NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Komunia w Marcato,
Posty: 8
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 12:13  
Cytuj
Witam!!!
Czy ktoś z Państwa miał w tym roku I Komunię Swiętą swojego dziecka w restauracji Marcato? Bardzo proszę o opinie, spostrzeżenia, na co należy zwrócić uwagę?
Z góry dziękuję za wszystkie opinieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 12:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 12:23  
Cytuj
Znajomi mieli 2 lata temu komunię w Marcato i nie byli zadowoleni. Mało jedzenia, ceny wysokie, jedzenie takie sobie. Być może im się akurat tak trafiło. Ja natomiast polecam na komunię restaurację "Przytulną" http://www.restauracjaprzytulna.pl/ dobre, domowe jedzenie, ceny przystępne, jedzenia sporo nie żałują, miejsca też wystarczająco.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 13:56  
Cytuj
A ja miałam w Sezamie i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie pyszne, dużo i wcale nie drogo. Odnośnie komunii w Marcato - to ani dobrego ani złego o nim nie słyszałam może jeszcze stosunkowo młody lokal i dlatego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 16:14  
Cytuj
poproszę o więcej opiniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 18:00  
Cytuj
Stanowczo nie polecam! Jak może być jedzenie dobre, skoro w ciągu tygodnia pare osób się tam tylko przewinie, a i to w dużej części znajomi lub sama znudzona obsługa.
Co prawda nie miałam tam komunii dziecka ale z koleżanką w ubiegłym roku prowadziłyśmy rozeznanie. Zrobiła w Degusto, teraz to jest chyba papryka. Mąż tam jadłkilka razy i chwali sobie. Marcato jest dla snobów albo dorobkiewiczów. Prestiż to żaden, podobnie jak wysublimowane smaki. Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 20:27  
Cytuj
mamma, czyli rozumiem, że nie jadłaś w Marcato, ale skreślasz ten lokal i wystawiasz mu negatywną opinię, ponieważ jest drogi? popraw mnie jeśli się mylę, ale tak właśnie zrozumiałam ten post.

też będę wdzięczna za opinię nt w/w lokalu, ale od osób, które były tam choćby na obiedzie, bo planowałam zorganizować tam chrzciny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 21:10  
Cytuj
Jak dobrze pamiętam w 2009 roku otworzyli lokal i byliśmy rodzinnie na Andrzejkach. Z lokalu wyszliśmy głodni bo dania był w zbyt małej ilości i zbyt orginalne jak na wysublimowane podniebienie które domagało się jedzenia. Lokal wyglądał w środku przyjemnie ale akustyka sprawiała że rzępolenie skrzypiec i im podobnych instrumentów uniemożliwiało rozmowę. Lokal jest świetny na wesele dla melomanów bo naprawde muzykę było słychać wszędzie. Mimo to podjęliśmy decyzje o spędzeniu sylwestra w tymże lokalu, jednakże na kilkanaście dni wcześniej odwołali go. Tym samym szukaliśmy w trybie pilnym czegokolwiek i od tego czasu skreśliliśmy lokal. Także jedzenia mało ( cene pomijam bo nikt nie oczekuje cen jak w ravioli ), obsługa była miła, tylko ta akustyka

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 22:14  
Cytuj
A ja polecam, elegancka bardzo przyjemna restauracja. Chodzimy czasami z meżem tam na kolacje i jest bardzo przyjemnie, może porcje nie są za duże, ale przecież nikt nie lubi objadać się na nocumiech za to rewelacyjnie wszystko przyprawione i smaczne. Polecam ten lokal w 100% a wiadomo za dobre danie trzeba zapłacić. Słyszałam również bardzo dobre opine na temat imprez okolicznościowych w tej restauracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 13:48  
Cytuj
W tamtym roku organizowałam przyjęcie komunijne mojego syna w restauracji marcato, jestem zadowolona ,jedzenie smaczne wszystko co zostało mogliśmy zabrać do domu (jedliśmy przez 2 dni ) wiec nie było mało, obsługa miła i sprytna dba o gości.Fajną atrakcją i miłym zaskoczeniem okazał się dj, który dbał o najmłodszych organizując zabawy itp.(nie była pobierana doodatkowa opłata za dj).
Cena 100zł/os., Ja osobiście polecam tą restaurację.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 14:29  
Cytuj
Nie jestem największą fanką tego lokalu, jednak 2 razy byłam tam na obiedzie + na imprezie andrzejkowej. Nie wyszłam nigdy głodna ani pozbawiona ostatniego grosza. Jak dla mnie jedzenie całkiem smaczne, bez jakiegoś szaleństwa, ale polecam spróbować aby wyrobić sobie własne zdanie.
Koleżanka robiła tam wesele i nie słyszałam żadnych negatywnych opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 20:44  
Cytuj
Ja również mogę śmiało polecić restaurację Marcato. Korzystałam z ich usług wielokrotnie i to zarówno jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe (Andrzejki, Walentynki), byłam też gościem na urodzinach i chrzcinach tam zorganizowanych oraz prywatnie(obiady, kolacja) i za każdym razem zarówno ja jak i osoby uczestniczące w imprezach były bardzo zadowolone. Jedzenie pyszne, porcje duże, wszystko pięknie podane, Do tego bardzo miła obsługa i atmosfera, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Ale najlepiej pójsc samemu i sprobowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Stanowczo nie polecam! Jak może być jedzenie dobre, skoro w ciągu tygodnia pare osób się tam tylko przewinie, a i to w dużej części znajomi lub sama znudzona obsługa.
Co prawda nie miałam tam komunii dziecka ale z koleżanką w ubiegłym roku prowadziłyśmy rozeznanie. Zrobiła w Degusto, teraz to jest chyba papryka. Mąż tam jadłkilka razy i chwali sobie. Marcato jest dla snobów albo dorobkiewiczów. Prestiż to żaden, podobnie jak wysublimowane smaki. Nie polecam.


Rozumiem, że mogło Ci coś nie smakować, albo coś tam nie pasować, choć wychodzi na to, że nawet tam nie jadłaś. Ja też nie jadłem tam jeszcze, ale oglądałem wnętrza z myślą o imprezie weselnej...
Takie wpisy świadczą o jakichś kompleksach i durnocie "wysokich" lotów. Dla snobów, dorobkiewiczów? Co Ty dziecko Sarajewa wypisujesz? Ja takie wnętrza, takie klimaty lubię, bo lubię elegancki wystrój, a nie chałture w remizie i disco w polu. To znaczy, że jestem snobem? Weź się przejdź do klozetu i opłucz w nim głowę dla otrzeźwienia umysłu... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 00:03  
Cytuj
mi też się ten lokal podoba właśnie dlatego, że jest elegancki. wszystkie inne stalowowolskie (w których byłam) zalatują mi latami 90 i kiczem. a jak ktoś poleca mi sezam to nie wiem co o nim myśleć, bo miałam nieprzyjemność być tam na chrzcinach. jedzenie nie dość, że było niedobre, to jeszcze wyglądało jakby zostało z sobotniego wesela. sam lokal też szału nie robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 13:38  
Cytuj
Organizowaliśmy tam Komunię w tym roku. Równocześnie odbywały się jeszcze trzy. Tak się złożyło, że na imprezie pojawił się DJ. Organizował zabawy dla wszystkich dzieci, grała muzyka, po prostu jak na weselu - dla dzieciaków była to ogromna radocha. Jeśli chodzi o menu i obsługę to wszystko było w porządku - jedzenia zostało sporo. Opłata to 100 za dorosłego i połowa za dziecko. Polecam tą restauracje.
P.S. Śmieszą mnie opinie tych, którzy tam nie byli a lokal i jedzenie krytykują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:21  
Cytuj
a co jest w tej cenie? tzn ile dań ciepłych, sałatek, przystawek itd.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »