzecznie o to czy podejmie sie wyrwania moich 8mke a ten zmruczał coś pod nosem, że ma pacjentów nie patrzac nawet w moja stronę. Byłam dzień wcześniej u niego sie zapisać i kazał przyjsć na 8 rano więc nie wiem czemu miał jakieś pretensje.
Nie polecam !!!.wazne
Pewnie prywatnie jest inny skoro piszecie o nim tak dobrze, jednakże zero szacunku do osób chcących wyrwać na ubezpiecznie. Idę do dr Wrońskiego.
Dziękuję ze wzystkie opinie.
Pozdrawiam





Ja także się zgadzam z Twoja opinią, tylko ja bylam prywatnie, kasy wziął a taki gbur, niesympatyczny, nie polecam



dla mnie najwazniejsze jest zeby lekarz do ktorego ide znal sie na tym co robi a nie musi byc mily. moge porownac dwoch roznych lekarzy bo mi wyrywali osemki. jeden wyrywal przez ponad godzine chociaz zarzekal sie ze nie potrwa to dluzej niz 5 minut, oczywiscie nie mialam zalozonych szwow, ale za to byl bardzo mily;) postanowilam do niego nie wracac i poszlam do doktora Musialika ktory druga osemke wyrwal mi w ciagu 10-15 minut a byla bardziej skomplikowana niz poprzednia, mialam zalozone szwy. przez caly zabieg do mnie mowil i nawet nie wiedzialm kiedy wyrwal mi zęba. skoro chcecie milego dentysty to zycze takiego jak moj pierwszy wtedy zobaczycie co jest wazniejsze znajomosc fachu czy uprzejmosc;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:23  
Cytuj
1988 nie byłaś u dr Wrońskiego on zna się na swoim fachu i jest uprzejmy, miałam u niego wyrywane 2 ósemki, nie trwało to dłużej niż 15 minut, a cały czas do mnie mówił, zaznaczę że na dole miałam założone szwy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »