NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
internet mobilny, jaki polecacie?
Posty: 22
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:56  
Cytuj
witam, korzystam z internetu mobilnego play, ostatnio nie jestem już zadowolona i z szybkości i zasięgu... zastanawiam się nad zmianą na t-mobile, jaki internet mobilny polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 15:14  
Cytuj
Używam t-mobile od 2 lat i rezygnuje. Miałem firmowo plusa - zrezygnowałem po 3 mcach, a potem orange i było ok.
Najlepiej oceniłbym t-mobile, ale zaryzykuje play

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 15:39  
Cytuj
Jacek z tym playem to jeszcze pomyśl. Nie wiem jak t-mobile, bo nigdy w tej sieci nie byłem. Trzy, albo cztery lata temu przeniosłem wszystkie telefony i internet z orange, bo nawet rozmowy telefoniczne się rwały tam, gdzie wkilka lat wcześniej było bez zarzutu. Z telefonów w play ogólnie jestem zadowolony. Jak nie ma zasięgu z ich nadajników można przejść na nadajniki plusa i od jakiegoś czasu orange. Natomiast internet te trzy lub cztery lata temu chodził bezproblemowo i prędkość trzymał nawet w bieszczadach, tak teraz jest lipa. Raz chodzi raz nie chodzi i nie pomaga nawet antenka zewnętrzna za oknem. Z jednego neta już zrezygnowałem, bo to nie ma sensu (po napisaniu pisma o rozwiązanie umowy otrzymałem kilkakrotną ofertę, żeby zostać- ostatnia była tańsza niż paczka fajek). Druga wychodzi mi za pół roku i jak się nic nie zmieni to też zrezygnuję. Na razie neta przeniosłem do plusa i jest rewelacja. Wiadomo, że w różnych miejscach różna prędkość, ale cały czas jest i jest naprawdę szybki.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 15:46  
Cytuj
ja dlatego pytam, do tej pory byłam zadowolona z play, mam od 3 lat, na początku super, ale ostatnio.. .korzystam zazwyczaj w dwóch miastach gdzie zasięg jest bardzo dobry, czasem w trakcie przerywa mi połączenie, zwolniła się bardzo prędkość i mam problem z wysyłaniem maili z załącznikiem, bardzo dłuugo załadowuje...kiedyś tak nie było, dlatego zdecydowałam na zmianę, ale lepiej popytać o opinię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 16:00  
Cytuj
women1- dokładnie ten sam przypadek co z moim netem w play. Jeden był używany w W-wie, drugi w Rzeszowie. W obydwu przypadkach jest ten sam problem co u Ciebie. A kiedyś było dobrze. Rozmawiałem z kilkoma ludźmi i mają to samo. Dlatego nie skusili mnie już naprawdę niskim ofertą, bo nie chcę płacić mało i nie mieć, tylko chcę mieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 16:13  
Cytuj
Na co dzień korzystam z oferty Play, a kiedy są jakieś problemy przerzucam się na bezpłatne Aero 2. Do tej pory nie miałem z tym żadnego problemu;)

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
women1- dokładnie ten sam przypadek co z moim netem w play. Jeden był używany w W-wie, drugi w Rzeszowie. W obydwu przypadkach jest ten sam problem co u Ciebie. A kiedyś było dobrze. Rozmawiałem z kilkoma ludźmi i mają to samo. Dlatego nie skusili mnie już naprawdę niskim ofertą, bo nie chcę płacić mało i nie mieć, tylko chcę mieć.


Niestety takie są realia w Play sciana

Połączenia głosowe są nawet więcej niż OK, dzięki roamingowi z krajowymi opami umiech Niestety net kuleje i to bardzo. Czkawką odbijają się znikome inwestycje Play we własną infrastrukturę i zdawanie się na łaskę ( bądź niełaskę sciana ) partnerów roamingowych zdegustowany

Każdy operator priorytetowo traktuje połączenia głosowe, natomiast przesył danych jest uzależniony od aktualnego obciążenia BTS. Dodatkowo przesył danych własnego abonenta, ma wyższy priorytet niż abonenta roamingowego. Tutaj już sami możecie sobie dośpiewać, dlaczego z zasięgiem neta w Play jest, jak jest sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Używam t-mobile od 2 lat i rezygnuje. Miałem firmowo plusa - zrezygnowałem po 3 mcach, a potem orange i było ok.
Najlepiej oceniłbym t-mobile, ale zaryzykuje play


Weź sobie najpierw ich neta na bezpłatne testy, żeby się srogo nie zdziwić zarumieniony

Ja polecam rozwiązanie z telefonem w Play, sztywnym dostępem do neta od jakiegokolwiek z opów na kablu, bez limitu przesyłu i awaryjnie mobilny net ok ale tylko w ofercie prepaid :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 20:42  
Cytuj
Bez przesady. Mam 3 internety z Playa, jeżdzą po połowie podkarpacie. Zawsze ok.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Bez przesady. Mam 3 internety z Playa, jeżdzą po połowie podkarpacie. Zawsze ok.


Wrzuć screeny z jaką prędkością to biega potluczony

Testowałem toto zarówno we Stalowej jak i we Stolnicy uśmiech i bida z nędzą Panie sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »